Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

onkyo05

Uratuj życie naszego synka

Rekomendowane odpowiedzi

wojtekimarco, dziękujemy ;) im więcej ludzi wie o naszej życiowej tragedii tym większa szansa powodzenia w leczeniu.

I nie chodzi tu tylko o pieniążki ale ludzie mają swoje stanowiska, znajomości itp. Synkowi każda pomoc się przyda, tym bardziej na obczyznie.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uda się musi się udać uwierzcie mi kiedyś przytulę Jasi :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacja z forum Saabowiczów - kolejne osoby się zgłaszają ;)

Niestety nie mogę dać linka do wątku na forum saabomaniaków, bo wymagana jest rejestracja.

Ale jeżeli ktoś miałby ochotę - www.saabklub.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymajcie sie, bedzie dobrze. 1% juz przekazalem wczesniej, wiec poszedl przelew na Wasze konto.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Simon777 wszystko ok. Dziękujemy Tomku, dla nas to wcale nie jest mała kwota. :)

Jędrek-38 serdeczne dziękuję. Podobno ludzi poznaje się w biedzie. Dobrze, że Was poznaliśmy.

Naprawdę nigdy nie spodziewaliśmy się takiej reakcji. Jeszcze raz Wszystkim forumowiczom serdeczne podziękowania.

My aktualnie jesteśmy w trakcie 3 bloku chemii TVD w DSK Lublin oraz bardzo ciężkich ale chyba owocnych rozmów z kliniką w Tubingen. To ewenement, że zostaniemy przez nich przyjęci.Koszty nas przerastają, więc pozbywam się kolejno, kolekcji "kieszonek" ale nic to, widać w tym celu je miałem zbierać. :)

Do jasia ostatnio zawitał Szymon Majewski (TH na ręku :o ) oraz paru aktorów i piosenkarzy. Od Tomasza Adamka otrzymał rękawice z autografem, od Mariusza Pudzianowskiego dyplom "Walcz Jasiu" od Roberta Kubicy czapkę i koszulkę od Krzysztofa Hołowczyca zdjęcia i list. Troszkę się głośno o syniu zrobiło, co nas cieszy. To tyle z nowości.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy społeczności "zegarkomanów", Jesteście Kochani. Edyta i Marcin Kowalikowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zycze mojemu imiennikowi szybkiego powrotu do zdrowia,a Wam - rodzicom przede wszystkim wytrwalosci!

Dacie rade i jeszcze bedziecie wspominac jak to "bylo ciezko ale juz jest dobrze" - tego wam z calego serca zycze.(-;


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umieściłem apel na Vectra Unlimited oraz przekażę swój 1% dla Waszego synka, trzymamy kciuki całą rodziną.


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz Wszystkim serdecznie dziękujemy w imieniu Jasia. :) Z doświadczenia wiemy, że ludzie hojni i empatyczni to niekoniecznie Ci z grubymi portfelami ale Ci z bagażem doświadczeń , uczuciowi i wyrozumiali. Nie zmarnujemy ani jednej złotówki otrzymanej od Państwa. Jesteście wspaniali. Niech Bóg Wam wynagrodzi. Edyta i Marcin Kowalikowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Jaś wydrowieje, mogę tylko przekazać Wam 1% podatku oraz trzymać kciuki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, dopiero teraz zauważyłem ten temat. Przykro mi z powodu choroby Waszego synka.

 

Co jak co, ale fanowi Depeche Mode (a właściwie dwóm fanom) nie mogę odmówić. Postanowiłem z żoną przekazać Wam 1% podatku.

 

Życzę Jasiowi szybkiego powrotu do zdrowia i Wam - cierpliwości.


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My depechowcy musimy się trzymać razem ;) . Dziękujemy.

P.S Operacje i zabiegi Jasio przechodził we Wrocławiu w szpitali Marciniaka u prof. Jana Godzińskiego. Spędziliśmy w tym mieście duuuużżżooooo czasu. Z przyjemnością do Wrocka wracamy. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że 1 % już został "zagospodarowany" na podobny cel, postanowiliśmy z żoną dorzucić nasze "3 gorsze" na konto.

 

Trzymamy kciuki za Jasia

 

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yaro, nic innego nie mogę zrobić jak powiedzieć Wam dziękuję, regionalnym krajanom. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spędziliśmy w tym mieście duuuużżżooooo czasu. Z przyjemnością do Wrocka wracamy. :D

Mam nadzieję, że już niedługo przyjedziecie do Wrocka w zupełne innych okolicznościach i być może siądziemy gdzieś przy kawce i zapodamy DM z You Tube z laptopa na wrocławskim rynku, gdzie net ponoć jest free ;)

Trzymamy z żoną kciuki!


