Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jash

Dobrze leży :) nie widać tych 51mm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki - małej ręki nie mam dlatego nieźle pasuje:) Za to Williams na mojej ręce nie wygląda:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetnie się prezentuje. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

444980c0022306cc216469907610cd1d.jpg

Podobno wskazówki do zdjęcia mają być w literkę V

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mojej nikczemnej łapce wyglądałby karkaturalnie. Gratki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cwaniak no bestia...Wiem  bo mierzyłem tylko bez chrono. Baa nawet byłem nastawiony na zakup, ale... założyłem, uśmiałem się i tyle w temacie. U Ciebie kompletnie nie widać tego rozmiaru. Nie wiem czy to kwestia zdjęcia czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

S3pp powiem Tobie tak: mam dość dużą rękę stąd zapewne dobrze leży. Z bransolety zostało  zdjęte jedno przęsło.

U Ciebie wyglądał ten prodive wyglądał karykaturalnie a u mnie Williams wyglądał jak mocno śmiesznie:)

 

Cwaniak no bestia...Wiem  bo mierzyłem tylko bez chrono. Baa nawet byłem nastawiony na zakup, ale... założyłem, uśmiałem się i tyle w temacie. U Ciebie kompletnie nie widać tego rozmiaru. Nie wiem czy to kwestia zdjęcia czy jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Państwa wiele miesięcy czytania forum i mogę w końcu się pochwalić pierwszym poważnym zegarkiem.

 

gallery_87933_2721_3863135.jpg

 

gallery_87933_2721_4761046.jpg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

17 cm, szukałem czegoś 42mm ten ma 43 i moim zdaniem leży świetnie na zdjęciu widać jak by był ciut za duży ale to tylko zdjęcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników zegarków marki ORIS i nie tylko . Proszę o zapisanie mnie do klubu a oto mój ostatni zakup . Z chęcią posłucham Waszych opinii o tym modelu tym bardziej ze nie spotkałem nic na jego temat na tym forum.

post-89716-0-64603400-1457454719_thumb.jpg

Edytowane przez oldbanan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty nam musisz coś o tym modelu powiedzieć. Że ładny to już wiemy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aztea piękny ten nurek. Ale moje serce należy do Tuńczyka w tej klasie zegarów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje. Panowi pytanie czy ktoś nie ma na zbyciu kauczuku do tego modelu może akurat gdzieś leży niepotrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ty nam musisz coś o tym modelu powiedzieć. Że ładny to już wiemy

A więc to sportowy zegarek Oris WilliamsF1 Team Limited Edition. Zegarek limitowany w ilości 600 sztuk na cały świat. Pasek pięknie pachnie wanilią nie wiem czy to jest we wszystkich gumowych paskach a może tylko w Orisie ten szczegół jest dostępny?

Podaje link do strony dla zainteresowanych

http://www.oris.ch/en/watches/oris-williamsf1-team-limited-edition/01-773-7685-4184-set-rs

 

Nie orientuje się w którym roku i miesiącu trafił,do,sprzedaży i ile przeleżał na półce w sklepie. Ktoś,sie orientuje od kiedy jest dostępny? Jest to dla mnie istotne w kontekście ewentualnej decyzji o wysłaniu zegarka do serwisu na wcześniejszy przegląd. Jeżeli zegarek leżał np. 3 lata w sklepie a serwis zalecany jest co 4 lata to znaczy ze powiniemnem wysłać zegarek za rok do serwisu czy mogę śmiało wysłać go za 4 lata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Państwa wiele miesięcy czytania forum i mogę w końcu się pochwalić pierwszym poważnym zegarkiem.

Super nurek świetny kolorek gratulacje!!

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękny gratuluje - ekstra kolor

Witam, Państwa wiele miesięcy czytania forum i mogę w końcu się pochwalić pierwszym poważnym zegarkiem.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis bede w Warszawie czy ktoś się orientuje gdzie najlepiej będzie obejrzeć zegarki ORIS? W Złotych Tarasach czy w Blue City , gdzie jest lepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aztea piękny ten nurek. Ale moje serce należy do Tuńczyka w tej klasie zegarów.

 

Jakoś nie byłem do niego przekonany...dopóki nie zobaczyłem na żywo:) Ma te "coś", przez które serce szybciej bije i chce się na niego patrzec z każdej strony. Jednak tylko jako dodatek...jako EDC dla mnie wykluczony, a jakoś nie mogę uciec od łatki jednozegarkowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.