Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
gludek

Najpiękniejsze diverki

Rekomendowane odpowiedzi

 
Znaczy...jak wały jakieś  
Nie potępiam. Też tak czasami mam jak nie do końca jestem przekonany do sprzedaży lub zakupu. Wtedy każdy powód jest dobry aby nie sprzedać lub kupić, czasami nie kupuję przy rozbieżności o cenę przesyłki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
50 minut temu, Miszkolc napisał:

Nie potępiam. Też tak czasami mam jak nie do końca jestem przekonany do sprzedaży lub zakupu. Wtedy każdy powód jest dobry aby nie sprzedać lub kupić, czasami nie kupuję przy rozbieżności o cenę przesyłki emoji6.png

 

To jednak skomentuję. Co niby miałbyś tu "potępiać"..? Z tego, co pamiętam, oferowali/oferują pozostałych im jeszcze kilka modeli z rabatem rzędu 50-55%. To mało? 

A co do "wałów" - myślę, że spokojnie sobie radzą. To dość duża firma. ;)

 

Jakby co - nie mam żadnych udziałów w tej firmie i żadnego powodu, żeby nie patrzeć na kwestię "z dystansem".  :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Miszkolc napisał:

Tak sobie pisałem, ale już nie idę tą drogą emoji5.png

 

Nie, no, ja Ci nie odbieram prawa własnej opinii. Po prostu wyrażam swoją. A jest o tyle co najmniej uczciwa, że firma, o której piszesz to, jeżeli chodzi o MV, moja "konkurencja". Nie mam więc cienia powodu, żeby ich bronić. ;) Mówię, jak uważam: 55% na takim modelu, z takim mechanizmem, to naprawdę dobra oferta. A przecież jednak za friko zegarków nie będą rozdawać, bo sami także ich za free nie dostali. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

To jednak skomentuję. Co niby miałbyś tu "potępiać"..? Z tego, co pamiętam, oferowali/oferują pozostałych im jeszcze kilka modeli z rabatem rzędu 50-55%. To mało? 

A co do "wałów" - myślę, że spokojnie sobie radzą. To dość duża firma. ;)

 

Jakby co - nie mam żadnych udziałów w tej firmie i żadnego powodu, żeby nie patrzeć na kwestię "z dystansem".  :)

 

Z tym "wałem" to trochę co innego miałem na myśli. Jeżeli dobrze pamiętam to Himilsbacha namawiali na rolę w filmie gdzie musiałby się najpierw nauczyć angielskiego.

Janek skomentował jakoś tak, że "dobra, ja się nauczę a produkcja nie dojdzie do skutku i zostanę z tym angielskim jak jakiś wał"  😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Marak napisał:

 

Z tym "wałem" to trochę co innego miałem na myśli. Jeżeli dobrze pamiętam to Himilsbacha namawiali na rolę w filmie gdzie musiałby się najpierw nauczyć angielskiego.

Janek skomentował jakoś tak, że "dobra, ja się nauczę a produkcja nie dojdzie do skutku i zostanę z tym angielskim jak jakiś wał"  😁

 

Dobrze Cię zrozumiałem. Znam tę anegdotę. Mimo to uważam, że jeżeli rabat wynosi 55%, to albo się kupuje albo nie "truje tyłka" pytaniami o dodatkowe zniżki. Nie tyle wówczas sprzedawca wychodzi na "wała", ile (niedoszły) kupujący na, określę to delikatnie, "nieco zbyt radykalnie oszczędnego". ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 29.07.2020 o 17:21, Miszkolc napisał:

Już się przymierzałem do jasnego GMT w fabryce zegarków. Ale jakoś na mojego maila powiedzieli, że cena na stronie taka - że nie odpuszczą złotówki. Więc ja odpuściłem. No i zostali z nim jak Himilsbach z angielskim emoji12.png.

 

 

2 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

Dobrze Cię zrozumiałem. Znam tę anegdotę. Mimo to uważam, że jeżeli rabat wynosi 55%, to albo się kupuje albo nie "truje tyłka" pytaniami o dodatkowe zniżki. Nie tyle wówczas sprzedawca wychodzi na "wała", ile (niedoszły) kupujący na, określę to delikatnie, "nieco zbyt radykalnie oszczędnego". ;)

 

Wspomniana wyżej Fabryka Zegarków i Zegarownia to ten sam sklep/właściciel z rozdwojeniem na dwa sklepy internetowe. Z tych dwóch kupowaliśmy zawsze w zegarowni i zawsze jest dodatkowy rabat wynoszący minimum 3% (kod 5151), a na MV (także te wyprzedażowe z rabatem 55%) działa kod sport7 obniżający cenę o 7%.

A dodatkowo @Lincoln Six Echo gwarantuje najniższą cenę, niższą niż konkurencja ;)

Edytowane przez AK&AK

Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Zegarownii warto negocjować meilowo, kilka zegarków tam kupiłem i 20-30% można utargować nawet już od cen obniżonych.

Te 3% czy 7% to dla niecierpliwych co raczej od ręki kupują bez kontaktu 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, tomaliusz napisał:

Te 3% czy 7% to dla niecierpliwych co raczej od ręki kupują bez kontaktu 😉

Na przecenione MV więcej niż te 7% dać już nie chcieli (przynajmniej na Redentore 36 mm). Ale dali bransoletę mesh.

 

13 godzin temu, tomaliusz napisał:

W Zegarownii warto negocjować meilowo, kilka zegarków tam kupiłem i 20-30% można utargować nawet już od cen obniżonych.

Dokładnie tak, choć nam jeszcze nigdy dodatkowych 30% rabatu nie zaoferowali. Albo słaby ten nasz mailing był, albo na modele z kręgu naszego zainteresowania nie kalkulowała im się aż taka hojność ;-). 


Małżeństwo i zegarki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

7c26ba26061e0f21ea3aebb9d052bfde.plist


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.