Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Panerai 320

Rekomendowane odpowiedzi

Oj niestety nie wiem, pozniej sprawdze.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał też zastanawiam się jak wielki jest ten Pam.

ps. Chłopie z tymi fotkami stajesz się niebezpieczny, zastanawiam się nad kredytem ;)


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Około 53mm :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie to się robi już trochę sporo. Do tego on ma jeszcze taki wypukły "tyłek" i na moim nadgarstku odstaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! To drugi zegarek po PO, który sprzedaję z bólem serca.............

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegar jest cudny. Może za rok, może za dwa, ale będzie mój. GMT mi niepotrzebne, ale z pewnością mr. Luminor będzie mój... jakikolwiek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję! To drugi zegarek po PO, który sprzedaję z bólem serca.............

To nie sprzedawaj :)

 

Można wiedzieć co kupujesz? Niech zgadne... Submariner albo Deepsea, zgadza się?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie sprzedawaj :)

 

Można wiedzieć co kupujesz? Niech zgadne... Submariner albo Deepsea, zgadza się?

 

Mam niestety surową księgową (ukochana żonka:)). Kupiłem......................Kawasaki :) i 312 niestety jest ofiarą tego zakupu. Pewnie Pam jeszcze zagości na moim nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje !

 

Pochwal się w odpowiednim temacie jakimiś fotkami :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje michał- zegar ładny i w końcu się przekonałeś do pama. niech się nosi . jezeli chodzi o foty ....czasami mam wrażenie że nie wchodzę na forum o zegarkach tylko fotograficzne, jakiejś agencji reklamowej...krótko mówiąc: piękne fotografie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek prawie tak fajny jak Marina Militare! :)

 

Tessio, Ty figlarzu... :):)

 

 

Ach, gdyby to zamknąć w innej obudowie...

 

Właśnie ta obudowa to cały smak Pama...Bez niej Pam nie byłby Pamem :). Stąd taka polaryzacja uczuć w stosunku do tego zegara - ludzie zazwyczaj albo go kochają, albo nie cierpią, postawy obojętne są w mniejszości. Ja, choć jeszcze nie posiadam, należę do pierwszej grupy... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie ta obudowa to cały smak Pama...Bez niej Pam nie byłby Pamem :). Stąd taka polaryzacja uczuć w stosunku do tego zegara - ludzie zazwyczaj albo go kochają, albo nie cierpią, postawy obojętne są w mniejszości.

 

Ja kochałbym Pama gdyby nie ten detal pokazany na pierwszym zdjęciu, strasznie mnie drażni ten 'łódkowaty' kształt z którego wystają uszy z innej beczki (gdyby je jakoś podcięli, albo zeszli obudową bardziej pod kątem prostym). Gdyby nie to to pewnie miałbym idealny cel odkładania pieniążków. Może to zboczenie zawodowe bo projektowanie to moja pasja jak i zawód.

Mimo to ten Pam ma bardzo spójny design i jest jednym z niewielu zegarków które są unikatowe i indywidualne w swoim wzornictwie.

Duże gratulacje Michał!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny,fajny..... :)

Zauważyłem teraz ,że OP zwiększyła produkcję tego modelu :)

Mój seria L 2009r. jest limitowany na 1500 sztuk.

Michała seria M 2010r. już jest 2500 sztuk.

Ciekawe jaka będzie limitacja N na 2011 rok ?

Chińczycy ponoć składają astronomiczne zamówienia na prawie każdy model Panerai,ceny maja iść do góry :)

 

Edyt: N jak dobrze widzę 2000sztuk :)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się szykuje na zakup kolejnego Paneraia, i raczej na dwóch się nie zakończy :)

 

Jestem zafascynowany tymi zegarkami !


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się szykuje na zakup kolejnego Paneraia, i raczej na dwóch się nie zakończy :)

 

Jestem zafascynowany tymi zegarkami !

Tak jest.

Obowiązkowo musi być Luminor,Radiomir,Submersible :)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja się szykuje na zakup kolejnego Paneraia, i raczej na dwóch się nie zakończy :)

 

Jestem zafascynowany tymi zegarkami !

 

Cholerka, mam tak samo, Panerai jest jak wirus, ja też myślę, już o kolejnym - na razie szykuję się na oglądanie przymiarkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest.

Obowiązkowo musi być Luminor,Radiomir,Submersible :)

 

Proste! :)

 

Ale jak jest tak naprawdę z produkcją w OP. Tzn. ile wypuścili wszystkich zegarków np. w 2010. Co oznacza nr. limitacji? Czy oznacza ilość zegarków w danej kopercie, ilość danego modelu czy wszystkich zegarków Panerai?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może założymy tu na forum fan club Officine Panerai ? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panerai jest jak wirus,

Wirus ?!

To jest jak dżuma ,rozprzestrzenia się po całym świecie :)

 

A może założymy tu na forum fan club Officine Panerai ?

A to jeszcze nie ma? :)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w zasadzie jest, bo zainfekowanych tymi zegarkami u nas na forum nie brakuje, ale może warto by sie leczyć w osobnym watku poświęconym tylko i wyłącznie Panerai? :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste! :)

 

Ale jak jest tak naprawdę z produkcją w OP. Tzn. ile wypuścili wszystkich zegarków np. w 2010. Co oznacza nr. limitacji? Czy oznacza ilość zegarków w danej kopercie, ilość danego modelu czy wszystkich zegarków Panerai?

 

Znalazłem taki spis.

OP ustala ile wyprodukuje modelu np.320 w danym roku.

Potem na kopertach są nanoszone literki oznaczające dany rok produkcji i cyfry np. L156/1500.oznaczające numer seryjny.

Dodatkowo na kopercie,zamknięciu są numery indywidualne dla każdego zegarka .

Jak wiadomo,pewne modele nie są już produkowane,inne są wznawiane.

Są też modele ze specjalnej edycji tak jak np. na ten rok 382

Generalnie OP powoli będzie wdrażała tylko własne mechanizmy.


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carlito1, gratuluję nabytku, ale wybacz (I Wy forumowicze też wybaczcie) wersja GMT mi się nie podoba :)


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał zazdroszczę Ci, że odnalazłeś "swoją markę". Tak samo "zazdroszczę", ale pozytywnie innym forumowiczom, którzy wiedzą co szukają... i stać ich na to.

Ja wciąż szukam ,chociaż parę modeli i marek mi się podoba...


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

No ja się szykuje na zakup kolejnego Paneraia, i raczej na dwóch się nie zakończy :)

 

Jestem zafascynowany tymi zegarkami !

 

Fajnie :). W takim razie powtarzaj sobie... 233, 233, 233, 233... :). Poza tym, gratuluję świetnych zdjęć i życzę aby zadowolenie z 320 trwało jak najdłużej. W końcu kiedyś polecałem Ci ten model :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.