Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Degustatorr Noir

Klub Miłośników Zegarków OMEGA

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam dokładnie nie wiem ale czytaj wyżej i sam układaj puzzle;)

To ja rozumiem, że kolega nie sprzedał po okazyjnej cenie ale jak przeglądam chrono to komplety w ładnym stanie się cenią. Chętnych było dużo - trzeba rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co jest z nim nie tak?

Nic mi nie wiadomo. Jednak sprzedajacy po tekscie o "usrednianiu" sam sie spalil, a kupujemy wiadomo sprzedajacego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może go sprzedawać i za 20k i nic nikomu do tego. Dlatego właśnie na większości for czy na grupach na FB jest zakaz komentowania cen. Nie ma obowiązku zakupu. Już widzę jak większość chciałaby znegocjować te pierwotne 8.5k najlepiej do 7.5k czy "do równego" 8k, ale gdyby się odwidział to wylądowałby na bazarze, ale już ceną 9-10k i wtedy byłoby już wszystko cacy. Nie mam na celu atakować nikogo ad personam, ale zgodnie z regulaminem nie komentujemy cen i mam nadzieję, że mod zrobi tu porządek.

Nie krec ogonem kota, bo dobrze wiesz, ze nie chodzi o cene tylko o styl tej oferty, ktora traktuje nas forumiwiczow jakbysmy byli niedojebani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby jednak nie chciał sprzedać, po tym jak skrzynkę z ofertami wysadziło, to jednak chce chwilę później sprzedać.

 

Może niepoważne, ale oferta była trochę niedoszacowana, więc zostało to poprawione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie krec ogonem kota, bo dobrze wiesz, ze nie chodzi o cene tylko o styl tej oferty, ktora traktuje nas forumiwiczow jakbysmy byli niedojebani.

Ogólnie sprzedający traktuje ludzi chyba lekko z góry.Na moją poprzednią ofertę nawet nie odpowiedział w prywatnej korespondencji (chyba zaproponowałem cenę za mocno „uśrednioną” w dół) zostałem w związku z tym olany ciepłym moczem.Życie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na ofertę.

Sprzedający nie spodziewał się aż tak dużego zainteresowania, pomyślał że można oddać za więcej, wycofał się, by wrócić zdecydowany z większą kwotą.....

 

Ja bym tak nie zrobił, ale wolna wola......


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie sprzedający traktuje ludzi chyba lekko z góry.Na moją poprzednią ofertę nawet nie odpowiedział w prywatnej korespondencji (chyba zaproponowałem cenę za mocno „uśrednioną” w dół) zostałem w związku z tym olany ciepłym moczem.Życie :)

 

Ale dziwisz się? Na ogół i sprzedający i kupujący doskonale wiedzą po ile na świecie chodzą takie komplety w takim stanie i już wyjściowa cena w tamtej ofercie 8.8k była niezła - gdyby nie to że mam już taki to sam był brał bez negocjacji. Niższe, a zwłaszcza dużo niższe propozycje wyglądają jak szukanie na zasadzie "a nuż łoś się nie zna i puści tanio".

Teraz za 10k ma w zasadzie cenę rynkową, chronowo-ebayową chociaż pełne komplety po udokumentowanym serwisie byłyby jeszcze droższe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że się dziwię.Wszyscy na forum jesteśmy kolegami.Po koleżeńsku na pewno bym odpisał i podziękował za niezodowalającą mnie ofertę.Takie zlewanie ludzi pasjonatów-wariatów zegarkowych akurat w tym miejscu to trochę słabe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za moją rok temu też wziąłem bardzo dobra kasę więc 10 normalna. Za to ile razy plulem sobie w brodę że chyba za tanio wystawiłem jakiś zegar to inna sprawa. Tyle, że wtedy i tak sprzedawalem bo głupio by mi było się wycofać.

 

Wysłane z Blackberry przy użyciu Tapatalka


SPRZEDAM: Omega Ploprof, Panerai Luminor 217, Breguet 7097 Tradition, Rolex GMT, Omega Globemaster, Omega Speedy Tokyo, Hermes H08, Bvlgari Octo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Generalnie, w życiu, nie tylko w zegarkach, są "rzeczy" ważniejsze od zarobienia kilku dodatkowych grosików.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Speedmaster Speedmasterowi nierówny :P

 

Diesel, jest mega:) zazdroszczę !

Edytowane przez nomysz4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale dziwisz się? Na ogół i sprzedający i kupujący doskonale wiedzą po ile na świecie chodzą takie komplety w takim stanie i już wyjściowa cena w tamtej ofercie 8.8k była niezła - gdyby nie to że mam już taki to sam był brał bez negocjacji. Niższe, a zwłaszcza dużo niższe propozycje wyglądają jak szukanie na zasadzie "a nuż łoś się nie zna i puści tanio".

Teraz za 10k ma w zasadzie cenę rynkową, chronowo-ebayową chociaż pełne komplety po udokumentowanym serwisie byłyby jeszcze droższe.

Dokładnie , składanie oferty poniżej ceny interesującej sprzedającego i dużo poniżej wartości rynkowej ( tzw low ball ) to też brak szacunku dla sprzedającego.

