Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość McIntosh

HauteHorlogerie.pl - reaktywacja

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz dużo lepiej.

A co do Royal Oak. Historia z hełmem nurkowym jest ciekawa. Ale inspiracja kształtu bezela znajduje się moim zdaniem też w samym okręcie. Popatrzcie na rzut i zdjęcie (to tylko model) głównych wież...:

 

post-6402-0-88885500-1313230340_thumb.png

 

post-6402-0-92087900-1313230359_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzięki. Wprowadziłem kolejne zmiany do szaty graficznej. Każdy artykuł opatrzyłem dodatkowymi zdjęciami. Dorzuciłem też trochę materiału video. Dodałem dział "Express", którego zamysł jest taki, aby zamieszczać w nim krótkie informacje ze świata zegarków. Oczywiście nie zastąpią one obszernych artykułów. Nowe publikacje już wkrótce :). Będzie o F.P. Journe, Niezależnych, dokończę wreszcie SIHH.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Wrzuciłem na stronę nowy materiał video. Tym razem sztuka w wydaniu Vacheron Constantin, od emaliowania poprzez giloszowanie, a kończąc na zegarmistrzostwie...

 

LINK

 

Miłego oglądania :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Witam ;)

 

Trochę mnie tutaj nie było, ale przez ostatnie dni ciężko nad czymś dla Was pracowałem, a właściwie to pracowaliśmy, bo nie działam sam. Zapraszam serdecznie na moją stronę ;). Czeka tam na Was niespodzianka.

 

LINK

 

Pozdrawiam

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

życzę powodzenia...chociaż patrząc na założeni i koncepcje - czeka was conajmniej tytaniczna praca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzięki Łukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzięki Paweł i... zapraszam ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Uff, zdążyłem przed końcem roku. Jak to się mówi... rzutem na taśmę :).

 

LINK

 

Lepiej późno niż wcale :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Napisałem nowy artykuł. Zainteresowanych zapraszam, a tych którzy mają chęć pogadać o opracowaniach na hh.pl i w ogóle o zegarkach, zapraszam na forum :(. Przy okazji życzę wszystkim zdrowych, pogodnych Świąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

McIntosd - a może poszerzyłbyś działalność o forum? :)

Myślę, że szybko nalazłoby się dużo userów.

 

Poszerzyłem. Czas pokaże czy rzeczywiście będzie tak jak napisałeś :). Na razie zainteresowanie jest raczej skromne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następne forum? już nie Pasjonaciczasu? Trochę dziwne bo widzę że kolejna kopia (działów) KMZiZ, a myślę że wiele lepszym rozwiązaniem byłoby stricte specjalistyczne "haute".


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Następne forum? już nie Pasjonaciczasu?

 

Już nie Pasjonaci Czasu, bo jeden z administratorów miał (niezrozumiały dla mnie) problem z serwisem hautehorlogerie.pl. Dlatego stworzyłem oddzielne forum.

 

Trochę dziwne bo widzę że kolejna kopia (działów) KMZiZ, a myślę że wiele lepszym rozwiązaniem byłoby stricte specjalistyczne "haute".

 

Ja wiem czy kopia ?. Na forum.hautehorlogerie.pl kilka dedykowanych for poświęconych jest wybranym producentom. Każdy z nich należy do Haute Horlogerie. Są opracowania powiązane z serwisem. Ale jest też trochę miejsca poświęconego na galerię, bo w końcu wielu z nas lubi fotografować zegarki i dzięki temu jest na co popatrzyć. Są pojedynki, których pomysłodawcą w KMZiZ byłem właśnie ja. Można więc powiedzieć, że kopiuję własny pomysł :) choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby konfrontować ze sobą producentów / modele zegarków z haute horlogerie. No i jest miejsce na rozmowy nie związane z zegarkami, bo w końcu nie samymi zegarkami człowiek żyje. Podsumowując, na tym forum nie ma nic, co byłoby niezgodne z profilem serwisu. Oczywiście wszystkich serdecznie zapraszam do pisania i dzielenia się swoją pasją :). Uwagi mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już nie Pasjonaci Czasu, bo jeden z administratorów miał (niezrozumiały dla mnie) problem z serwisem hautehorlogerie.pl. Dlatego stworzyłem oddzielne forum.

