Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

JAK PRZECHOWUJECIE ZEGARKI ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ta zielona taca to po kiwi czy avokado?

Szafka wygląda jak inkubator  :D

 

 

Panowie przestańcie już to przecież cały świat ogląda  :ph34r:

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiwi :) właśnie wziąłem 6 do bagażnika to dokończę na dniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie się na czym wzorować a tak na serio to może po pracy zaczne coś myśleć nad "prześcieradłem" na zegarki

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę myślałem, że pomyliłem fora :blink: KMZiZ  ? czy forum producentów jajek i importerów owoców egzotycznych :blink::D :D

Cóż każdy sposób na przechowywanie zegarków jest dobry jeśli tylko odpowiada ich właścicielowi ;) ale z drugiej strony to zawsze dziwię się :blink:  wydajemy kupę kasy na zegarki, pieścimy je i doprowadzamy do pięknych stanów, a potem walimy je do wiader, szuflad, wytłaczanek itp często chowamy je tak głęboko, aby nikt ich nie mógł zobaczyć łącznie z nami samymi :rolleyes:

Ja wychodzę z tego założenia, że jak już poświęcam wiele czasu na powiększaniu i pieszczenie zbiorów, to chcę się nimi cieszyć, spoglądać na nie nawet przypadkiem, a jak już nie mogę tego czynić to chcę mieć estetyczną frajdę w tych momentach kiedy sięgam po moje sikorki  :D

Jajcowe czy owocowe klimaty też mogą taką frajdę dawać tylko jak trafnie zauważyła fanka Daktarina

 

No to mówię... Na wytłaczankę daj materiał. Nie będą latać po szufladzie a wyglądać będzie lepiej ;)

 

trzeba troszkę włożyć swojej własnej inwencji  twórczej. Nie trzeba wcale wydawać koszmarnej kasy, wystarczy troszkę chęci ;)

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Toz mi sie wydaje, ze czasy komuny juz dawno minely i zawsze jakies pudelka czy witrynki w przystepnej cenie mozna zakupic.

Zamiast sobie "Jaja robic" spytajcie swoje niewiasty - Maja napewno ciekawsze,  estetyczniejsze pomysly na lokate kolekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, pomysły z moją lubą mam, lecz problem że jeszcze mieszkam z rodzicami i nie mam miejsca w pokoju który (o zgrozo) dzielę z siostrą. (każdy ma swoje łóżka ) za rok albo dwa planuje wyprowadzić się i mieć swój pokój z gablotą na zegarki.

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie pokazywać, bo chwalić się nie ma czym. Ale jakoś mnie te wytłaczanki rozczarowały.

Kupiona na giełdzie staroci taka tam szkatułka za całe 10 zł + otulina do rur i część zegarków swój dom znalazła.

Nie trzeba dużych pieniędzy, aby coś zaadaptować pod zegarki. :)

Przepraszam, za jakość zdjęć. :P

post-44737-0-29896900-1450107253_thumb.jpg

post-44737-0-45775200-1450107262_thumb.jpg

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Świetna szkatułka:) powtórzę się: jeszcze materiał na otulinę i będzie cacy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
spoxx2006 - gratki

Szkatułą fajna i klimatyczna :D to prawda, nie potrzeba wielkiej kasy, żeby fajnie przechowywać zegarki ;)

Ja bym otulinę pociął na mniejsze kawałki ustawione w poprzek. Otulinę można okleić jakimś materiałem, ale i tak mi to nie przeszkadza ;) Mniejsze kawałki oddzielić od siebie przegrodami z cienkiej sklejki i będzie bajecznie  :D  Koszt znikomy, rzędu kilkunastu złotych, a efekt przy takiej fajnej skrzynce będzie oszałamiający  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie pokazywać, bo chwalić się nie ma czym. Ale jakoś mnie te wytłaczanki rozczarowały.

Kupiona na giełdzie staroci taka tam szkatułka za całe 10 zł + otulina do rur i część zegarków swój dom znalazła.

Nie trzeba dużych pieniędzy, aby coś zaadaptować pod zegarki. :)

Przepraszam, za jakość zdjęć. :P

ciekawie wyglada ta szkatulka - na vintage jak ulal pasuje.  ta rurke mozna "ubrac" w jakis zamsz albo moze ciemnobrazowa skora?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie pokazywać, bo chwalić się nie ma czym. Ale jakoś mnie te wytłaczanki rozczarowały.

Kupiona na giełdzie staroci taka tam szkatułka za całe 10 zł + otulina do rur i część zegarków swój dom znalazła.

Nie trzeba dużych pieniędzy, aby coś zaadaptować pod zegarki. :)

Przepraszam, za jakość zdjęć.

Świetny pomysł :) Edytowane przez Rybak1979GSL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim! 

Nie myślałem, że się spodoba. Szczerze to nie myślałem o żadnym materiale na otulinie, ponieważ i tak skrzynka jest zamknięta, ale to bardzo dobry pomysł. Tajtek może rzeczywiście potnę otulinę i zrobię przegródki. Skrzynka miała pomieścić te zegarki, których szkoda by leżakowały w innej otwartej "skrzynko-tacy", która jest w większości na zegarki do naprawy, bez pasków czy codziennych. z kolei niemieszczących się już do lidlowskiej szkatułki na 6 czasomierzy.

Tak leżakują, te które nie mają szczęścia :P. oczywiście jest jeszcze wiadereczko, na te dla których już chyba nie ma szans :( .

post-44737-0-69350400-1450294094_thumb.jpg

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim! 

Nie myślałem, że się spodoba. Szczerze to nie myślałem o żadnym materiale na otulinie, ponieważ i tak skrzynka jest zamknięta, ale to bardzo dobry pomysł. Tajtek może rzeczywiście potnę otulinę i zrobię przegródki. Skrzynka miała pomieścić te zegarki, których szkoda by leżakowały w innej otwartej "skrzynko-tacy", która jest w większości na zegarki do naprawy, bez pasków czy codziennych. z kolei niemieszczących się już do lidlowskiej szkatułki na 6 czasomierzy.

Tak leżakują, te które nie mają szczęścia :P. oczywiście jest jeszcze wiadereczko, na te dla których już chyba nie ma szans :( .

Fajna klatka na sikory ;)  a do tamtego kuferka zrób sobie próbę z poprzecznym ułożeniem. Myślę, że będzie to fajne rozwiązanie i całkiem możliwe, że wejdzie wtedy więcej zegarków ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji Świątecznych porządków moja Narzeczona wykonała takie coś :).

post-86560-0-69626700-1450862675_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem od córki takie pudełko :)

0fa375ea91e14c9ab438c8eb961344d7.jpg

Włożyłem tam piękną pobiedę

709f2f31c9d1f69bc7517207ae460f4c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super skrzyneczka mam podobną na 3 zegarki od teściowej ;)

Tomek dostałeś trzy zegarki od teściowej? 


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładna, więc i tak nieźle :). Moja ma jeden taki zegarek, który mógłby zasilić moje zbiory, ale oddać nie che :angry:.

Enkil- Twoja jest idealna np. na ten najcenniejszy zegarek. 

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna szklana komoda na zegarki! Ja uwielbiam trzymać je na widoku, bo często na nie zerkam, choć mam małą i niezbyt pokaźną kolekcję:P taka komoda rozwiązuje mój problem - nie kurzy się a zarazem wszystko widać ;D i cieszy oko ;) super , pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem od córki takie pudełko :)

 

Włożyłem tam piękną pobiedę

 

  Super kufer , :)

na moja tatową Delbanę coś takiego muszę poszukać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.