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 % ode mnie też pójdzie. Trzymajcie się ciepło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś zdeklarowało mi się około 50 osób z firmy że 1% idzie do was- wszystkiego NAJLEPSZEGO!!!!!!!!!!mam nadzieję że troszkę pomożemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pawel007 ukłony w Twoją stronę. :) To jest naprawdę baaardzo budujące!!!!

Z nowości, jeden z twórców WOŚP, wielki społecznik zadeklarował się nam, że dla Jasia przejedzie na, i tu uwaga......MELEXIE całą Polskę i będzie zbierał pieniądze. Coś niesamowitego. Jedno jest dla nas pewne. Nie grubość portfela świadczy o wielkości serca.

Jeszcze raz SERDECZNE DZIĘKUJEMY!!!!!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dzisiaj Pan Prof Kowalczyk powiedział nam, że za ok 2 tygodnie jedziemy na wycięcie zwapnień z brzuszka Jasia. To pozostałości po nowotworze. Operacja już niestety trzecia odbędzie się jak zwykle we Wrocławiu, następnie przejdziemy przeszczep szpiku haploidalny czyli od rodzica i mamy szybciutko uciekać do Tubingen do Niemiec. Tam mamy spędzić 6 miesięcy. I dzięki Państwa szczodrości i zrozumieniu, w części będziemy mogli pokryć pobyt w klinice. Dziękujemy i pozdrawiamy. Całusy od Johna. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Księgowa wystawia już pit :rolleyes:

 

Zdrowia kolego, dużo zdrowia :lol::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musi być dobrze! Nie ma innej możliwości. Wiara czyni cuda, więc koniecznie trzeba jej pomóc! :-)

 

Mój PIT już złożony!


Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, po pierwsze to trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!!

Niestety PIT już wysłaliśmy, jednak postaramy się to nadrobić robiąc przelew na wasze konto.

mam jeszcze taki pomysł i prosiłbym admina o zastanowienie sie czy jest on do zrealizowania na Naszym forum - otóż na forum nikona którego jestem członkiem w dziale "sprzedam" jest odpowiednia zakładka, w której użytkownicy wystawiają różne rzeczy na sprzedaż/aukcje, a cały dochód przekazywany jest na określony cel. fajnie byłoby zatem stworzyć oddzielny watek np "aukcje/sprzedaż dla Jasia" gdzie chętni mogliby wystawiać na sprzedaż rzeczy (zegarki, paski, pudełka,literaturę, ..... lub nawet rzeczy nie związane z zegarkami) a dochód ze sprzedaży w całości zasilałby konto Jasia. Jeżeli temat ruszy, a mam nadzieje, że tak będzie, to sam z przyjemnością przekażę jakiś zegarek na ten cel.


kupię doxę sub...zawsze i każdą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, nie wiem jak mam Wam wszystkim dziękować. Mogę jedynie zapewnić, że nawet jedna złotówka nie zostanie zmarnowana. Jestem na kilku forach tematycznych ale takiego odzewu jak u braci zegarkomanów nie było nigdzie. Słowami nie mogę wam podziękować bo to za mało. Mam nadziejż, że zrobi to kiedyś Jaś od którego przesyłam wielkie buziaki.

Karol1302 pomysł znakomity jednak ja jako ojciec Jasia nikogo do niczego nie mogę przymuszać. Samemu zostało mi jeszcze kilka kieszonek na sprzedaż. Większości już się pozbyłem na leczenie.

Jeszcze raz wszystkim serdecznie dziękuję i pozdrawiam. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, po pierwsze to trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!!

Niestety PIT już wysłaliśmy, jednak postaramy się to nadrobić robiąc przelew na wasze konto.

mam jeszcze taki pomysł i prosiłbym admina o zastanowienie sie czy jest on do zrealizowania na Naszym forum - otóż na forum nikona którego jestem członkiem w dziale "sprzedam" jest odpowiednia zakładka, w której użytkownicy wystawiają różne rzeczy na sprzedaż/aukcje, a cały dochód przekazywany jest na określony cel. fajnie byłoby zatem stworzyć oddzielny watek np "aukcje/sprzedaż dla Jasia" gdzie chętni mogliby wystawiać na sprzedaż rzeczy (zegarki, paski, pudełka,literaturę, ..... lub nawet rzeczy nie związane z zegarkami) a dochód ze sprzedaży w całości zasilałby konto Jasia. Jeżeli temat ruszy, a mam nadzieje, że tak będzie, to sam z przyjemnością przekażę jakiś zegarek na ten cel.

 

Zapytam Zarządu


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QRDE ZA PÓŹNO JA JUŻ ROZLICZYŁEM PITA :blink:

 

idę poszperać w zbiorach wrzuce coś z zegarków

 

pozdrowienia dla Jasia


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.