Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tak że na zimę spodnie mam krótsze (chino) Jeansy nie wyglądają dobrze po skróceniu.

Tak to wygląda z Norwegian Split Toe Boot (Meermin).

 

 

 

Bardzo ładne Meerminy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam inny problem, na ogół jestem dosyć wysoki bo ponad 190 i raczej szczupły. 
A większość spodni jest szyta z założeniem, że jak ktoś ma ponad 190 wzrostu to ma przynajmniej 130 w pasie... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mam odwrotny problem- uda ciut powyżej średniej powodują że chino np. z Massimo Dutti to dla mnie leginsy. Wchodzę i pytam ile mają na dole. Jak 17-19 cm to dziękuję...

Ze względu na brak brzucha kupienie spodni najczęściej daje taki efekt że jeżeli w udach są ok, to w pasie mam tyle miejsca że pięść wchodzi.

No ja jakoś specjalnie zapasiony nie jestem, ale chinosy z MD to mogę nosić jak Ty jako legginsy. Od lat kupuję tylko Jack & Jones. Odpowiednio dużo miejsca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam w kategoriach ciekawostek przyrodniczych a może raczej obuwniczych ;) 

 

buty do gry w golfa 

 

3CZcnL.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzucam w kategoriach ciekawostek przyrodniczych a może raczej obuwniczych ;)

 

buty do gry w golfa 

 

 

 

Miałem kiedyś białe w stylu saddle shoes, ale znudziło mi się ich malowanie.

Później czarne.

Mam też białe szmaciane ale to też zabawa tym razem w pranie.

 

O ile gładkie przody będzie łatwo pokryć białą pastą o tyle wypukłe części tyłu już nie bardzo...

 

Generalnie pomysłowe.

Co do spike-ów- znajomy miał takie z duża ilością wypustek (coś jak tenisiści na trawę) i mówił że też jest ok.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chinosami (fajny krój) jest "problem" jak z damskimi legginsami :) , noszenie to przywilej, nie obowiązek , komicznie wyglądają panowie na ulicach - chude nogi, rubensowskie biodra ^_^ , brzuch wystający i za mała o rozmiar marynarka.

Mnóstwo takich widać na ulicach....

 

takie Timberland

 

 

Jest w tym dużo prawdy, aczkolwiek taka obecnie jest promowana moda...

Chodzi o za krótkie marynarki, które wygadają jak damskie żakiety i to nie tylko w tanich sieciówkach ale nawet w Vistuli czy Próchniku można spotkać... Takie ubranie zamiast maskować pewne mankamenty figury jeszcze bardziej je uwypukla.

Do tego za wąskie klapy, za małe wyłogi kołnierzyków w koszulach i koszmar gotowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w tym dużo prawdy, aczkolwiek taka obecnie jest promowana moda...

Chodzi o za krótkie marynarki, które wygadają jak damskie żakiety i to nie tylko w tanich sieciówkach ale nawet w Vistuli czy Próchniku można spotkać... Takie ubranie zamiast maskować pewne mankamenty figury jeszcze bardziej je uwypukla.

Do tego za wąskie klapy, za małe wyłogi kołnierzyków w koszulach i koszmar gotowy.

To jest moda- ze skrajności w skrajność.

Jak będą modne szersze spodnie to slim fit wyrzucisz i kupisz te "modne".

Co do sylwetek to prawie każdy może schudnąć ale to wymaga wysiłku.

Lepiej przykryć to rzeczami lub wydziarać się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zakupiłem na jesień Geoxy do codziennego zdzierania - zdjęcie z netu:0000199539282_1__ab.jpg
Trochę mi się skojarzyły z Sandersami które nosił McQueen w Bullicie ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja zakupiłem na jesień Geoxy do codziennego zdzierania - zdjęcie z netu:

Trochę mi się skojarzyły z Sandersami które nosił McQueen w Bullicie ;)

 

Faktycznie podobne. OD RAZU JE ZAIMPREGNUJ, JESZCZE ZANIM WYJDZIESZ NA DWÓR!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie podobne. OD RAZU JE ZAIMPREGNUJ, JESZCZE ZANIM WYJDZIESZ NA DWÓR!

