Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Taktic

ROLNIX SHOW

Rekomendowane odpowiedzi

Panie meinard, proszę mi wybaczyć, po wnikliwej lekturze postów forumowicza USERNAME dochodzę do wniosku, że Pańska wypowiedź miała sens.

 

 

Ja jestem prosty człowiek - jak ktoś głupoty wypisuje w internecie, to dla mnie jest głupkiem, a nie trollem :). Ale racja, czymkolwiek by to zjawisko nie było, przestaję karmić.

 

 

@USERNAME - ja wiem, że jest gorąco, a przy niedzieli to czasem się człowiek jakieś piwko wypije, albo ktoś papieroskiem bez banderoli poczęstuje, ale proszę Cię.... Co Ty w ogóle wygadujesz :blink:

Nieśmiało myślę o uciszeniu trolla gdyż nie tylko w tym temacie nie da się tego już czytać. Kompletne brednie na każdy temat w jakim zabierze głos.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

USERNAME - nie lepiej byłoby kupić Invicte inspirowaną rolexem? Taki szmelc z chin sie moze rozpasc, obciach to nosic (nawet bez logo) a taka invicta to fajny zegar a la rolex- nikt nie bedzie miec pretensji. Sam nosze jako roboczy, w srodku werk od Seiko. Wykonanie ekstra :P


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos ma na zbyciu dobrego laptopa? :P

http://allegro.pl/zegarek-rolex-i3477674321.html

"Witam mam dziś do zaoferowania zegarek Rolex made in japan. Cyster perpetual datejust. Bransoleta oryginalna stal stainless steel. Quartz Water resistant 100M. Zamienię się na dobry komputer lub laptopa. Czekam też na rozważne oferty kupna."

rolex.bmp

Edytowane przez vertical79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny roleks, znów kwarc :D Z USA (czyt. od bogatego wujka z USA :) ) Oczywiście już zgłoszony.

post-56726-0-39069200-1376743543_thumb.jpg


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Dobra dobra. Tacy z was twardziele. Ale dla mnie bossem będzie klubowicz, który założy prywatną kolekcję rolniksów...mało tego będzie je recenzować...

 

To byłby dopiero Człowiek z Marmuru...ale z drugiej strony znamy możliwości producentów podróbek. Co dwa miesiace nowy model poprzedniego modelu. Idzie oszaleć. Rolex Submariner zgwałcony przez Daytonę z dodanym dziurbillonem i opisany jako Grand Complication Day-Date, pół roku później ten sam model ale z dwoma dziurbillonami i chronografem działającym wstecz. Tak tak, nie idzie nadążyć za rozwojem horologii zza Wielkiego Muru...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariolka! Biore tego! Ma gadu-gadu! :-D


EWOLUCJA:

Casio na komunię --> Casio od dziadka --> Q&Q --> Perfect --> Casio Edifice --> Christian Benoit --> Armani --> Lacoste --> Certina--> Tag Heuer Monaco --> Frederique Constant Automatic  --> Maurice Lacroix Pontos -->  Omega Aqua Terra --> Longines Hydroconquest Automatic + Oris Big Crown Chronograph + Frederique Constant GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakieś skrzyżowanie "niewiadomoczego" z Seiko Kinetic Prepetual, Brajblingiem i Rolnixem Exploratorem :D:lol:


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny powalający opis :D

"Witam tym razem sprzedaję zegarek rolex znaleziony latem na plaży we włoszech wystawiam za minimalną cene jaką bym chciał za niego dostać zachęcam do udziału w licytacji"

Oczywiście bublowate foty na których nic nie widać :)

post-56726-0-39940400-1379358155_thumb.jpeg


Kacper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda na oryginał, gość miał kupę szczęścia, z przewagą kupy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha zgłosiłem go w innym dziale, ale nazwy użytkownika nie sprawdziłem, fakt, niezła hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

A taki negatywny komentarz mu wystawił jakiś sprzedający:

 

"Klient otrzymał środek na powiękjszenie penisa który najpierw zużył a następnie chce go reklamować i na koniec jeszcze wystawia negatywa Brawo"

 

:D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taki negatywny komentarz mu wystawił jakiś sprzedający:

 

"Klient otrzymał środek na powiękjszenie penisa który najpierw zużył a następnie chce go reklamować i na koniec jeszcze wystawia negatywa Brawo"

 

:D :D :D

Kupił, zużył nie zadziałał. Naiwność ludzi nie zna granic.

Pewnie "każdy prawdziwy mężczyzna" by się zdenerwował.  :lol:


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedał Rolka, to mu zmalał. :lol:  :lol:  :lol:


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby monety nie były tak orginalne jak ten Relax.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i ten mechanizm jacht majstera

Edytowane przez Fabrykant

<script src="//widget.time.is/t.js"></script>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś kolejny oszust zamierza sprzedać takie oto paskudztwo: http://allegro.pl/zegarek-rolex-i3701088845.html

Oczywiście nie dziwi mnie to zbytnio, nie on pierwszy i ostatni; wykoncypowałem jednakowoż, że może jednak strzelić "kup teraz", rzecz jasna bez najmniejszego zamiaru zapłaty za cudeńko. Oszust zapłaciłby natomiast solidną prowizję...

Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś kolejny oszust zamierza sprzedać takie oto paskudztwo: http://allegro.pl/zegarek-rolex-i3701088845.html

Oczywiście nie dziwi mnie to zbytnio, nie on pierwszy i ostatni; wykoncypowałem jednakowoż, że może jednak strzelić "kup teraz", rzecz jasna bez najmniejszego zamiaru zapłaty za cudeńko. Oszust zapłaciłby natomiast solidną prowizję...

Co o tym sądzicie?

Zawsze może wystąpić do Allegro o zwrot prowizji, gdy nie dojdzie transakcja do skutku.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow! Tak ewidentna, paskudna podróbe to sprzedają po 100-400 zł, a tu taka miazga!

Ale tak serio, chce Ci się potem bawić w to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.