Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

bEEf

Rolex Milgauss GV

Recommended Posts

Hej. Przedstawiam kilka fotek mojego nowego nabytku smile.gif Wprawdzie w galerii są już zdjęcia Milgaussa autorstwa Kloda100, ale w wersji bez GV (czyli ze zwykłym szafirem). Wersje te różnią się również nieco tarczą. To moja pierwsza sesja "makro" z zegarkiem, więc wybaczcie pewne niedoskonałości techniczne. Zegarek na żywo jest naprawdę piękny. Postaram się w przyszłości wrzucić więcej zdjęć.

1.

ge5480_IMGP5594_f_s700.jpg

2.

hl7899_IMGP5597_f_s700.jpg

3.

po7227_IMGP5598_f_s700.jpg

4.

za1035_IMGP5600_f_s700.jpg

5.

cg1005_IMGP5612_f_s700.jpg

6.

zw8068_IMGP5605_f_s700.jpg

Jeden z najfajniejszych Rolków. Gratulacje.

Gdyby miał inne bardziej stonowane kolory byłby nie jednym z nafajniejszych a najfajniejszym i to zdecydowanie B)

Raz jeszcze gratuluje pięknego zegara !

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Dałbym sobie włos uciąć, że Klaudiusza był z zielonym..

Jedyne co mi się w tym modelu nie podoba to wskazówka sekundnika, ale bez niej zegarek nie byłby sobą. Tak, czy siak gratuluję Rolexa !!!

*** DOXA Sub 300 Professional ***

Gdyby miał inne bardziej stonowane kolory byłby nie jednym z nafajniejszych a najfajniejszym i to zdecydowanie B)

Raz jeszcze gratuluje pięknego zegara !

Dzięki :) Co do stonowanych kolorów' date=' rzuć okiem na tego bez zielonego szafiru (link poniżej), po czym kupuj [img']http://s.zegarkiclub.pl/forum/public/style_emoticons/default/wink.gif[/img]

@eye_lip, być może, ale nie ten z galerii:http://zegarkiclub.p...page__hl__rolex

pozwolę sobie powiedzieć, że to chyba jedyny ładny rolek

...kolory robią swoje, a w zasadzie robią ten zegarek. Połączenie tych kolorów ze sobą dało świetny efekt.

...Jash, Sekunda jest świetna B)

Pozdrawiam :)

bEEf być może i bym brał ale niestety rozmiar na moją łapke nie ten B)

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Zawsze mnie zastanawia napis Oyster Perpetual.

Oyster - typ zamykania bransolety

Perpetual - ??? Nie wymaga wymiany baterii? B) I tak niezupełnie perpetual, bo przeglądy trzeba robić.

Lubię divery, nie lubię chronografów.

bEEf być może i bym brał ale niestety rozmiar na moją łapke nie ten B)

No tak, dla Michała to tylko patelenki na łapę :)

Perpetual - ??? Nie wymaga wymiany baterii? B) I tak niezupełnie perpetual, bo przeglądy trzeba robić.

Oyster nie tyczy się bransolety tylko koperty, zresztą perpetual też.

Jacek, śmiejesz sie ale taka prawda, co przymierzam jakiś fajny zegarek 38-40mm to mnie szlag trafia że mam taką łape B) ten zegarek poprostu ginie i śmiesznie to wygląda. Zaś z drugiej strony... :)

Carlito, ten zegarek jest masywny i gruby, bardzo dobrze leży - ogólnie efekt może nie być taki zły. Spróbuj kiedyś przymierzyć przy okazji wink.gif

Jacek, śmiejesz sie ale taka prawda, co przymierzam jakiś fajny zegarek 38-40mm to mnie szlag trafia że mam taką łape :) ten zegarek poprostu ginie i śmiesznie to wygląda. Zaś z drugiej strony... :)

Wiem i współczuję :)

Ale z drugiej strony też masz dobrze, tyle fajnych wielkich i grubaśnych sikorów wygląda u Ciebie w sam raz.

Guest mathu

Perpetual - ??? Nie wymaga wymiany baterii? :) I tak niezupełnie perpetual, bo przeglądy trzeba robić.

Perpetual dotyczy nakręcania rotorem w obie strony.

tyle fajnych wielkich i grubaśnych sikorów wygląda u Ciebie w sam raz.

Otóż to :)

zresztą perpetual też

Hm, no w instrukcji piszą "perpetual movement", więc ja rozumiem to tak, że "perpetual" = automatyczny. Tak czy inaczej, elaboraty na tarczy w Rolku to taka konwencja - tutaj są wyjątkowo deliaktne, czcionka jest mikroskopijna.

Hm, no w instrukcji piszą "perpetual movement", więc ja rozumiem to tak, że "perpetual" = automatyczny. Tak czy inaczej, elaboraty na tarczy w Rolku to taka konwencja - tutaj są wyjątkowo deliaktne, czcionka jest mikroskopijna.

W sumie masz rację.. ale koperta też jest wieczna :)

Dałbym sobie włos uciąć, że Klaudiusza był z zielonym..

RUSKI miał z zielonym.

bEEf być może i bym brał ale niestety rozmiar na moją łapke nie ten :)

Michal,nie lam sie!Ja mam 20cm w nadgarstku i nosze czasem 34mm wołne!Robie to z powodu genialnego chronometra 2809 i wcale nie przeszkadza mi ten rozmiar (-;

Jednak to kwestia gustu.

Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Michal,nie lam sie!Ja mam 20cm w nadgarstku i nosze czasem 34mm wołne!Robie to z powodu genialnego chronometra 2809 i wcale nie przeszkadza mi ten rozmiar (-;

Jednak to kwestia gustu.

Janek, prosze Cie wrzuć no fote nadgarstkową, moze być pw :)

post-27934-0-90818800-1331804970.jpg

Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.