Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

Edycja limitowana STEINHART - projekty Mariusz888

Wybieramy koncepcję  

46 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2. SeaWolf


Neln, ezn was nith mit wine, doch ez im glich waere (...)

Gotfryd ze Strasburga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAPITAN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SeaWolf


Że tak wprawdzie jest obecnie, jak jest, ale nikt nie powiedział, że tak koniecznie być musiało ani że tak zawsze być musi, ten wyścig opętańczy, w którym człowiek, który sobie siądzie i się zagapi, stał się przestępcą wobec epoki swojej, bo nie powinien ani posiedzieć na przyzbie, ani się zagapiać, ani herbatkę wypić spokojnie, tylko zaraz lecieć i coś rozwijać.

Mrożek do Lema AD 1963 (sic)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pomarańczka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SeaWolf


==================

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seawolf jest super projektem tylko troszkę mało barwnym. Możesz Mariusz spróbować zrobić jakieś warianty kolorystyczne. Jakieś pierwsze próby już były z niebieskim kolorem... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oba projekty super :(

 

ale faktycznie seawolf mógłby złapać kolorków :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariuszu, dzięki za podsumowanie ankiety :( Przechodzi SeaWolf i jako dzika karta - Kapitan. Zdecydowaliśmy się na taki krok z Łukaszem i wydaje mi się, że będzie to sprawiedliwe.

 

Co do samych projektów to SeaWolf rzeczywiście nie tryska barwnością, ale "ma jaja" ten projekt i to właśnie jego siła. Jeden z moich faworytów od początku :) Dla mnie może pozostać bez zmian :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do samych projektów to SeaWolf rzeczywiście nie tryska barwnością, ale "ma jaja" ten projekt i to właśnie jego siła. Jeden z moich faworytów od początku :( Dla mnie może pozostać bez zmian :)

 

No teraz zostali już na polu sami faworyci. :) Ja bym spróbował pobawić się kolorkami-może jednak uda się jeszcze coś więcej wydobyć z tego projektu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wakacyjny łocz powinien być weselszy, żywszy ale tez i bez ekstremów... Dlatego głosowałem na kapitana ale SW ma potencjał...;-)


SPINNERSTRAPy - szukaj na Instagranie lub FB po haśle "spinnerstraps"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wakacyjny łocz powinien być weselszy, żywszy ale tez i bez ekstremów... Dlatego głosowałem na kapitana ale SW ma potencjał...;-)

nadal ( na moje nieszczęście) KAPITAN rządzi.Mariusz a daj go z niebieską lumi.

Może ludzie się do niego przekonają....

 

SW jest fajny ale nie powala i nie wiem co trzeba zrobić/ zmienić żebym się przekonał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak przedmówcy. Byłoby miło, gdyby kolorystycznie ożywić ten projekt.

Generalnie wychodziliśmy z pozycji odjazdów, by skończyć na ciekawych, ale jednak spokojnych projektach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - popracuję nad tym ale do kiedy jest czas? W pon mają już być gotowe na wieczór do ankiety? :( Dziś mam jeszcze trochę roboty ale może na dziś lub jutro pokombinuję coś z kolorami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to w niedzielę ruszamy z ostatnim etapem. I dobrze, bo coś mam obawy czy wyrobimy się do wakacji. Temat dekla mamy jeszcze kompletnie nie ruszony...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze by było gdybyście skończyli dopracowanie projektów do niedzieli max, a od poniedziałku głosowanie na zwycięzcę, żeby do końca przyszłego tygodnia wyrobić się z ostatecznym wyborem.

Później 2 - 3 tygodnie na zrobienie projektów dekla i wybór zwycięskiego projektu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wersji kolorystycznych poponowałbym dodać fiolet. Powinien dobrze się kompanować w Seawolfie zarówno w stali, jak i DLC. Bardzo bym prosił o wizualizację z białym okienkiem daty, na jednym poziomie z indeksami godz., poszerzony pierścień GMT dookoła tarczy zamiast minutowego, oraz bezel diver minutowy z ceramiki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
na jednym poziomie z indeksami godz

Tego raczej nie zrobię bo datownik musi być gdzie jest a żeby zrobić to o czym piszesz to musiałbym przyciągnąć indeksy do środka tarczy co pomniejszy wszystko co jest w środku więc wg mnie nie ma sensu :(

poszerzony pierścień GMT dookoła tarczy zamiast minutowego, oraz bezel diver minutowy z ceramiki.

Była już zamiana funkcji tzn GMT na tarczy + normalny bezel i nie przypadła do gustu - swoją drogą uważam że tak jak jest jest lepiej :) ceramikę nie wiem czy jest sens robić bo pytanie jak ją zrobią - jak widać po Lonżinku Pawła (Tik Tak) jak ceramika jest źle zrobiona to się to rozpada ;)

 

Resztę można spokojnie uwzględnić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.