Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

Mam pytanie co sądzicie sprzedawcy time trader w swojej  ofercie mają trochę omeg i to w cenach naprawdę konkurencyjnych

w przypadku niektórych są tańsze o 3-4 k od np. śliwińskiego  

miał ktoś z was z nimi do czynienia jest sens kupna u nich ?

 

https://timetradergroup.pl/katalog/omega/omega_speedmaster/ -link do ofert z omegami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Faktycznie pojawia się ta strona w banerach reklamowych na KMZiZ. Ale to chyba jest wysyłka z zagranicy więc nie wiadomo jak z cłem i podatkiem.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie pojawia się ta strona w banerach reklamowych na KMZiZ. Ale to chyba jest wysyłka z zagranicy więc nie wiadomo jak z cłem i podatkiem.

kurczę a no właśnie nie zwróciłem na to uwagi ze tak może być bo przecież adres jest Warszawski - teraz by to się zgadzało , no cóż najpierw będę musiał się upewnić bo jeśli doliczę cło i vat to już nie jest różowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Fakt adres jest Warszawski pytanie jak to działa ? Możliwe, że działają tylko jako pośrednik. Zbierają zamówienia wysyłka idzie z zagranicy a oni dostają % od transakcji. Ale jeśli podane ceny na stronie są cenami ostatecznymi to faktycznie są dość atrakcyjne. Jeśli natomiast trzeba doliczyć VAT i cło to wychodzi cena katalogowa.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt adres jest Warszawski pytanie jak to działa ? Możliwe, że działają tylko jako pośrednik. Zbierają zamówienia wysyłka idzie z zagranicy a oni dostają % od transakcji. Ale jeśli podane ceny na stronie są cenami ostatecznymi to faktycznie są dość atrakcyjne. Jeśli natomiast trzeba doliczyć VAT i cło to wychodzi cena katalogowa.

to są ceny  orientacyjne wyrażone z przeliczania EUR na PLN.W każdym razie jest  taniej niż u AD, tak porównywalnie jak np.u Niemców na chrono.Pytałem u nich jakiś czas temu o Colta podali cenę EUR 2310 co daje trochę poniżej 10k u AD katalogowo to 13,9k minus 12-15%, a więc jest róznica ze 2 tysiaki.Zegarki są zamawiane, chyba,że mają coś na stanie.Trzeba czekać, przy Colcie bodajże 2-3 tygodnie to było.Gwarancja europejska wystawiona przez ich dostawcę, z rękojmią pewnie lipa jak uczy życie.Ale coś za coś....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba nie zrozumieliśmy się, albo napisałem niezbyt precyzyjnie.Więc jeszcze raz -w poście powyżej odnoszę sie do firmy Time Trader.Pisząc o chrono miałem na mysli porownanie cen tego sprzedawcy i sprzedawców z chrono.Nie ma zatem dodatkowych kosztów np.przesylki czy prowizji.Zgoda co do tego,że cen z chrono nie można brać dosłownie podobnie jak tych z Time Trader.Ja przerobiłem to 1 miesiąc temu kupując AT na chrono.Ponieważ nie posiadam konta EUR przy średnim wówczas kursie ok.4,15 bank przeliczył EUR po 4,30.To nie zmienia faktu,że cena finalna i tak byla OK.Sprawdzę jakim jestem negocjatorem ale okolice 11k za Colta chyba nie są do osiągnięcia.Może Kolega coś podpowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Zdzwoniłem się dziś ze Śliwińskimi. W zeszłym tygodniu potwierdzili, że zegarek będzie u nich w piątek. Myślałem, że będę ustalał szczegóły dostawy. Zamiast tego dowiedziałem się ze zegarek który był zarezerwowany dla nich.... to już go nie ma. Tak po prostu nie ma. A kiedy będzie następny ? Otóż nikt nie potrafi powiedzieć. Ciekawa informacja po miesiącu oczekiwania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2310 EUR po dodaniu kosztów wysyłki, przewalutowania po kursie z dziś oraz innych opłat chrono da cenę ok 10100 zł po dobrych negocjacjach w Polsce u AD kupi się go poniżej 11000. Różnica między chrono a AD to maks kilkaset złotych. Dla mnie to żadna różnica przy zakupie nowego zegarka, ale co kto lubi. Przerabiałem ten temat osobiście wiosna 2017 r z Coltem 44mm na bransolecie. Nie można przeliczać na wprost cen z chrono, bo zawsze są wyższe przy płatności o ok 3-6% niż to co na stronie na początku. Wiele osób zapomina o tym próbując "negocjacji" na forumowym bazarku w postaci wysyłania linków do ofert.