 

Tak własnie zrobię - impregnat już zakupiony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impregnację trzeba powtarzać co jakiś czas. Sprawdziłem u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie i mógłby wypowiedzieć się na temat firmy Conhpol? W internecie spotkałem negatywne opinie, a obuwie sprawia (no, te które chce kupić przynajmniej) pozytywne wrażenie i już sam nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem, że podobną są trwałe i OK, ale sam nie miałem bo moim zdaniem mają okropnie brzydkie wzory jak zresztą większość polskich popularnych marek obuwniczych (dlaczego oni nie mogą wzorować się na producentach którzy umieją to robić???).  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jeden z moich klientów nosi i bardzo sobie chwali. Ma kilka par z regularnej kolekcji i kilka z kolekcji Gold. Tyle, że tam wzorniczo tak sobie, trochę klasyczniej, ale abstrahując od jakości to za 1300-1400zł to buty są po prostu brzydkie. Wiem że szyją też na wymiar.

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem. Chodziło mi o obuwie do codziennego użytku. Pozytywne dla mnie bo ja lubię zgrabne buty, a te dla mnie takimi są: https://conhpolelite.pl/k-001902.html No, przynajmniej bez obejrzenia na żywo. Dzięki za opinie.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam z cohnpol, pilpol od jakiegoś czasu.

Super wygodne, przede wszystkim skórzane od środka, na zewnątrz z licowej skóry obuwie za śmieszne 300zł.4774478e833344ffebe8bf51b4b58b4b.jpg

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może trochę nieprecyzyjnie się wyraziłem. Chodziło mi o obuwie do codziennego użytku. Pozytywne dla mnie bo ja lubię zgrabne buty, a te dla mnie takimi są: https://conhpolelite.pl/k-001902.html No, przynajmniej bez obejrzenia na żywo. Dzięki za opinie.

Mam podobne i niestety moje są strasznie nie wygodne. Twarde i długo się rozchodziły. Muszę zaznaczyć, że kopyto też jest wąskie, więc lepiej zmierzyć je na stopie, o ile jest taka możliwość. Plusem jest ich wytrzymałość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo mam ochotę wyrzucić buty w kosz jak na nie patrzę... Buty ze skóry licowej, kolor z postu 3388.

Założyłem raz, na wesele i je porysowałem podczas chyba tańca. Czym mogę te rysy zniwelować, zamaskować o ile da się?

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsze co to szczotka i krem z odpowiednio dobranym kolorem. Zależy co masz na myśli pisząc "porysowane". Jak skóra jest ostro draśnięta to może być problem 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Nie jest zdarta, ma widoczne rysy.

S7

Chodzić i nie przejmować się. Wkrótce przestaniesz zwracać na nie uwagę :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, bo mam ochotę wyrzucić buty w kosz jak na nie patrzę... Buty ze skóry licowej, kolor z postu 3388.

Założyłem raz, na wesele i je porysowałem podczas chyba tańca. Czym mogę te rysy zniwelować, zamaskować o ile da się?

 

S7

 

 

https://www.wbutach.pl/topic/1351-rysy-zadrapania-i-co-z-tym-zrobić-renowacja-lica-odnowienie-koloru-skór/

https://forum.butwbutonierce.pl/topic/3231-mała-renowacja/?page=14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego typu obuwia polecam jeszcze buty typu Oxfordy. Zaleta? Pasują niemal do wszystkiego.

 

Tutaj przykład:

 

banerberwick3561.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Klubowicze, mam pytanie odnośnie obuwia firmy LOAKE. Czy ktoś z Was posiada, używa?Jakie opinie?Przymierzam się do zakupu Loake Burford i z chęcią posłuchałbym opinii czy warte swojej ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.