Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Panerai 320

Rekomendowane odpowiedzi

post-27475-0-87337300-1331848182.jpg<

post-27475-0-71870000-1331848165.jpg

post-27475-0-88970800-1331848166.jpg

post-27475-0-23674400-1331848170.jpg

post-27475-0-02174900-1331848172.jpg

post-27475-0-33058500-1331848174.jpg

post-27475-0-72491300-1331848175.jpg

post-27475-0-87015100-1331848176.jpg

post-27475-0-09095500-1331848178.jpg

post-27475-0-72183300-1331848179.jpg

post-27475-0-28703300-1331848181.jpg


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie powiem , ładny. Tylko chyba jeszcze do niego nie "dojrzałem".

 

Musiałbym przymierzyć... chociaż może lepiej nie, bo co będzie jak się spodoba ;)


Teraz zbieram na coś -)) nowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podszkoliłeś się w zdjęciach! Zegarek prawie tak fajny jak Marina Militare! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podszkoliłeś się w zdjęciach!

Dziękuję, miło to słyszeć od takiego fachowca jak Ty ;)

 

Staram się.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito, gratuluję nabytku i ... też jak kolega wyżej się zastanawiam ;) . Czy to chodzi o taki etap fascynacji zegarkami, kiedy jest całkowite znudzenie standardami i wtedy Pam staje się piękny przez swoją inność? Bo jak do tej pory oglądam te Pamy, oglądam i ... nic, moje wrażenia estetyczne śpią B).

Nawet przy oglądaniu tych świetnie zrobionych fotek.


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to chodzi o taki etap fascynacji zegarkami, kiedy jest całkowite znudzenie standardami i wtedy Pam staje się piękny przez swoją inność? Bo jak do tej pory oglądam te Pamy, oglądam i ... nic, moje wrażenia estetyczne śpią ;).

Ten zegarek to fenomen, poważnie ! A żeby to zrozumieć, trzeba go poprostu założyć na łape - wtedy wszystko staje się jasne B)

 

Magia.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, świetne foty...Postęp jest i to duży. Ładnie pokazałeś detale tego zegarka. Sam Pam zaś mnie osobiście rusza i to bardzo.

 

Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że Bóg też śmiga w tym Pamie...

 

Piękny ;)


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek to fenomen, poważnie ! A żeby to zrozumieć, trzeba go poprostu założyć na łape - wtedy wszystko staje się jasne ;)

 

Magia.

 

Może jestem za dużym wzrokowcem. Albo nie dojrzałem jeszcze B)


  • Zegarkowe zainteresowania: precyzyjne kwarce z termokompensacją (HEQ), kwarce dokładne typu "Radio Controlled", kwarce ładne, lekkie (tytanowe), niegrube i niebrzydkie, niekoniecznie japońskie, ale z mocnym, technologicznym, kwarcowym duchem ;)
  • Ulubione marki zegarkowe: Casio Oceanus, Seiko Brightz&Spirit&Prospex, Citizen Attesa&Exceed&Promaster
  • Aktualnie na bazarku (sprzedaż/zamiana):
  • Najbliższe cele zegarkowe: Citizen Exceed EBS74-5101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może OP nie moja bajka (choć kiedyś wielka miłość) to powiem szczerze, że od..... drugiej strony szczegóły powalają, wygląda pięknie. I ta rezerwa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) :) ;)

if9311_images5Cwow.gif

Gratulację B) Cieszę się tak, jak to by był mój :)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dużej mierze Darku, to Twoja zasługa ;)

 

Dziękuję.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dużej mierze Darku, to Twoja zasługa B)

 

Dziękuję.

O ,to fajnie ,że kogoś przekonałem do Pama ;)

Poczekaj chwilkę, jak się wkręcisz to Radek lub Sub następny :)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to że mnie przekonałeś do same marki, bo na Panerai chorowałem od dłuższego czasu, ale po Twoich zdjęciach przekonałeś mnie do 320. Choc nie ukrywam, że byłem już bardzo bliski kupna Radiomira 231, i gdyby nie moja luba, to pewnie podziwialibyśmy tutaj złotego Radka ;)

W sumie dobrze, że nie kupiłem, żona ma racje - nieczęsto chodze w garniturach, a do takiego stroju się ten zegarek nadaje najbardziej. Co oczywiście nie znaczy, że w przyszłości sobie go nie kupie B)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pojechał kolega z tymi fotkami ! ;) Miazga B)

 

Co do zegarka ? Nic dodać nic ująć , cudny wygląd i werk . Mniam!


Pozdrawiam, Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Widzę Michale, że im lepszy zegarek, tym lepsze fotki. Boję się co będzie przy następnym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję chłopaki, w końcu ucze się od najlepszych ;)

 

Choć technicznie wciąż są słabe.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny w tym zegarku jest 12-godzinny wskaźnik GMT (nie cierpię 24-godzinnych) oraz ciekawie rozwiązany wskaźnik rezerwy chodu (lubię takie smaczki). Do tego 3 dni power reserve. Taki mechanizm do zegarka "wyjazdowego" to niemalże ideał! Ach, gdyby to zamknąć w innej obudowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta obudowa, to cały urok tego zegarka ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nosisz PAMA to "wiedz że coś się z Tobą dzieje" ;)

 

Faktycznie popracowałeś nad fotkami. Jeszcze raz gratuluję zegara.


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny w tym zegarku jest 12-godzinny wskaźnik GMT (nie cierpię 24-godzinnych)

 

Bez sensu. Skąd wiadomo, czy wskazówka strefy wskazuje 6.00 czy 18.00 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez sensu. Skąd wiadomo, czy wskazówka strefy wskazuje 6.00 czy 18.00 ?

 

No może i bez sensu. Ale moje oczy wolą jednak odczytywać wskazania ze skali 12-godzinnej, a zapuszczenie na ułamek sekundy wątku detekującego czy GMT to 6.00, czy 18.00, nawet na wakacjach nie obciąży zbytnio mózgu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta obudowa, to cały urok tego zegarka ;)

 

Z Panerai jest chyba jednak tak, że jego cudaczny wygląd ma wiele uroku i jednocześnie jest jego zmorą. Dla ludzi otwartych na trendy (w tym również retro) oraz eksperymenty zegarkowe (prawdopodobnie takich jak Ty), taka awangarda może mieć powodzenie. Dla osób, u których pokutuje mocno zakorzeniony klasyczny wizerunek zegarka (chyba takich jak ja), wybór PAM-a nie jest możliwy. Wierz mi próbowałem się otworzyć, przemóc - oglądałem, przymierzałem? Bo strasznie pasowałby mi ten mechanizm. No to gwoździem do trumny było beznadziejne układanie się na moim nadgarstku. Może mam za mały nadgarstek. Ile ten zegarek ma lug-to-lug?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.