 

szybko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

szybko

 

No niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Komedia :)

 

Raczej nieprzemyślana decyzja o wchodzeniu w projekt pt. pasjonaci czasu. Szkoda, że nikt nie komentuje ostatniego artykułu tylko wszystko koncentruje się na rzeczach mniej istotnych, a właściwie obecnie w ogóle nieistotnych. Chyba już tradycyjnie <_<. Warto cokolwiek robić ?. Nie odpowiadaj, pytanie retoryczne. Napisz choć jeden porządny artykuł, zrób coś dla Klubu, a dopiero później oceniaj postępowanie ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że ja nie mam ani takiego zamiaru, ani takich ambicji. A póki co wygląda to na jakieś niby kontrolowane pączkowanie, które kończy się jednym - komiedią ;)


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Tylko że ja nie mam ani takiego zamiaru, ani takich ambicji. A póki co wygląda to na jakieś niby kontrolowane pączkowanie, które kończy się jednym - komiedią ;)

 

To jest Twój odbiór sytuacji. Forum ma na celu poszerzenie funkcjonalności serwisu, który prowadzę już ponad 1,5 roku. Jak ktoś będzie miał chęć się zarejestrować i pisać posty - super, jak nie no to cóż... nic na siłę. Co do pączkowania, to nie odnoszę wrażenia tworzenia klona co widać po subforach. A czy to komedia ?. Idąc tym tokiem myślenia każdy projekt pozaklubowy można by tak nazwać tylko, że wtedy wiele fajnych inicjatyw nigdy by nie powstało. I chyba to wszystko co mam na ten temat do powiedzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dodałem nowy ponad 15-minutowy materiał video, obrazujący proces produkcyjny Royal Oak. Jak zawsze, zainteresowanych tematem zapraszam...

 

Royal Oak

 

Miłego oglądania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Idzie nowy rok, idą zmiany. Na wstępie chciałem podziękować wszystkim za zainteresowanie serwisem hautehorlogerie.pl. Niestety brak czasu nie pozwala mi na prowadzenie serwisu na poziomie ogólnym, gdzie trzeba poruszać szeroki zakres zagadnień z działalności wielu firm. W efekcie sporo informacji przedstawiałem z dużym opóźnieniem. Teoretycznie być może z częścią opracowań udałoby mi się wyrobić, ale jakoś nie kręci mnie pisanie artykułów na tzw. kolanie. Poza tym, zawsze staram się przemycić trochę informacji technicznych z zakresu zegarmistrzostwa, a że opracowania były dość obszerne, to potrzeba było sporo czasu na ich napisanie. W związku z tym postanowiłem powrócić do poprzedniego sposobu prowadzenia strony. Zdecydowałem, że skoncentruję się tylko na jednej firmie, co pozwoli porządnie zająć się tematem. Mam nadzieję, że nowy serwis zbudowany na bazie dotychczasowego, przypadnie Wam do gustu :).

 

Przy okazji życzę szczęśliwego Nowego Roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to oznacza, że dotychczasowa zawartość zniknie? Szkoda byłoby...

 

Powodzenia i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Czy to oznacza, że dotychczasowa zawartość zniknie? Szkoda byłoby...

 

Na pewno nie znikną opracowania o Audemars Piguet. Co do pozostałych artykułów, to muszę się zastanowić. Albo je wrzucę do siebie na forum albo zaproponuję współpracę któremuś z polskich portali piszących o zegarkach bardziej ogólnie. Czas pokaże.

 

Powodzenia i wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

 

Dzięki serdeczne i wzajemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wrzuć na swoje forum.

Szkoda by było tak dobrych artykułów.

Szczęśliwego Nowego Roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również Mariusz życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku i nie zaniechaj całkiem pisania.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.