Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Rekomendowane odpowiedzi

Conquest w 40mm to typowy casual tyle że jego tarcza podciąga wrażenie klasycznego garniturowca. Gdyby był 1 czy 2 mm mniejszy to już bliżej garnituru. Bezel jest stosunkowo wąski co optycznie powiększa zegarek. Pozostawiając etykietę z boku, na średnim czy większym nadgarstku ten model obroni się przy formalnym stroju.

Flagsip z mniejszym rozmiarem tarczy oraz rozstawem uszu naturalniej odgrywa role garniturowca ale też nie powiedziałbym że jest do tego stworzony. Jego środowisko to cygaro, rum i poker.


Niezależny i ceniony EXPERT.

Kreator trendów. WIZJONER.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
55 minut temu, wkamil napisał:

Moim skromnym zdaniem, flagship jest bardziej garniturowy niż conquest, ergo ten drugi pasuje do szerszego spektrum stylizacji. Wniosek:
- kupuj conquesta emoji13.png

 

Nic z tego. Coraz poważniej natomiast rozważam odlonginesowanie. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

Nic z tego. Coraz poważniej natomiast rozważam odlonginesowanie. ;)

Na rzecz zapatkowienia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, wkamil napisał:

Na rzecz zapatkowienia? ;)

 

W życiu! Gdyby mnie było stać na PP, nigdy bym go nie kupił. Dzięki temu, nawet teraz, kiedy nie stać mnie na PP, czuję się tak, jakbym w każdej chwili mógł go mieć. Taki Patekparadoks Philippelogiczny. ;) 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

W życiu! Gdyby mnie było stać na PP, nigdy bym go nie kupił. Dzięki temu, nawet teraz, kiedy nie stać mnie na PP, czuję się tak, jakbym w każdej chwili mógł go mieć. Taki Patekparadoks Philippelogiczny. ;) 

Aaaa, kolega parapsycholog. W takim razie, przestajesz czcić fałszywych bożków piramidy prestiży i wybierasz DW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, wkamil napisał:

Aaaa, kolega parapsycholog. W takim razie, przestajesz czcić fałszywych bożków piramidy prestiży i wybierasz DW :)

 

Coś w tym jest. Zwłaszcza w części o fałszywych bożkach. I kto wie, czy nie wybiorę "DW" - tyle, że bez "D".  :D 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

 

Coś w tym jest. Zwłaszcza w części o fałszywych bożkach. I kto wie, czy nie wybiorę "DW" - tyle, że bez "D".  :D 

Aaaa Wolex? :D

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie na każdej stronie ciągle flagship, flagship... dobra, przekonaliście mnie, że też powinienem go mieć😉  

C9085822-8236-4866-9064-D5D7758EEEB3.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał:

Coraz poważniej natomiast rozważam odlonginesowanie. ;)

 

Jeśli będziesz się odlonginesowywał na bazarku, to nie rozpędź się czasem i nie zapomnij, że nie jesteś już SP... Maks 2 w miesiącu! 😜 Gruntownie przerobiłem temat, z lekka ocierając się o bana, więc po koleżeńsku ostrzegam 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, rads napisał:

 

Jeśli będziesz się odlonginesowywał na bazarku, to nie rozpędź się czasem i nie zapomnij, że nie jesteś już SP... Maks 2 w miesiącu! 😜 Gruntownie przerobiłem temat, z lekka ocierając się o bana, więc po koleżeńsku ostrzegam 😉

 

Jestem na forum na tyle długo i tyle razy byłem "zwierzyną łowną", że akurat takie "subtelności" nigdy mi nie umykają, ale dzięki za przestrogę i przypomnienie. ;) Na razie jeszcze nic nieodwołalnego nie postanowiłem, a nawet jeśli, to wcale nie powiedziane, że akurat tutaj na forum coś będę wystawiać - na szczęście, są jeszcze inne opcje. :)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Lincoln Six Echo napisał:

Jestem na forum na tyle długo i tyle razy byłem "zwierzyną łowną", że akurat takie "subtelności" nigdy mi nie umykają, ale dzięki za przestrogę i przypomnienie. ;) Na razie jeszcze nic nieodwołalnego nie postanowiłem, a nawet jeśli, to wcale nie powiedziane, że akurat tutaj na forum coś będę wystawiać - na szczęście, są jeszcze inne opcje. :)

 

Z tego, co widzę, zbiegiem okoliczności jesteśmy na forum dokładnie tyle samo, ale na mnie nikt dotąd nie polował, bo nic nie wystawiałem ha ha... 😂 Nie wątpię, że wiesz, jak sprzedać zegarek 😉 Ale Longiny masz świetne, tylko pozazdrościć kolekcji. Nie chcę krakać, ale coś czuję, że prędko byś za nimi zatęsknił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walczę, jak młody Anakin... Ciemna strona mocy kusi... :D Ale może znajdzie się jakiś Yoda i nie odbije mi sodowa... ;) Muszę wykombinować jakiś sposób, żeby połączyć ze sobą Jedi i Sithów. ;)

 

Obraz może zawierać: tekst „before familiar on my bowed in the poor bacs shade LONGINES rain At the end of a street of rain there's always a gray withip rope from shuffling to unloc A rustec shovels then the fallen this stand unde in a romanc come to tell the living don 15 Automatic 6 σε d know: pass, gives”


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.08.2020 o 14:22, rads napisał:

Sobotnia sesja z lupką 10x, bez retuszu 😉

 

 

W dniu 23.08.2020 o 10:09, wkamil napisał:

 

 

W dniu 24.08.2020 o 15:37, rads napisał:

To jeszcze coś ode mnie: Flagship w sierpniowym słońcu (bez retuszu) 🥰

 

 

Piękne zegarki, bardzo udane sesje zdjęciowe. Brawo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 22.08.2020 o 00:15, Edmund Exley napisał:

Gratulacje, świetny wybór. A tytułem prywaty wkleję link do mojej recenzji:

 

Dziękuję za link. Świetna recenzja. Przy okazji z przyjemnością poszukałem i obejrzałem zdjęcia Universal Geneve Polerouter. Piękny design ze złotej ery zegarków mechanicznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten za to bardzo ładny i też mi się podoba, ale póki co pora zastopować :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, KRZYSIO napisał:

Ten za to bardzo ładny i też mi się podoba, ale póki co pora zastopować :)


Co tam, przesadziłeś z wydatkami zegarkowymi? Jeśli tak, to witaj w "klubie" 😉😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadziłem i to grubo, ale parę nowinek wpadło :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, no i to jest dobe podejście 😄

 

Tak mi przyszło do głowy Koledzy, że może zrobimy mały update nt. kto co ma aktualnie jeśli chodzi o Lążiny. Niby mniej więcej wiadomo (mam na myśli aktualnych stałych bywalców), ale z czasem można się pogubić 😉

 

Ze mną sprawa jest prosta, bom świeżak i nachwaliłem się już nabytkami co niemiara:

 

1. Flagship

2. BigEye

 

A jak obecnie wygląda sytuacja u Was?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.