Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość pcstud

odstresujmy sie ;-) (paski)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pcstud

mrov@ paseczek super :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@
mrov@ paseczek super :shock:

Dzięki!

Korzystając z okazji chciałem za niego podziękować deem,owi !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są w sprzedaży rotomaty czyli nakręcarki to może ktoś już wymyślił "wymęczarkę" do pasków? :wink:

Jeśli nie to panowie otwiera się nowe pole do wykazania własnej inwencji.

 

Pozdrawiam

 

Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Darek, a może byś tak przywdział któryś ze swych świeżych nabytków* w ten pasek i wtedy dopiero pstryknął coś fajnego :roll:

:twisted:

 

*proponuję Samurajca... :wink:


I znowu człowiek wydaje pieniądze, których nie ma, na rzeczy, których nie potrzebuje, by imponować ludziom, których nie lubi.

Danny Kaye

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Są w sprzedaży rotomaty czyli nakręcarki to może ktoś już wymyślił "wymęczarkę" do pasków? :wink:

Jeśli nie to panowie otwiera się nowe pole do wykazania własnej inwencji.

 

mam na zbyciu nakrecarke wiec chetnie zamienie na wykrecarke :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pasek do paneraia za 200$, ktory jest zbyt sztywny i nie do uzytku, jest po prostu NIEDOROBKA. Spojrzcie, na porzadne buty, czy torebki damskie -- skora calkiem gruba, a jak miekka! Paranoja jest kupic pasek za ciezkie pieniadze, a potem przez dwa miesiace go zmiekczac stosujac kosmiczne receptury, nie sadzicie? To troche jak z audiofilskim sprzetem audio za XXX $. Zaplacmy 10 razy wiecej, zeby NIE miec galki do regulacji tonow... :lol:

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Dla mnie pasek do paneraia za 200$, ktory jest zbyt sztywny i nie do uzytku, jest po prostu NIEDOROBKA. Spojrzcie, na porzadne buty, czy torebki damskie -- skora calkiem gruba, a jak miekka! Paranoja jest kupic pasek za ciezkie pieniadze, a potem przez dwa miesiace go zmiekczac stosujac kosmiczne receptury, nie sadzicie?

 

NIE

 

sa naturalnie tez paski super miekkie, a sa takie ktore dopiero musza nabrac patyny zeby dobrze sluzyc- w tym cala zabawa :-) jako ze zegarek jest w pewnym sensie historyczny, porzadane sa paski zgodne z ta konwencja- taki pasek nie moze byc z cienkiej cielecej skorki :wink:

 

zreszta to jak rozmowa ze slepym o kolorach- wpadnij do mnie to sam zobaczysz o czym mowie 8)

 

To troche jak z audiofilskim sprzetem audio za XXX $. Zaplacmy 10 razy wiecej, zeby NIE miec galki do regulacji tonow... :lol:

 

chcesz wojny? :wink: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To troche jak z audiofilskim sprzetem audio za XXX $. Zaplacmy 10 razy wiecej, zeby NIE miec galki do regulacji tonow... :lol:

 

chcesz wojny? :wink: :lol:

 

No nie, ale w moim wzmacniaczu, mimo, ze jest prawie zawsze wcisniety przycisk "direct", galki czasem sie przydaja, nie wszystkie plyty sa nagrane idealnie. :lol:

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, to wszystko zależy od charakteru paska... czasem mam ochotę na twardego, męskiego zawodnika. Sięgam wtedy po SM 1860 lub FM 1942. Są lekko luźne na nadgarstku i bardziej przypominają bransoletę niż pasek jeśli chodzi o używanie. Super sprawa. Czasem zakłądam OEM'a, taki średniaczek. A czasem, jak dziś, zakładam Baseball'a... miękkość absolutna, choć gruby i mocny. Tak więc wszystko zależy od dnia i porannego nastroju.


Panerai... so much more than just a watch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Praktycznie nowy Liberty po kuracji rolująco woskującej.

 

A tu nieco sponiewierany i zestresowany Liberty w służbie czynnej, obdarty z tego badziewia na krawędzi :D

 

stresliberty003fw1.jpg

post-269-0-15490300-1330522884.jpg

post-269-0-06085900-1330522886.jpg

post-269-0-58241700-1330522887.jpg

stresliberty004ae4.jpg


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A tu nieco sponiewierany i zestresowany Liberty w służbie czynnej, obdarty z tego badziewia na krawędzi :D

 

I o to chodzi :D


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

i kto powiedzial, ze do paskowego szalenstwa potrzebny jest PAM :wink:

 

pasek rewelacyjny :shock: :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michał, Liberty w służbe czynnej po obdarciu mega cool. Zaraz biorę się do obdzierania mojego :D

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele razy zastanawiałem się co jest pod tym badziewiem w liberty. Teraz już wiem.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Z tego co widzę w moim nie trzeba będzie zdzierać badziewia-sam niedługo chyba odpadnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpadnie ale nie w całości :D Mi oblazło z części, a reszta się trzymała. No to dokończyłem 8)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Odpadnie ale nie w całości :D Mi oblazło z części, a reszta się trzymała. No to dokończyłem 8)

 

no i tak wyglada zdecydowanie lepiej :-) mnie strasznie drazni to cos gumopodobnego w niektorych paskach, szczegolnie gdy odcien nie jest idealnie dobrany :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarhard
A tu nieco sponiewierany i zestresowany Liberty w służbie czynnej, obdarty z tego badziewia na krawędzi :D

 

Ja swojego czarnulca też pozbawiłem już tego badziewia. Nabrał już nawet pewnej patyny tzn. jest juz prawie gładki w naturalny sposób. 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.