Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

carlito1

Diverek w granicach 20-30 tys. zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Czekaj, czekaj, bo się pogubiłem :) Podaj nr. ref.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z funkcjonalnością Deepsea, nie jest to za gruby zegarek przy codziennym użytkowaniu?

 

Nie jest.

Jest dokładnie tak jak napisał Darek - im dłużej się nosi, tym bardziej się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, dzięki za info.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno pomimo głosom krytyki, nie skreśliłem tego zegarka, bo mimo wszystko bardzo mi się podoba.

 

Panowie, Rolex Deepsea, Rolex GMT II, JLC Navy Seals, czy może czarny koń Corum Admirals Cup Seafender 46 ?


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest troszkę za duży, no i nie chce zegarka w PVD.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rolex Deepsea to solidny kawal zelastwa, mierzylem i sie zakochalem. Moim zdaniem rasowy nurek i w budzecie sie miesci. Utrata wartosci przy sprzedazy uwazam tez sie liczy.

Tak to jest w pogoni za "kroliczkiem"

Powodzenia przy wyborze.


Omega SMP300, kilka Constallation, Moonwatch. Rolex też kilka, Kocham Seiko! Poljot Chronograf  i Strela nadal cieszy , Pudelko kieszonek i wiele innych. Choroba postepuje. Pozdrawiam. Jedrzej 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Rolex Deepsea, Rolex GMT II, JLC Navy Seals, czy może czarny koń Corum Admirals Cup Seafender 46 ?

Jeśli mogę wtrącić swoje skromne zdanie, to może mało oryginalnie, ale najzupełniej poważnie powiem: bierz ten, który Ci się najbardziej podoba :)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirku, to wbrew pozorom nie jest takie proste, bo skoro po przewertowaniu po raz enty rynku zegarkowego wybrałem 4 zegarki, to oznacza, że wszystkie cztery podobają mi się prawie że na równi. Jeżeli mam być małostkowy, to rzeczywiście najbardziej podoba mi się Corum, na żywo zrobił na mnie kolosalne wrażenie, ale biorąc pod uwagę aspekty techniczne, to przy reszcie wypada bądź co bądź blado. Ewentualna odsprzedaż też nie jest podejrzewam silną stroną Coruma, czego nie można napisać o np wspomnianych Rolexach.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Michał, to parę postów wcześniej mądrze napisał i poradził Ci Irek, ale doskonale rozumiem, że każdy jest inny i inne instynkty nami kierują. Jakby nie patrzeć to przy naszej chorobie wartość zegarka na rynku wtórnym to jedna z ważniejszych kwestii. Kwintesencją więc może być zakup modelu, który jest iloczynem tego co nam się podoba i tego co podpowiada doświadczenie. Tym bardziej jeśli mówimy o poważnych wydatkach. Darek wspomina o tym, że nie ma kompromisów- i to kolejna złota rada, naprawdę, warto o tym pamiętać, bo później szybko może przyjść rozczarowanie.

Czyli, w miejscu, którym aktualnie jesteś to Rolex, chyba ze wskazaniem na GMT za uniwersalność, albo Ro Diver ponieważ ten zegarek na bank Cię zachwyci. Tarcza, która na razie Cię nie przekonuje z czasem z pewnością przekona!

Powodzenia w wyborze :)

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to prawda co napisałeś, pare mądrych rad o których wspominasz, napisanych przez kolegów, też sobie wziąłem do siebie. No cóż, tak jak napisałem wcześniej, mam czas więc napewno jeszcze sobie poprzymierzam te zegarki i koniec końców coś wybiore. Wszystkim serdecznie dziękuję za pomoc. Pozdrawiam, Michał.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swój wybór ograniczam do dwóch zegarków - GMT Master II vs Deepsea.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

daja vu?

już Rolki między sobą rywalizowały, fakt iż deepsea zastąpił Submerinera....a skończyło się na Zenicie.

 

może tym razem Rolek okaże się zwycięzcą

 

LORT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swój wybór ograniczam do dwóch zegarków - GMT Master II vs Deepsea.

 

 

Troche szkoda bo po cichu liczylem na Zielonego Suba.......ale tym zegarkom urody tez nie mozna odmowic ;)


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BRAVO!!!!!!!!!!!!


czasem cos "cyka" a czasem cos "pika"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, deja vu :P

Po 1, to nie wybrażam sobie nie mieć Rolka w kolekcji, po 2, uważam, że w tej cenie te zegarki nie mają konkurencji (mowa oczywiście o tego typu zegarkach), a po 3, to przekonały mnie zdjęcia tych zegarków na nato starpach - rewelacja ;)

 

dsc0198vf.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

dsc1166t.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

dsc1500w.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

img0095gq2.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

city1a2.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

rolexgmtmasterii1167102j.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

sany1302c1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne Rolki, ale do nato strapów nigdy się nie przekonam. Dla mnie nato strap do Rolexa, to jak klapki do garnituru ;)


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, spędziłem z tymi zegarkami dzisiaj z godzinę czasu, i... jestem zdecydowanie pewny swego wyboru :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.