Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Zmiana pogody = zmiana obuwia

 

96ca3c68eb50504caae26a3ea3574712.jpg

 

Sent from my SM-G950W using Tapatalk


Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie mam wiedzy co sie z nia dzieje, niepotrzebną pakuje i wrzucam do takiego kontenera.

 

Ja mam dlatego sam odwożę, gdzie jest potrzeba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eh. Może nie doprecyzowałem. Chodziło mi o odświeżenie butów sportowych po codziennym użytku.

Już coś znalazłem na Alle, przetestuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

W Polsce na osiedlach są kontenery PCK do ktorych można wrzucać zbędną odzież.

Jeśli ktoś chce się pozbyć ubrań to oczywiście może je tam wrzucić ale trzeba mieć świadomość że dorabia się jakiegoś prywatnego przedsiębiorcę który żyje z tego że wrzuca te ubrania dalej do sprzedaży do lumpexów. Smutne trochę bo sporo ludzi myśli że w ten sposób pomaga ubogim...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się obił ten temat o uszy, ale to wytłumaczcie mi co tam robi logo PCK?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Kiedyś to należało do PCK, zrezygnowali, ktoś to kupił a naklejki zostały.

Można znaleźć sporo informacji na ten temat w sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są kontenery PCK, co się dzieje z rzeczami z tych kontenerów - nie wiem. Często jest tak jak napisał _Kwiatek_ - ale na kontenerze chyba musi być odpowiednia adnotacja, kilka razy widziałem naklejki, że kontener jest prywatną własnością firmy itd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś o tym czytałem i jeśli dobrze pamietam, to do PCK nigdy nie należało, ale na 100% pewny nie jestem, więc się nie upieram.

Natomiast część zysków kiedyś do nich trafiała, ale po jakimś czasie przedsiębiorcy znudziło się przekazywanie nawet tej niewielkiej części, bo i po co- naklejki zostały, ludziom w głowach została świadomość, że pomagają- smutne jest to jego żerowanie na niewiedzy i checi pomocy nieświadomych, dobrych osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Są kontenery PCK, co się dzieje z rzeczami z tych kontenerów - nie wiem. Często jest tak jak napisał _Kwiatek_ - ale na kontenerze chyba musi być odpowiednia adnotacja, kilka razy widziałem naklejki, że kontener jest prywatną własnością firmy itd

Jest tak jak piszesz, znalazłem artykuł i tu cytat:

 

Pojemniki na odzież używaną wryły się w świadomości społeczeństwa jako miejsca charytatywnej zbiórki ubrań dla podopiecznych Polskiego Czerwonego Krzyża. I kiedyś faktycznie tak było. Później jednak PCK podpisał umowę z firmą Wtórpol, która zajmuje się gromadzeniem i przetwarzaniem tekstyliów i przez kilka lat swój udział w zbiórce odzieży ograniczał do użyczenia loga dla pojemników oraz poboru odpowiedniej za to zapłaty. Pieniądze szły na cele statutowe, a zebranymi ubraniami zarządzał Wtórpol. W 2008 roku współpraca ta została zerwana. Ostatnio jednak znowu ją nawiązano, a logo PCK zaczęło wracać na pojemniki na odzież używaną. Jedne z nich należą więc do Polskiego Czerwonego Krzyża, a inne do Wtórpolu (sygnowane jako Fundacja Eco Textil).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kontenery PCK?

Jakaś firma płaci za logo, zbiera rzeczy a później sprzedaje do lumpeksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te na zdjęciu niżej to?

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Redskins kupione na Zalando

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie są. Tak zdjęcie wyszło. Ponadto one są wąskie na dole a obuwie jest dość szerokie za kostka i tak je unosi lekko do góry.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

 

Buty bardzo ładne, lubię takie okrągłe czubki. Spodnie faktycznie wydają się być za długie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nie lubię za krótkich a w sumie kupiłem najkrótsze jakie były czyli na długość 30. Mam niestety ten problem że jestem niski 173cm a do tego mam krótkie nogi :) tak czy siak wolę 3cm za długie niż skracane.

 

Wysłane z mojego Redmi 4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Serio masz 173? Wydawałeś się niższy ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jak bozia rozdawała wzrost to stanąłem w kolejce po długość :D W przeciwieństwie do Ciebie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ale chyba też się nie załapałeś?! Czy zabrakło? ;):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Ale chyba też się nie załapałeś?! Czy zabrakło? ;):P

Nie ma o co kopii kruszyć. Czy się to komuś podoba lub nie, każdy mężczyzna w sumie ma dwa metry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Ale chyba też się nie załapałeś?! Czy zabrakło? ;):P

Dali mi moje i twoje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak że na zimę spodnie mam krótsze (chino) Jeansy nie wyglądają dobrze po skróceniu.

Tak to wygląda z Norwegian Split Toe Boot (Meermin).

 

whatsapp-image-2017-09-27-at-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chinosami (fajny krój) jest "problem" jak z damskimi legginsami :) , noszenie to przywilej, nie obowiązek , komicznie wyglądają panowie na ulicach - chude nogi, rubensowskie biodra ^_^ , brzuch wystający i za mała o rozmiar marynarka.

Mnóstwo takich widać na ulicach....

 

takie Timberland

z12977953Q,Buty-z-kolekcji-Timberland--s


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z chinosami (fajny krój) jest "problem" jak z damskimi legginsami :) , noszenie to przywilej, nie obowiązek , komicznie wyglądają panowie na ulicach - chude nogi, rubensowskie biodra ^_^ , brzuch wystający i za mała o rozmiar marynarka.

Mnóstwo takich widać na ulicach....

 

 

 

 

Mam odwrotny problem- uda ciut powyżej średniej powodują że chino np. z Massimo Dutti to dla mnie leginsy. Wchodzę i pytam ile mają na dole. Jak 17-19 cm to dziękuję...

Ze względu na brak brzucha kupienie spodni najczęściej daje taki efekt że jeżeli w udach są ok, to w pasie mam tyle miejsca że pięść wchodzi.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie trendy, mam podobny problem, większość dostępnych modeli (niby mój rozmiar) a dają się wciągnąć ledwo powyżej kolan, a jak już , to piszę szczerze, trudno się poruszać w takim z obawy o samokastrację.....


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.