Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Recommended Posts

6 godzin temu, fanfar19 napisał:

To napisz o swoich przemyśleniach. Ja chętnIe poczytam, sam się też zastanawiam nad swoim „hobby”, myślę, że wielu kolegów też. Kolega @cordi7 taki wątek w Głównym założył, jak znalazł do dyskusji tego typu.

A, to "takie moje tam", nic, co byłoby warte publicznej "debaty"... Po prostu, dopadło mnie dość usilnie pragnienie jakiejś zmiany... Mam tak co jakiś czas - z reguły mija, ale teraz nie wykluczam, że będą jednak jakieś "konsekwencje"... ;) 

6 godzin temu, rads napisał:

Pamiętam gdzieś jakieś badania nt. tego, na co przede wszystkim zwracają uwagę kobiety. Były to w skrócie: czyste buty, czyste włosy, czyste paznokcie, wzrost i tyłek (ten ostatni, o ile mnie pamięć nie zawodzi, był na miejscu pierwszym).

Czyli klucz do powodzenia u kobiet to:

1. czyste!

Sandały męskie RADOSKÓR 43 28cm buty PRL - 7019864759 - oficjalne archiwum  Allegro

2. Szampony do włosów Tania

3. Zestaw Męski Do Manicure cążki obcinaczki 8739348943 - Allegro.pl

4. Chciałbyś być tak wysoki jak Robert Wandlow? - Zapytaj.onet.pl -

5. Przypadek? – Demotywatory.pl

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

18 godzin temu, Edmund Exley napisał:

U mnie od dawna stały skład:

2. Gdyby jednak, to ten trzeci byłby drugim do noszenia na co dzień. A zatem WR>30M, a najlepiej od 100M. Najbardziej działają na mnie LLD (od dawna) i Skin Diver (od kilku miesięcy), oba są jednak na mnie za duże. Wiem, że jest ten mniejszy LLD, ale kurczę, gryzie mnie to, że przecież to nie jest dla niego oryginalny rozmiar.

Bardzo ładny układ. Ja też idę zdecydowałem, że ograniczam ilość. A jaki rozmiar ma mniejszy LLD (nie, nie chcę go mieć (teraz rozmawiam z moim wewnętrznym szatanem)) :D

Edited by wkamil

Lupa zegarmistrzowska 15x bez retuszu - jest moc! Słabe wieczorne światło, ale efekt zdecydowanie ciekawy! 🙂

Flag15X-1.thumb.JPG.482a484993106ec4240afde8cb1f0c09.JPG

Flag15X-0.thumb.JPG.36f603c1291dc7dddb8d39adf3e1a59a.JPG

Flag15X-2.thumb.JPG.be4bb0215f4a06c6bce64a6c2c87c441.JPG

Flag15X-3.thumb.JPG.60da2db2fb29931fa3be86f9c86832dc.JPG

No nie ma się czego uczepić. Jakość wykończenia rewelacyjna.

"Nikt nic nie czyta, a jeśli czyta, to nic nie rozumie, a jeśli nawet rozumie, to nic nie pamięta." - Stanisław Lem

Dzięki, jak jutro wyjdzie słońce, to jakość zdjęć będzie lepsza. Postaram się jeszcze cyknąć coś fajnego 🙂 

Wykończenie jest fantastyczne. Zobacz np. ten warstwowy indeks:

Flag15X-5.thumb.JPG.24abdcb08d759eba9924249946079720.JPG

Teraz, rads napisał:

Dzięki, jak jutro wyjdzie słońce, to jakość zdjęć będzie lepsza. Postaram się jeszcze cyknąć coś fajnego 🙂 

Wykończenie jest fantastyczne. Zobacz np. ten warstwowy indeks:

Panie, nie denerwuj mnie pan, ja panu jutro pokażę warstwowe indeksy :P

3 minuty temu, wkamil napisał:

Nooo, jest macro emoji854.png

Heheh, makro za 5,90 + przesyłka 😜

2 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał:

Czyli klucz do powodzenia u kobiet to:

Jak to było? Obraz cenniejszy niż 1000 słów 😄👍

Dobra, dobra, widzę, niech Ci będzie... lecz tego argumentu, Panie złoty, nie przebijesz: a moje "A" ma większy zawijas! 😄

2 minuty temu, rads napisał:

Dobra, dobra, widzę, niech Ci będzie... lecz tego argumentu, Panie złoty, nie przebijesz: a moje "A" ma większy zawijas! 😄

:(

😆

Zabawy macro plus soczewki cd. Tym razem dołożyłem raynoxa (pierwsze to był plastik z czegoś wydłubany ) Widać różnicę w jakości optyki, ale to jest kolos i zasłania światło już Może przy dziennym świetle będzie lepiej.
518abd8b2b8fa75fcfdcc953276e8296.jpg

rads ,nie jestem mistrzem fotografii , ale  udało mi się uchwycić kilka smaczków  :)

Teraz, ArtiP napisał:

rads ,nie jestem mistrzem fotografii , ale  udało mi się uchwycić kilka smaczków  :)

Ale kompresja pliku, albo szumy zjadły trochę fakturę tarczy? Nie możesz wrzucić lepszej rozdzielczości, czy to wszystko na co stać aparat jeżeli chodzi o "zaszumienie"?

wkamil , prawdopodobnie to wyłącznie moje kiepskie umiejętności. Fotki robię s20 Ultra , wiadomo,  to nie lustrzanka , ale daje radę.  

Przy tych powiększeniach to do komory bezpyłowej trzeba wchodzić No i pojęcie mikrorysy nabiera zupełnie nowego znaczenia

Ostatnie zdjęcie dla przyciągnięcia uwagi

2984662aff0518d3388bbc8d92945c93.jpgce365b2bd7656485274047e6ac3eb19f.jpg54f232fb4f3cbc50c2ea743597cedc5c.jpgb31759c7728419835ab138e4b5bffca3.jpg74b505c175b90e71605e027fed5c8b05.jpg

Edited by wkamil