Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Zdroker

Klub Miłośników Zegarków ORIS

Recommended Posts

Wrócił z serwisu więc dorzucę :rolleyes:

dsc155901filtered.jpg

dsc156401filtered.jpg

Na dzień dobry było tak

dsc878601.jpg

Niestety przy chromowaniu utracił resztki oryginalnego szlifu ale nie płaczę. ;)

Edited by kubama

Moje wpisowe: Pomarańcza z tutejszego bazarku.

Pasek (handmade by Jajacek) wygląda ok., moim jednak zdaniem Divery Orisa najokazalej prezentują się na bransolecie.

Obecnie czekam na kuriera z zakupioną stalową bransoletką... pod koniec tygodnia zegarek uposażony będzie już w to co trzeba :rolleyes:

oris.jpg

oris1.jpg

oris4.jpg

Pozdrawiam,

Mariusz

Fajny "grubasek" już się przewijał w tym klubie.

ORIS 645 7629 4064 LS BIG CROWN SMALL SECOND

Faktycznie , na tym pasku tak sobie wygląda.

Też mam pomarańczkę i najlepiej pasuje mi bransoleta .

Oooo nie zdecydowanie lepiej moim oczywiście zdaniem wygląda na pasku albo na gumie. Ten pasek jest hand made i wygląda super.

Fajny "grubasek" już się przewijał w tym klubie.

Fakt, jako jeden z pierwszych wpisał się do klubu. Zarejestrowany 09.12.2010 r. B)

Pozdrawiam,

Mariusz

Oooo nie zdecydowanie lepiej moim oczywiście zdaniem wygląda na pasku albo na gumie. Ten pasek jest hand made i wygląda super.

Z gumą to nie mój styl :) ...i nie wmawiaj mi teraz, że 760 zł, które wybuliłem na bransoletę nie są tego warte. Za późno, już kupiłem :)

Pozdrawiam,

Mariusz

Mam gumę , ale przeważnie jest założona bransa , nie będziesz żałował

Wiem, wiem... Czytałem wątek, a w nim "Twoją historię". Miałeś podobny dylemat i również skusiłeś się na zakup bransolety :rolleyes:

Pozdrawiam,

Mariusz

Piatus,nie przejmuj sie,ze innym sie nie podoba.To TWOJ zegarek i ma sie Tobie podobac,wiec jak bardziej podoba Ci sie z bransoleta to git ;)

img0594mini750.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Schaumburg Aquamatic II chrono , Citizen EcoZilla , Glycine Lcc 3k Le , Citizen Skyhawk , Temption CGK 204   ( sprzedam ew. zamiana ) , Oris ProDiver date ( zam. na chrono ) . Pam sub 243 , Fortis square chrono , Citizen Aqualand Depthmeter , OMEGA plo - prof 

i inne ...

Panowie czy któryś z Was spotkał się z takim problemem - odpadło mi czerwone kółeczko z koronki zaworu helowego w Oris TT1 Divers Titan Chronograph 67475997154RS :( Zegar gruchnął na kafelki, puki co cała reszta raczej ok. I co teraz? Wymiana koronki?

Panowie czy któryś z Was spotkał się z takim problemem - odpadło mi czerwone kółeczko z koronki zaworu helowego w Oris TT1 Divers Titan Chronograph 67475997154RS :( Zegar gruchnął na kafelki, puki co cała reszta raczej ok. I co teraz? Wymiana koronki?

Jak masz wszystko można przykleić. Jeśli się nie da, wymiana. Sprawdź lepiej, czy z mechanizmem wszystko OK. Koronka to pikuś przy takim upadku.

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

noo i to jest kawał pięknego zegarka

Przepraszam za ciszę no ale koniec wakacji może mnie usprawiedliwi.

Zegar w piątek trafił na obserwację do fachowca. Kliknę fotki po powrocie. Trochę mi lepiej wiedząc że koronkę da się wymienić, tylko trzebe będzie jej poszukać.

Dzięki za odpowiedż.

Witajcie Orisomaniacy.

To mój pierwszy post, proszę o wyrozumiałość... :unsure: :unsure:

Zakochałam się w Orisach i ja, nawet jednego sobie chcę "upolować", ponieważ noszę męskie zegarki, pwenie kiedyś mi się to nawet uda.

Mam jednak pytanie. Czy oryginalny Oris, może mieć metaliczny (nie czerwony) wahnik (czy jak go tam zwą)?

Nie lubię dużo pisać, szczególnie jeśli chodzi o tematy na których się nie znam zbyt dobrze, ale dużo czytam, a to jest dla mnie dość istotna wiedza.

Pozdrawiam.

C.K.

Witam wszystkich jestem nowy na forum. Chciałem zapytać jakie szkiełko jest w zegarku oris big crown orginal pointer data.czy jest to zbrojone szkiełko czy nie ? i czy musze je wymienic w serwisie czy kazdy zegarmistrz dorobi mi takie szkiełko czy jest to standardowe czy tez nie. Posiadam ten zegarek lecz pękło mi szkło pomocy ;((((((

Witam wszystkich jestem nowy na forum. Chciałem zapytać jakie szkiełko jest w zegarku oris big crown orginal pointer data.czy jest to zbrojone szkiełko czy nie ? i czy musze je wymienic w serwisie czy kazdy zegarmistrz dorobi mi takie szkiełko czy jest to standardowe czy tez nie. Posiadam ten zegarek lecz pękło mi szkło pomocy ;((((((

Szkło jest z pleksi. Koszt nowego u nas w serwisie to ok 130zł

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

Witam,

Mam prośbę do forumowicza 'Jash'.

Potrzebuję koronkę zaworu helowego do Oris TT1 Divers Titan Chronograph 67475997154RS.

Czy jest dostępna? i jak?

Witam,

Mam prośbę do forumowicza 'Jash'.

Potrzebuję koronkę zaworu helowego do Oris TT1 Divers Titan Chronograph 67475997154RS.

Czy jest dostępna? i jak?

Wyślij e-mail na adres:

czesci@janeba-time.pl

Jeśli będzie cisza napisz do mnie:

kmziz@oris.pl

Czy to jest cena już z wymianą jak rozumiem ?? :)To jest zwyłe plexi nie zbrojone ?

Nie. To cena za samo szkło pleksi.