Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Żak żuż wszpomynałem w inny wąątek, zardzo dobzie wydany hajs - żzery najs! :D;)

Też tak sądzę.

Uszy spokojnie mogli z 1mm skrócić bez wpływu na całość koperty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak sądzę.

Uszy spokojnie mogli z 1mm skrócić bez wpływu na całość koperty.

To prawda. Uszy długie ale i tak nawet na małych łapkach dobrze się układa. Edytowane przez Scaut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na ten temat wprost odmienne zdanie - LLD wyjątkowo słabo leży na mniejszych nadgarstkach, na moich 17cm jest za długi, nie leży komfortowo.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, LLD w uszach ma ponad 50 mm. Dla nadgarstków poniżej 17,5 cm zegarek wystaje poza obręb nadgarstka i wyglada to dosyć kiepsko.


pozdrawiam

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście ja mam ok. 19,5mm.

 

Z tym, że cały czas toczę wewnętrzną walkę godną dylematów Anakina Skywalkera co najmniej.

 

Chciałabym...

https://www.youtube.com/watch?v=WirgTjPPKH8

 

niby tego LLD, ale, z drugiej strony...

 

1. tyle ich już na forum jest, a taki drobny snobik, jak ja chciałby jednak mieć coś odrobinkę choćby rzadszego, hihihihihi...  :P

 

2. może by tak w ogóle coś innego niż Longines teraz - a fundusze jednak ograniczone, łoj, ograniczone... :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez tak uważam . Ma zbyt długie uszy do tego w zasadzie proste i zle się układa na mniejszych nadgarstkach . Inaczej już by gościł na moim :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do LLD podchodzę trochę na zasadzie, ten typ tak musi mieć :)

Jest wysoki, ale pewnie leży na moim nadgarstku, nie lata, nie przekręca się.

 

Wrzucę jeszcze dwa gorsze co do daty. Ogólnie na forach lepiej oceniana jest wersja bez daty, poprzez lepiej zachowane proporcje tarczy, no i nawiązanie do pierwowzoru.

Natomiast muszę przyznać, że sama data jest dobrze wykonana, na czarnym ringu, jest czytelna, ale nie nachalna. Mnie ona nie razi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten LLD wyglądałby lepiej jakby dobrze go sponiewierać w dzień w dzień nosić przez dwadzieścia lat  to pewnie sam PB chciałby takiego bardzo mocno chcieć,a tak LLD Wygląda jak wygląda,pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten LLD wyglądałby lepiej jakby dobrze go sponiewierać w dzień w dzień nosić przez dwadzieścia lat  to pewnie sam PB chciałby takiego bardzo mocno chcieć,a tak LLD Wygląda jak wygląda,pozdrawiam :)

 

Ma różnoraki potencjał

f87ed6f57edf.jpg

fota z neta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ja mam nadgartek mały. .. ok 17cm... ale dość płaski, stąd mam takie zdanie ze na małych łapkach dobrze się układa... prawda jest taka że każdy musi przymierzyć, Wziąść w rękę żeby ocenić. ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość PsiKot

Ten LLD wyglądałby lepiej jakby dobrze go sponiewierać w dzień w dzień nosić przez dwadzieścia lat  to pewnie sam PB chciałby takiego bardzo mocno chcieć,a tak LLD Wygląda jak wygląda,pozdrawiam :)

Wtedy wyglądałby, jak niektóre coraz częściej ostatnio widywane w dziale "Nurasy..." potworki z pseudo-patyną. Na szczęście, nigdy tak nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, koledzy może wiecie gdzie można dostać 1 ogniwo do bransolety Conquesta. Nabyłem ostatnio na forum Conquesta 41 mm na bransolecie i generalnie wielkość bransolety jest ok ale na lato (jak ręka spuchnie) myślę, że przydało by się 1 ogniwo więcej, najlepiej to mniejsze. A może ktoś z kolegów ma na zbyciu? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może czas na kwarca tym razem wygląda bardzo zachęcająco - ciekawe, kiedy wejdzie do sprzedaży i czy na żywo będzie równie dobrze się prezentował...

 

A tymczasem : post-97650-1515487519,1365_thumb.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Wiem, drugi post z rzędu, ale nie mogłem wytrzymać...  :rolleyes:

 

 

 

 

 

O co chodzi z tym V.H.P?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.