Cena za ten pakiet nadal jest dobra a że nie udało się kupić za bardzo dobrą - stąd frustracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Passero

Dokładnie , składanie oferty poniżej ceny interesującej sprzedającego i dużo poniżej wartości rynkowej ( tzw low ball ) to też brak szacunku dla sprzedającego.

Cena za ten pakiet nadal jest dobra a że nie udało się kupić za bardzo dobrą - stąd frustracja.

Robert, tylko tutaj nie chodzi o cenę, 

 

tylko o styl tej oferty, ktora traktuje nas forumiwiczow jakbysmy byli niedojebani.

 

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość raphael1215

A cóż tu pisać :) Wygląda na to, że wszystko zakończy się dobrze przy takim podejściu AD, pozostaje czekać i być dobrej myśli. Mam nadzieję, ze miałeś niefarta i następny egzemplarz będzie Twoim ideałem ;)

 

:D A jednak po moich akcjach choć trochę poprawiło się podejście AD. Być może w końcu zrozumieli, że nie handlują majtasami za 2 zł na straganie. 

 

Jak to mówią klient to najlepszy przyjaciel sprzedawcy a najlepszych przyjaciół się nie dyma. To w końcu zadowoleni klienci sprawiają, że sprzedawca ma z czego żyć. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert, tylko tutaj nie chodzi o cenę, 

 ;)

A nie no jeśli chodzi o styl to OK, także kupcie szybko ten zegarek żeby nie wyszło że jednak chodzi o cenę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , składanie oferty poniżej ceny interesującej sprzedającego i dużo poniżej wartości rynkowej ( tzw low ball ) to też brak szacunku dla sprzedającego.

.

Masz racje to jest nagminny brak szacunku. Jest jednak druga strona tej samej monety czyli wystawianie za cene grubo zawyzona i moze frajer sie zlapie. W jednym i drugim problem sa pieniadze, nie widzi sie czlowieka tylko cyferki.

Najlepsze jest to, ze te samw nicki z forum jak sprzedaja to: chrono, chrono sprawdz se...

Jak kupuja "nie do konca chrono, rynek, specyfika, ryski itd. i nie maja problemu z low ball, ale jak oni dostana ponizej pasa to obraza majestatu. Zycie. Wszystko ok jesli sie szanujemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje to jest nagminny brak szacunku. Jest jednak druga strona tej samej monety czyli wystawianie za cene grubo zawyzona i moze frajer sie zlapie. W jednym i drugim problem sa pieniadze, nie widzi sie czlowieka tylko cyferki.

Najlepsze jest to, ze te samw nicki z forum jak sprzedaja to: chrono, chrono sprawdz se...

Jak kupuja "nie do konca chrono, rynek, specyfika, ryski itd. i nie maja problemu z low ball, ale jak oni dostana ponizej pasa to obraza majestatu. Zycie. Wszystko ok jesli sie szanujemy.

Pełna zgoda, szacunek w moim pojęciu polega na ofercie która jest dobra dla obu stron. Szczerze mówiąc do zabrania głosu sprowokował mnie user który pisał o koleżeństwie a wcześniej w ramach tego szacunku próbował swoją ofertą wydymać sprzedającego i jeszcze miał pretensję że nie dostał odpowiedzi. Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pełna zgoda, szacunek w moim pojęciu polega na ofercie która jest dobra dla obu stron. Szczerze mówiąc do zabrania głosu sprowokował mnie user który pisał o koleżeństwie a wcześniej w ramach tego szacunku próbował swoją ofertą wydymać sprzedającego i jeszcze miał pretensję że nie dostał odpowiedzi.

Wydymać to chciano Freda i wiadomo jak się to skończyło.Chyba to zarozumiały kolego od Rolexa miałeś na myśli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze 'Fred" postrzelił chłopaków na stacji paliw niewiele dało, finalnie "Grucha" go zastrzelił w lesie za wymądrzanie :);)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydymać to chciano Freda i wiadomo jak się to skończyło.Chyba to zarozumiały kolego od Rolexa miałeś na myśli :)

Mam też,w przeciwieństwie do Ciebie, tę Omegę.

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Oburzenie bo ktoś się zorientował, ze wystawił zegarek poniżej wartości rynkowej i zmienił zdanie... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam też,w przeciwieństwie do Ciebie, tę Omegę.

To zaimponowałeś mnie jeszcze mocniej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zaimponowałeś mnie jeszcze mocniej :)

Liczyłem na refleksję ale widzę że bezpodstawnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Ogólnie sprzedający traktuje ludzi chyba lekko z góry.Na moją poprzednią ofertę nawet nie odpowiedział w prywatnej korespondencji (chyba zaproponowałem cenę za mocno „uśrednioną” w dół) zostałem w związku z tym olany ciepłym moczem.Życie :)

 

Wystarczy, że stracił czas na przeczytanie Twojego lowball, jest zero podstaw, żeby jeszcze tracić czas na odpowiedź.

 

Pochwal się ile zaproponowałeś za ten zegarek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.