Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość

Najlepszy przyjaciel człowieka :-)

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie koty na burzę nie reagują jakoś szczególnie. Co innego pies. Boi się i burzy i fajerwerków... Kiedyś próbował wejść do domu drzwiczkami dla kotów

Mój na podwórku wskoczył obcemu facetowi do samochodu i nie dawał się wyprosić :o


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój też jest strasznie strachliwy.

Burza, Sylwester, odkurzacz... Fatalnie to znosi.

A do tego myśliciel...

To, że myśliciel, to prawie na każdej Twojej fotce widać

 

Mój na podwórku wskoczył obcemu facetowi do samochodu i nie dawał się wyprosić :o

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie koty na burzę nie reagują jakoś szczególnie. Co innego pies. Boi się i burzy i fajerwerków... Kiedyś próbował wejść do domu drzwiczkami dla kotów (25x25cm mniej więcej )

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Masz jakiś specjalny patent na takie drzwiczki? Muszę coś dla mojej czeredy wykombinować, bo na razie to wchodzą po kociej drabince przez okno w kuchni, ale nadejdzie czas gdy trzeba będzie okno zamknąć, a wtedy tragedia...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz jakiś specjalny patent na takie drzwiczki? Muszę coś dla mojej czeredy wykombinować, bo na razie to wchodzą po kociej drabince przez okno w kuchni, ale nadejdzie czas gdy trzeba będzie okno zamknąć, a wtedy tragedia...

Drzwiczki kupisz na all..., wycinasz dziurę w drzwiach do chałupy, montujesz drzwiczki et voilà jeszcze tylko przekonać towarzystwo że tymi drzwiczkami można wejść i wyjść, a nie siedzieć pod nimi i miauczeć

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Carrot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Adi, chyba za mało poduszek dałeś kotu chyba trochę mało zadowolony...

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Mój Bandyta, za młodu...

post-102479-0-19984700-1564689802_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drzwiczki kupisz na all..., wycinasz dziurę w drzwiach do chałupy, montujesz drzwiczki et voilà jeszcze tylko przekonać towarzystwo że tymi drzwiczkami można wejść i wyjść, a nie siedzieć pod nimi i miauczeć

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Eee, wchodzić po drabince do okna, nauczyły się w mig, więc chyba dadzą sobie z drzwiczkami radę...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, wchodzić po drabince do okna, nauczyły się w mig, więc chyba dadzą sobie z drzwiczkami radę...

Drabinka jest bardziej intuicyjna dla kotuf, które z natury uwielbiają się wspinać. B)

Z drugiej strony drzwiczki ludzie stosują na całym świecie. Gdyby nie sprawdzały się, to by ich nie stosowano. Twoje futrzaki dadzą radę, najwyżej sam parę razy im pokażesz jak się wchodzi drzwiczkami i na pewno zajarzą :D


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu byliśmy na spływie kajakiem Rospudą. Znaleźliśmy wyrzucone 4ry małe i matke :(

 

Zdjęcia już złapanych, gotowych do drogi. Dwa szczeniaki mają już dom :)a1ac387272540351eb7da489c8d712cb.jpga467326027ed866b025029d54f2541b3.jpg

Edytowane przez marwol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TigerBear, sama słodycz

Co do drzwi dla kotów, to racja, szybko powinny załapać o co chodzi. Niesamowita wygoda Wcześniej było tak, że o 3 nad ranem było jedno miau, a jakąś godzinę później druga dochodziła do wniosku, że może jednak też by wyszła... Mało przyjemne, zwłaszcza zimą i noc w noc.

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu byliśmy na spływie kajakiem Rospudą. Znaleźliśmy wyrzucone 4ry małe i matke :(

Zdjęcia już złapanych, gotowych do drogi. Dwa szczeniaki mają już dom :)

I to się chwali B)

A tak przy okazji, to na spływ kajakowy zabierasz ze sobą klatki ?


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baw się że mną :D6e5008a8c812a2b9c2de5d8a32dfb21c.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to się chwali B)

A tak przy okazji, to na spływ kajakowy zabierasz ze sobą klatki ?

Zawsze coś w bagażniku się znajdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Adi, chyba za mało poduszek dałeś kotu chyba trochę mało zadowolony...

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój Bandyta, za młodu...

 

Moja też kiedyś była mała  ;)

 

2011-05-25-18.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następne śliczności i wszystkie fotogeniczne

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

taka gapa - pierwsza godzina w domu :)

A to mój łobuziak jak był mały.  :)

 

fado5.jpg

 

Gryzł na potęgę, ale wyrósł na mądrego psiaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój też był kiedyś mały, ale nie mam tego na fotce, więc się nie liczy wszystkie wcięło, jak komputer szlag trafił

Najfajniejszy był czas, jak już jedno uszko sterczało , a drugie było klapnięte. I też była gapa, potykał się o własne łapki i trawę d3224677709451ced3c0a6987bcbda4e.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A530F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój też był kiedyś mały, ale nie mam tego na fotce, więc się nie liczy wszystkie wcięło, jak komputer szlag trafił

Najfajniejszy był czas, jak już jedno uszko sterczało , a drugie było klapnięte. I też była gapa, potykał się o własne łapki i trawę

Ma Ciebie kto bronić :)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Owczarki niemieckie są super. To jedna z najbardziej inteligentnych ras psów, a numerem 1 według wielu różnych rankingów jest border collie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.