Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Edoxik - moje klimaty. Gratulacje :)

 

Z wczoraj.... Jak to jest. Nie mój klimat, a podoba się :P10036798614_3c634b71a4_b.jpg

Gratuluję pięknego JLC-ja czekam na renowację tarczy do LC memovox ciekawe jak wyjdzie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary tissot z bazarku- nic szczególnego ale cieszy.

aceb8f3b-49c0-439e-ae54-019d0af51b4d_zps

Poproszę o zdjęcie en face, i jakbyś mógł to również werku. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Poproszę o zdjęcie en face, i jakbyś mógł to również werku. 

Myślę, że da się jutro załatwić. Zdjęcie mechanizmu musi poczekać.

 

 

DSC_0677_zps3aebf997.jpg

Edytowane przez ph7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest i zdjęcie mechanizmu dzięki uprzejmości kolegi Stary.qh6w.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Tissocik i papierki ma. 

U mnie moze nie nowy nabytek "braitek" ale do okola niego to nowe nabytki! Tyle ich bylo by uratowac tego jednego! Ciezko znalezc dzialajace serce! Ale sie udalo tak wiec Enicar stal sie szczesliwym dawca :)

 

893c71350e0f4450med.jpg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ph7

dzięki, bardzo fajnie postarzała się tarcza, prawie jak XV wieczne freski :) , ale zegarek jest trochę młodszy ;) . Czy robiłeś coś ze wskazówkami.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy robiłeś coś ze wskazówkami.

 

Zegarek mam drugi dzień więc mało mogę o nim powiedzieć. Na przeglądzie wymieniana było najprawdopodobniej koronka. W realu złoto wskazówek jest mniej błyszczące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny Tissocik i papierki ma. 

U mnie moze nie nowy nabytek "braitek" ale do okola niego to nowe nabytki! Tyle ich bylo by uratowac tego jednego! Ciezko znalezc dzialajace serce! Ale sie udalo tak wiec Enicar stal sie szczesliwym dawca :)

 

893c71350e0f4450med.jpg

cholera, bolesna sprawa, możesz im teraz flaczki wymieniać od czasu do czasu, bo szkoda ukatrupiać takiego ładnego Enicara dla Breitlinga ;), z całym szacunkiem dla Brajtka, rzecz jasna  ;)

Edytowane przez hrabia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cholera, bolesna sprawa, możesz im teraz flaczki wymieniać od czasu do czasu, bo szkoda ukatrupiać takiego ładnego Enicara dla Breitlinga ;), z całym szacunkiem dla Brajtka, rzecz jasna ;)

Jeszcze się trafi dawca. Po takich poszukiwaniach mam teraz słabość do nich i jak tylko gdzieś widzę gadzine taka to zawsze ja biorę :D


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ph7

dzięki, bardzo fajnie postarzała się tarcza, prawie jak XV wieczne freski :) , ale zegarek jest trochę młodszy ;) . Czy robiłeś coś ze wskazówkami.

post-48316-0-45949000-1380929258_thumb.jpg

;) -a ta?


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się trafi dawca. Po takich poszukiwaniach mam teraz słabość do nich i jak tylko gdzieś widzę gadzine taka to zawsze ja biorę :D

No to - w trosce o dobro Enicarka - życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach ;)

Mam słabość do tej marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to - w trosce o dobro Enicarka - życzę powodzenia w dalszych poszukiwaniach ;)

Mam słabość do tej marki.

Wcale się nie dziwie robią bardzo fajne zegareczki tez je lubię :) a chorujepoluje na compressorka!


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupa kupionego po taniości szrotu, na który nikt normalny nie spojrzałby jeszcze raz. Albowiem powiadam Wam: Prawda Kryje Się Pod Deklem. :ph34r:

 

DSCF2339b.jpg

 

pozdrawiam

Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Narfas] według mnie nie powinieneś zaśmiecać tym szrotem tego działu. Wrzuć do działu radzieckich, tam teraz panuje straszna bida to będzie hicior. Napewno będą ochy i achy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ robcyk: dla jednego szrot, ktoś inny zobaczy w tym znacznie więcej. :P

 

pozdrawiam

Narfas

 

Edit: montażyk z tego szrotu. Wszystko na chodzie albo bardzo chce chodzić. :)

 

montage01.jpg

Edytowane przez Narfas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym widzę cykadelka z mechanizmem, więc z duszą:) Czy wszystko co ma napis USSR musi być szrotem? Przecież to tez zegarki, nieraz lepsze niż szwajcarskie, a w dodatku przedmioty z historią.

Oczywiście, nie porównuje tutaj Patka i Czajki:)

Edytowane przez OmegaDeVille

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejście że radzieckie-rosyjskie to złom z założenia jest błędne, bo i nie wszystko co swiss to takie super. Mam różne zegarki i naprawdę niektóre ruskie biją na głowę parę niby dobrych marek. I nie ograniczam się do jednego kraju pochodzenia. Mam i swiss i japan i zsrrr czy rosja. Tylko china jeszcze nie mam choć i tu już są prawdziwe klasyki, a jeśli jeszcze teraz ktoś tak nie uważa to niedługo na pewno zmieni zdanie... Ja też :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe OT.

Jeżeli werki pokazane przez Narfasa to szrot niewart pokazywania w dziale Vintage, to co powiemy o poniższym "Szwajcarze"?

enduraboxjumphour4.jpg

Ano tyle, że to też werk z zegarka vintage, bo i takie montowano, w zegarkach najtańszych... Co prawda brzydki, z wychwytem kolkowym ale... 

http://www.ranfft.de/cgi-bin/bidfun-db.cgi?10&ranfft&69&2uswk&EB_8800


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Narfas] według mnie nie powinieneś zaśmiecać tym szrotem tego działu. Wrzuć do działu radzieckich, tam teraz panuje straszna bida to będzie hicior. Napewno będą ochy i achy :)

Widać po wpisie że kochasz zegarki......A najlepiej napisz jakieś merytoryczne opracowanie na temat Rosyjskiego i Radzieckiego zegarmistrzostwa-bo widać że jesteś zorientowany...chętnie poczytam.

 

P.S Jak długo trzyma bateria w Twoim Armanim? ;):)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Z wczoraj.... Jak to jest. Nie mój klimat, a podoba się :P10036798614_3c634b71a4_b.jpg

Moze wyladuje na bazarku :) juz jeden taki byl ale sie zmyl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żartem jest tylko ta uśmiechnięta buzia na końcu, to co przed nią to zwykły brak kultury

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Małe OT.

Jeżeli werki pokazane przez Narfasa to szrot niewart pokazywania w dziale Vintage, to co powiemy o poniższym "Szwajcarze"?

enduraboxjumphour4.jpg

Ano tyle, że to też werk z zegarka vintage, bo i takie montowano, w zegarkach najtańszych... Co prawda brzydki, z wychwytem kolkowym ale... 

http://www.ranfft.de/cgi-bin/bidfun-db.cgi?10&ranfft&69&2uswk&EB_8800

Bettlach jak Bettlach, w jakimś tam wisiorkowym wynalazku moja żona ma tego samego albo z tej rodziny (nie wiem gdzie go rzuciła, więc nie mogę sprawdzić). Chodzi całkiem przyzwoicie, tylko masakrycznie głośno, jak to tego typu wynalazki mają w zwyczaju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.