Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
cytochrom

Nasze nowe nabytki vintage

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Oto mój stary, nowy nabytek - Certina Blue Ribbon Automatic z 1977 r. z werkiem 25-651

 

Zegarek nie jest nowy, mam go od 1996 roku, ale właśnie przeszedł gruntowny przegląd i ponownie cieszy moje oko i rękę.

post-42533-0-10845000-1318274253_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie atlantic - robiłem kopertę , reszta w oryginale no oczywiście poza koronką

 

Longines niestety tylko pasówka (dzięki za pomoc Kaido!) prawdopodobnie brytol , werk i tarcza oraz wskazówki oryginał.

 

Ciekawostką są też paski do tych zegarków z lat siedemdziesiątych które trafiłem na bazarku z oryginalnymi pożółkłymi metkami! Pozdrawiam!

post-34994-0-16109000-1318676842_thumb.jpg

post-34994-0-46189700-1318676857_thumb.jpg

post-34994-0-94560700-1318676870_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba prezentują się bardzo dobrze gratuluje fajnych pozycji, Atlantic bardzo podobny do mojego ;) prawie bliźniaki z tą różnica, że w moim koperta zachowała się w oryginale i wygląda bardzo dobrze ;);)

1664675atl.jpg

Edytowane przez Stary

Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa brat po przejściach ;)! U mnie koperta była kiepska. Może nie widać tego na tym zdjęciu , ale wyszła przyzwoicie i w miarę zachowano ranty.Na szczęście tarcza i wskazówki zachowały się w orygianle. Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa brat po przejściach ;)! U mnie koperta była kiepska. Może nie widać tego na tym zdjęciu , ale wyszła przyzwoicie i w miarę zachowano ranty.Na szczęście tarcza i wskazówki zachowały się w orygianle. Pozdrawiam!!!

 

Teraz wygląda bardzo dobrze i tylko takie zegarki staram się ostatnio nabywać, które maja oryginalna tarcze i ewentualnie kopertę do renowacji. Prezentuje się naprawdę świetnie, choć zdjęcia zrobiłeś kiepskie ;) ;)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegos czasu w kolekcji, teraz nadszedl czas sie pochwalic ;)

post-33326-0-51962300-1318772206_thumb.jpg

post-33326-0-28089100-1318772208_thumb.jpg


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dorosłem do tego etapu! Obecnie robię kopertę i naprawiam Helvetię którą możesz zobaczyć stronę wcześniej.

 

Również wskazówki i tarcza w ładnym oryginale. Jak skończę to też się pochwalę. I postaram się olepsze zdjątka ;)!

 

Pozdrawiam i do zobaczyska w sieci!!!!!!!!!!!

A w międzyczasie - ty kolego z tym mechanizmem w Fortisie to już przegiąłeś ;)! Zajefajny!!!!!!!!!!!! ;)

Edytowane przez lamwoj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powoli dojrzewam do zakupów poza Sowieckich :)

Caravelle - lata 70' , werk Citizena 17 jewels z naciągiem manualnym (0241), urzekła mnie linia, indeksy i magiczne 666 stóp.

Caravelle%252520front.jpgCaravelle%252520koronka.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zegarek jest ciekawy jednak bransoleta musi zniknąć ja bym mu zafundował jakiś fajny pach :)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarne Nato 20mm - recepta na charakter tej Caravelle . W szoku byłem po otwarciu- ładnie wykonany, prosty i niezawodny caravelle_93.jpg

Stary Citizen w niby tańszej wer. Bulovy - Nic wspólnego z aktualnymi wyrobami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza po renowacji. I albo mi się wydaje albo nazwa zegarka jest krzywo umiejscowiona.


Pod Napięciem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiony 20 minut temu z dowozem do domu :rolleyes:

Omega kaliber 280 (koperta 2504-6) z okresu 1947-50, dokladnie z ktorego roku niewiem.

post-33326-0-39691100-1319115426_thumb.jpg

post-33326-0-51367600-1319115427_thumb.jpg

post-33326-0-65292000-1319115428_thumb.jpg


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A u mnie taki Nosek się pojawił jeszcze z folia oryginalna na dekielku :)

 

1766546711.jpg

1455850014.jpg

1884523916.jpg

 

I w komplecie na podusi bliźniaki :D

 

1920252812.jpg


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Ech!

Już można zamknąć "Pokażcie swoje Worldmastery". Nic więcej nie ma do oglądania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, az niewiarygodne i folia na dekielku... piekne sa!

Edytowane przez piotr_n

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, az niewiarygodne i folia na dekielku... piekne sa!

Dzięki srebrny jest już u mnie jakiś czas a czarnego nabyłem w drodze okazji z lombardu za bardzo przyzwoitą kwotę więc nie było nawet mowy o zastanawianiu się a stan jest celujący ob są bez jakichkolwiek rysek i prezentują się rewelacyjnie.

 

A co do koperty którą odnawiałeś sam też bym skorzystał z Chronostara, ta usługa jest naprawdę dobrze wykonywana ale cóż 95zł trzeb wyłożyć jednak efekt jest tego wart ;)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.