Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Julian

Wybór pióra.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w przyszłości (może nawet niedługiej) też mógłbym wrócić do tematu ;) może zamiast hasła zrobilibyśmy tak że jedna osoba np Timeless (jeśli byś był chętny skoro już z nimi rozmawiasz :) ) i np podałbyś im od razu nasze adresy a oni wysłali X przesyłek na nasze X adresów a my wysłali byśmy kasę do Ciebie i potem Ty im od razu za jednym zamachem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest do zrobienia, ale w odwrotnej kolejności, musiałbym zapłacić kartą a nie dam rady tyle wyłożyć, czyli zaliczka od chętnych w kwocie zbliżonej do wartości zakupu (kwestię bezpieczeństwa jakoś rozwiążemy, może aukcja Allegro?), ja dokonuję zakupu w Waszym imieniu, oni wysyłają pióra, ja wyciąg z banku ile mi zeszło z karty i wyrównujemy róznicę przelewem w jedną czy drugą stronę. Tylko boję się trochę co będzie jak czyjeś pióro zginie, zainteresowany mógłby teoretycznie mieć do mnie pretensje że go naciąłem.


Omega-Hamilton-Delbana-Seiko-Citizen-Łucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówisz. Czekam w takim razie na jakieś konkrety. Szczerze mówiąc bardzo już sie nastawiłem na to pióro:D


Patryk
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wrzuciłem w bazar - oferty nie- zegarkowe coś ciekawego made in japan dla pasjonatów piór polecam zajrzeć zainteresowanym ;).


Gorz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpisał Kolega KrisJR. Jest gotowy rozejrzeć się w Nowym Jorku za Namiki (ja obiecałem, że podeślę mu adres sklepu w okolicy w której będzie). Nie chce kasy z góry, bo nie może obiecać, że kupi. W tej sytuacji proponuję, żeby chętni na pióro którym zależy na czasie skontaktowali się z KrisemJR, napisali co chcą i w jakiej max. cenie, jeżeli mu się uda to kupi i potem wyśle. Ja jeszcze parę dni się zastanowię, muszę policzyć fundusze. Aha, kolega nie obiecuje że dowiezie wszystkie opakowania, jeżeli piór będzie kilka.


Omega-Hamilton-Delbana-Seiko-Citizen-Łucz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorbne pytanie: Czy w Polsce można gdzieś tanio kupić piora Visconti? (Tanio, czyli poniżej sugerowanej ceny detalicznej)

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko będzie - jedyny poważny rabat o jakim wiem to jak jesteś stałym klientem Visconti :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ArielN - lekki off-topic - probowalem dolaczyc do Twojego forum (dzieki za zaproszenie :) ), ale chyba fora.pl jest na liscie spamerow, bo poczta z aktywacja nie dochodzi (widocznie moj dostawca netu ma za dobre filtry :lol: ).

 

Wracajac do tematu - upust mozna sobie zapewnic placac w USD (czyli zakupy u Wuja Sama) - zupelnie jak z zegarkami, chyba teraz sie skusze na male co-nieco. PL nie jest dobrym krajem do takich praktyk - sprzedawcy wola mniej sprzedac, ale wiecej zarobic (pytanie czy faktycznie ta filozofia im dziala - ale musi tak byc bo by poszli z torbami :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście. Ceny Van Gogha w USA to 50% tego co w Polsce.

 

[edycja-literówka]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myślicie o piórach Mount Blanc


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
co myślicie o piórach Mount Blanc

 

A co można o nich myśleć? :grin: Wg mnie super :) Zwłaszcza Meiserstuck (tylko w pewnym okresie robili niezbyt ładne stalówki ale to im wybaczę :P ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montblanc? Na X sprzedawanych na allegro piór tej marki duża część to podróbki.

 

Ku lepszemu samopoczuciu można powiedzieć, że są jeszcze inne źródła niż Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montblanc? Na X sprzedawanych na allegro piór tej marki duża część to podróbki.

 

Ku lepszemu samopoczuciu można powiedzieć, że są jeszcze inne źródła niż Allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Montblanc? Na X sprzedawanych na allegro piór tej marki duża część to podróbki.

 

Ku lepszemu samopoczuciu można powiedzieć, że są jeszcze inne źródła niż Allegro.

 

Rzekłbym nawet, że średnio na X - IX to lipa na Allegro.

 

Mój ideał MB to Agatha Christie - kiedyś będzie w mojej kolekcji.


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do najtańszych nie należy, ale coś w sobie ma! Zyczę Ci Klod, żeby MB Agatha szybko u Ciebie zagościła.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi z Writers Edition najbardziej by podchodził Hemingway albo Schiller (dosyć podobne jeśli już o designie mówimy :D )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z klubowiczów używa pióra Sailor Sapporo lub Professional? Niski dolar zachęca do zakupów, więc mocno się zastanawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejam porównanie piór Pelikana gdyby ktoś miał wątpliwości jakie są między poszczególnym modelami różnice.

 

post-15852-0-69625000-1330863020.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAWELL31 fajny jest :) przyznam że jest to bardzo solidna linia zwłaszcza że trzeba powiedzieć że cena jest atrakcyjna :) jako że sporo też rysuję odręcznie czy szkicuję to mam właśnie kulkowego Sonnet'a i jest nie do zajechania przy czym wygląda jak nowy mimo wieeeeluuu podróży i wypadów w teren :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam cos takiego. Nie znam sie na piórach tak jak wy. Wiem ze jest to Sonnet Parker. Dostalem go kiedys na urodziny.

 

 

[url="post-17855-0-54336100-1330864448.jpg"]Obrazek[/url]

 

[url="post-17855-0-00589400-1330864450.jpg"]Obrazek[/url]

 

MAsz model Sonneta, który był produkowany od początku do polowy lat 90'. Porządne pióra z tego okresu. Później się popsuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.