Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ciekawe za ile go kupili ?

Może nie wiedzą jaką maja "perełkę" ;):lol:

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Ciekawe za ile go kupili ?

Może nie wiedzą jaką maja "perełkę" ;):lol:

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Guest Szymon.

On już któryś raz wisi na alleżdrogo. Zgłaszałem go już co najmniej 2 razy, pisałem do sprzedającego , ale cisza.

Jak sobie spojrzycie na zegarki, które sprzedają, to można stwierdzić, że maja problem ze zrozumieniem słowa "ekskluzywny"

Edited by Szajmon

To porównanie ze zdjęciem producenta :D Tandeta...

Kacper

Troszkę się przybrudził, jak można było nie dbać o taką perłę? :D

Wciąż dostępny na AlleG.

post-59254-0-28694700-1373014014_thumb.jpg

post-59254-0-52230200-1373014184_thumb.jpg

Edited by Markd

Najmilsza chwila poranka - Atlaś, Poljot czy Delbanka?

Date bez daty - standard :D I to zawsze jest Explorer II... 

Kacper

Może tylko bransoleta nie oryginalna czy cały składak?

Mechanizm 3135 wygląda OK

Trudno było ocenić zdjęcia niezbyt dokładne....bransoleta fake

Wysyłane z mojego Q10 za pomocą Tapatalk 2

---------------------------------------------------

Ja ostatnio kupiłem świetną replikę z Japonii - mechanizm praktycznie identyczny, a cena jak za casio. Na dniach idę go zanieść by usunęli mi logo.

Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Podróba i to jakaś strasznie tandetna :) Kolego USERNAME, chyba nie kupiłeś podróby Rolexa..?

Kacper

Replika myślę ze w 99% identyczna z oryginałem :) Bardzo jestem z niej zadowolony, tylko boli mnie, że drugie tyle co zegarek kosztował zegarmistrz bierze za usunięcie napisu rolex i jego szwajcarskości. Na oku już mam oryginalną bransoletę i kopertę, mam tylko nadzieje, że mechanizm podejdzie.. bo nie chce robić jakiej przekładki tarczy i wskazówek w oparciu o kwarc.. Jak będę miał pod ręką aparat to wrzucę fotki.

Naj­pierw cię ig­no­rują. Po­tem śmieją się z ciebie. Później z tobą wal­czą. Później wyg­ry­wasz.

Replika myślę ze w 99% identyczna z oryginałem :) Bardzo jestem z niej zadowolony, tylko boli mnie, że drugie tyle co zegarek kosztował zegarmistrz bierze za usunięcie napisu rolex i jego szwajcarskości.

Jaka znowu replika? To Rolex to w takim razie wyprodukował, czy po prostu używasz słowa "replika", nie mając zielonego pojęcia co ono znaczy?

Włos się na głowie jeży jak się czyta takie posty.

Nie wyprodukował tego rolex. Japończyk dajmy na to, że mirror 99% - na chwile obecną podróba, bo ma logo roleksa + swiss (choć z tym może coś jest na rzeczy patrząc na mechanizm) usuwam logo w zakładzie i będzie replika (no logo). Jednak mam na oku bransolete i koperte (troche zjechane, ale w zakładzie gościu powiedział, że je wypoleruje i będzie jak nowe). Czyli do celowo będzie orginał z zewnatrz + replika w środku z tarcza. Po prostu bałem się brac orginał - raz ukradną i wtopa, dwa nie chce świeci logo, trzy a jak podczas usuwania logo w originale by coś poszło nie tak...
o też podjąłem decyzje, że będzie taki składak (choć pewnie dla niektórych kontrowersyjny, jakby zbrodnią było zastosowanie zamienników).  

Zresztą co do orginalności np. Davosy tez można mieć pretensje.. ;)

Edited by USERNAME

usuwam logo w zakładzie i będzie replika (no logo).

nie będzie to żadna replika. poczytaj, doedukuj się, bo mi ręce opadają; za takie teksty powinien być ban na forum zegarkowym

podrobki.png

no strzelaj :D

Nie będę strzelał ,myślę,że umieściłem go we właściwym miejscu .

Gdybym miał wątpliwości umieścił bym go w innym temacie

Przecie tylko prawnie chroniony jest znak handlowy, logo już nie będzie - zresztą jakbym kupił oryginał tez bym je usunął i co jestem już przestępcą bo nie potrzebuje do lansu napisu rolex? Po prostu podoba mi się dizajn zegarka i to że pokazuje godzinę. Według mojej wiedzy jest to, a raczej będzie replika.