@rafio: podaj konkretny model i nr ref. oraz informacje czy będziesz chciał dokupić dodatkowe akcesoria a koledzy powiedzą Ci u jakiego AD dostaniesz na niższa cenę. Często jest tak, że salon nie może już zejść z cen ale może dorzucić np oryginalny pasek za darmo lub za 1/5 ceny, co końcowo da fajny rabat.

Chodziło mi konkretnie o time treder i zastanawiam się między reacing , Aqua tera nawet przy tej cenie oferowanej przez time trader to i moon na szafirze wchodzi w grę No i może jakaś reduced choć tu pewnie będzie ciężko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi konkretnie o time treder i zastanawiam się między reacing , Aqua tera nawet przy tej cenie oferowanej przez time trader to i moon na szafirze wchodzi w grę No i może jakaś reduced choć tu pewnie będzie ciężko

Przeczytałem cały regulamin sklepu i nic tam niema o cle, podatku etc.Wydaje mi się że ceny na stronie powinny być ostateczne plus koszt wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały regulamin sklepu i nic tam niema o cle, podatku etc.Wydaje mi się że ceny na stronie powinny być ostateczne plus koszt wysyłki.

To tylko brać taki moon na szafirze za 14k a w jubitomie na metce 20k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

To tylko brać taki moon na szafirze za 14k a w jubitomie na metce 20k

Hmmm cena bardzo okazyjna. Ciekawe dlaczego taniej o 6k ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Generalnie o rękojmi nic nie ma ale jest możliwość zwrotu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Czyli standard. A co do zegarków to podejrzewam, że to po prostu grey market. Tylko czy ta atrakcyjność ceny nie wynika czasem z tego, że to jakiś outlet albo egzemplarze powystawowe ?

 

rafio 77 porównywałeś ceny z jubitomu do tych w TT a jaki rabat dał Ci jubitom Negocjowałeś w ogóle ? Czasem jest tak, że po rabacie te ceny wcale nie są takie duże i mogą się zbliżyć do tych w TT

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten zegarek.

Tak brzydki że aż piękny :)

Lubię go bardzo. Anakin to to nie jest. Ma co prawda wolframowaną gigantyczną kopertę ale w środku 565 całkiem zresztą zacny.

Koperta się nie rysuje ze względu na utwardzaną powierzchnię ale za to lubi odprysnąć. Na 5 pierwszych widzianych przeze mnie egzemplarzy 4 miały większe lub mniejsze odpryski (łącznie z moim). Ten z oferty wydaje się być w ładnym stanie. Co do ceny hm... zegarek rzeczywiście rzadki Trochę jednak sobie za niego życzą. Ja swojego kupiłem za 1000 zł ale to było z 5 lat temu. W tej chwili takie widzę ceny, zresztą od jakiegoś czasu są 2 oferty z Polski. Ta druga to z takimi kompletnie nieostrymi zdjęciami. Parę lat temu za 4500 ktoś oferował komplet - męski + damski (jedyny raz widziałem damkę - taka sama tylko mniejsza).

Wygląda że Pan sam ze sobą negocjuje cenę :

http://allegro.pl/zegarek-omega-anakin-skywalker-i7205694739.html#thumb/2

:)

Edytowane przez bat73

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Jest duży hype na vintage to i cena rośnie ;)

 

Odnośnie TT to już wszystko wiem

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Anakin jest tak kosmiczny, że taki brzydki, że aż piękny jak wyżej pisał bat73. Jak zobaczyłem pierwszy raz, to pomyślałem co za masakra, ale jak zobaczyłem na zdjęcię jak leży na ręce, to druga myśl, kurde naprawdę prezentuje się dobrze

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

to może podziel się?

Dużo tego ale postaram się wybrać najważniejsze info żeby było krótko.

 

Pan Jurek mega kontaktowy uprzejmy i ma gadane ( z nim rozmawiałem ) ma jeszcze jednego pracownika

 

Ceny na stronie są cenami ostatecznymi plus KW

Do ceny na stronie należny doliczyć koszt dostawy ok 60 euro zazwyczaj mniej

Mają niektóre modele na stanie do obejrzenia i kupienia na miejscu stacjonarnie w Warszawie ( np moon z hesalitem bo o niego też pytałem).

Czas oczekiwania np w przypadku Omegi to ok tydzień jeśli nie mają danego modelu na stanie (ale czas dostawy Omegi pewnie w zależności od modelu moon i PO dokładnie 4-8 dni)

Można odebrać osobiście, mogą dostarczyć kurierem, mogą przywieść do domu/dowolnego miasta w Polsce ( koszt takiej imprezy to np 300 zł Jeśli chodzi o dostarczenie osobiste do Krakowa )

Zegarki fabrycznie nowe z pieczątka europejskiego AD

Można płacić w euro lub złotówkach na polskie konto, przelew nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Można zapłacić na miejscu przy odbiorze.

Edytowane przez raphael1215

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytać czy biały Peter Blake gmt (2538.20) ma inaczej wykończoną kopertę niż standardowe 2254.50? Na zdjęciach i w jakiejś recenzji jest o pełnym szczotkowaniu. Widać to np. tutaj.

 

Check out this listing I found on WatchPatrol: http://wptrl.co/LCMYJ

 

Pytam bo poszukiwania trwają, a ciężko ocenić stan kiedy nigdy nie miało się w ręce oryginału a wokół większość zegarków odnawiana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Anakin jest tak kosmiczny, że taki brzydki, że aż piękny jak wyżej pisał bat73. Jak zobaczyłem pierwszy raz, to pomyślałem co za masakra, ale jak zobaczyłem na zdjęcię jak leży na ręce, to druga myśl, kurde naprawdę prezentuje się dobrze

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Z tym że to nie jest Anakin.

To jest Anakin :

post-42288-0-87065600-1520008261_thumb.jpg

para do Vadera :

post-42288-0-74601900-1520008298_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo tego ale postaram się wybrać najważniejsze info żeby było krótko.

 

Pan Jurek mega kontaktowy uprzejmy i ma gadane ( z nim rozmawiałem ) ma jeszcze jednego pracownika

 

Ceny na stronie są cenami ostatecznymi plus KW

Do ceny na stronie należny doliczyć koszt dostawy ok 60 euro zazwyczaj mniej

Mają niektóre modele na stanie do obejrzenia i kupienia na miejscu stacjonarnie w Warszawie ( np moon z hesalitem bo o niego też pytałem).

Czas oczekiwania np w przypadku Omegi to ok tydzień jeśli nie mają danego modelu na stanie (ale czas dostawy Omegi pewnie w zależności od modelu moon i PO dokładnie 4-8 dni)

Można odebrać osobiście, mogą dostarczyć kurierem, mogą przywieść do domu/dowolnego miasta w Polsce ( koszt takiej imprezy to np 300 zł Jeśli chodzi o dostarczenie osobiste do Krakowa )

Zegarki fabrycznie nowe z pieczątka europejskiego AD

Można płacić w euro lub złotówkach na polskie konto, przelew nie wiąże się z dodatkowymi opłatami. Można zapłacić na miejscu przy odbiorze.

Dzięki za info, fajna alternatywa dla Jubitomu który twierdzi że możliwości rabatowe im się skurczyły od mojego ostatniego zakupu u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

Rozwiń temat. Bo ja dziś dostałem info od jednego AD, że z powodu bardzo dużego zainteresowania Omegą obowiązuje cena z metki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie o rękojmi nic nie ma ale jest możliwość zwrotu bez podania przyczyny w ciągu 14 dni. Czyli standard. A co do zegarków to podejrzewam, że to po prostu grey market. Tylko czy ta atrakcyjność ceny nie wynika czasem z tego, że to jakiś outlet albo egzemplarze powystawowe ?

 

rafio 77 porównywałeś ceny z jubitomu do tych w TT a jaki rabat dał Ci jubitom Negocjowałeś w ogóle ? Czasem jest tak, że po rabacie te ceny wcale nie są takie duże i mogą się zbliżyć do tych w TT

Byłem u sliwinskiego do urwania do 2k od metki w jubitomie gorzej

 

Pewnie tak jak napisałeś Grey market

Edytowane przez rafio77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.