Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też z bólem (zastanawiałem się przez chwilę ,,u" czy ,,ó") wysłałem swojego Circle. Ta sama przypadłość. No trudno się mówi, mam nadzieję, że wkrótce do mnie wróci. Jak się to kiedyś powtórzy po gwarancji to sam zrobię z niego manuala wyjmując z niego niepotrzebne graty. A i tak teraz po głowie chodzi mi 125p, tam ten problem raczej nie wystąpi, choć ponoć Adam tłumaczył klientowi, czemu to się na rotomacie nie nakręca.

 

 

22.09.15. No i wróciła machina do mierzenia czasu od lekarza. Wymieniono koła automatu oraz śrubkę od automatu. Będę mu teraz oszczędzał wstrząsów, jak na rower to tylko do plecaka.

Edytowane przez albiNOS 01

Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po teście nie mogłem się oprzeć i tak w mojej kolekcji pojawił się pierwszy Xicorr :) (fotka stara z recenzji)

f001.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak? :)

Gdyby cena lekko zelżała, to też bym się pewnie skusił, bo fajny.

W takim razie gratuluję nabytku :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś bardzo się nie dziwię :)

Pewnie na żywo o wiele lepiej wygląda i też bym się złamał ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Kolega jslanina nie obrazi się, dodałem chromoatrapę...

post-70090-0-13263300-1445440519_thumb.jpg


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, tylko ta data, jeszcze w czarnym może być, ale białe okienko niezbyt mi się podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pozwole sobie siebie przedstawic, jestem gringoczas i kompletnie zeswirowalem na punkcie czasomierzy. Zepsol mi sie moj stary zegarek i postanowilem poszukac czegos w sieci - trafilem na Wasze forum ze daw tyg temu i nie potrafie oderwac sie on niego. Gwozdziem do trumny jest xicorrowy fso M20, jednym slowem musze go miec, niestety jest czasowo niedostepny, stad moje pytanie. Jak dlugo moze potrwac "przerwa w nadawaniu" i od czego to zalezy, jak to jest ze producent nie przewidzial takiej sytuacji. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, na forumowym bazarku jest do kupienia szary M.20, a na alleg.. jest czarna mańka.

 

Która wersja M.20 Cię interesuje? Czy w grę wchodzą też używane?

Edytowane przez sanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrafie zaakceptowac tylko nowizne, chyba, ze sie przelamie. Potobaja mi sie wszystkie M20 ale najbardziej M20.01. Niestety Acropolis zupelnie do mnie nie przemawia ( kazdy ma swoje sentymenty) ale na oko to kolejny swietny produkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Klasyczne jak nie urok to sr..a.

Wysypał nam się dostawca koronek podczas realizacji zamówienia. Skończyły nam się zapasy i czekamy na dostawę od nowego dostawcy.

Niestety na razie nie potrafię podać konkretów kiedy M20 wrócą do sprzedaży. Liczę na to, ze jeszcze w listopadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Potrafie zaakceptowac tylko nowizne, chyba, ze sie przelamie. Potobaja mi sie wszystkie M20 ale najbardziej M20.01. Niestety Acropolis zupelnie do mnie nie przemawia ( kazdy ma swoje sentymenty) ale na oko to kolejny swietny produkt

 

Nowizna przestaje być nowizną zaraz po wyjęciu z pudełka. 

Ograniczasz sobie dostęp do wielu modeli takim podejściem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też z bólem (zastanawiałem się przez chwilę ,,u" czy ,,ó") wysłałem swojego Circle. Ta sama przypadłość. No trudno się mówi, mam nadzieję, że wkrótce do mnie wróci. Jak się to kiedyś powtórzy po gwarancji to sam zrobię z niego manuala wyjmując z niego niepotrzebne graty. A i tak teraz po głowie chodzi mi 125p, tam ten problem raczej nie wystąpi, choć ponoć Adam tłumaczył klientowi, czemu to się na rotomacie nie nakręca.

 

 

22.09.15. No i wróciła machina do mierzenia czasu od lekarza. Wymieniono koła automatu oraz śrubkę od automatu. Będę mu teraz oszczędzał wstrząsów, jak na rower to tylko do plecaka.

Mój wrócił w ekspresowym tempie, wcześniej dzwonili, informowali, serwis się sprawdza bezproblemowo, nawet naprawili extra przyrząd do wymiany pasków co go złamałem na bransolecie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prace nad Junakiem trwają. Projekt się powoli krystalizuje.

Aktualnie zastanawiamy się nad kolorkami.

 

73kBasn.jpg

Niezłe. Bardzo oryginalny kształt. Szkoda że urodziny są tylko raz w roku.

Szkoda tylko że żaden na bransolecie, sporo pływam i nie lubię się też rozstawać z zegarkiem np podczas kąpieli, z drugiej strony dokupiłem sobie bransoletę to FSO M20 i oddałem bo stracił charakter, jednak to projektant musi stworzyć taki zestaw żeby wyglądało OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie na imieniny w listopadzie tego roku powinien objawić się Kosmonauta Gerlacha. A na urodziny w lutym 2013 dostałem M20.


Janusz

Longines cal. 18.86ZABC x 1932r, Atlantic Worldmaster 53754.41.93R, Xicorr FSO M20 nr 38, G.Gerlach Żubr nr 008, G.Gerlach Kosmonauta, Deep Blue Juggernaut II, Tribuna Omaggio,  Seagull 1963, Seiko 5 Sports SKZ229K1, Seiko 5 Sports 7S36-02B0, Seiko SNAA45P1, Jacques Lemans Monte Carlo F-5016C. Pattini x kilka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój wrócił w ekspresowym tempie, wcześniej dzwonili, informowali, serwis się sprawdza bezproblemowo, nawet naprawili extra przyrząd do wymiany pasków co go złamałem na bransolecie.

 

 

Przyrząd do wymiany pasków zepsułeś? To jak dostać dwie stalowe kulki w zamknietym pomieszczeni bez mebli i okna. Jedną kulkę zgubić a drugą zepsuć :-)

 

Ps, tak jak mowilem, unikam teraz jazd na rowerze i tylko raz go nakrecilem Dla rozruchu, chodzi teraz jak ta lala.


Kocham Zegarki i nie dlatego, że pokazują która jest godzina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyrząd do wymiany pasków zepsułeś? To jak dostać dwie stalowe kulki w zamknietym pomieszczeni bez mebli i okna. Jedną kulkę zgubić a drugą zepsuć :-)

 

Ps, tak jak mowilem, unikam teraz jazd na rowerze i tylko raz go nakrecilem Dla rozruchu, chodzi teraz jak ta lala.

klasyka

go.. chłopu nie zegarek

z premedytacją użyłem narzędzia niezgodnie z przeznaczeniem - do wybicia bolca w bransolecie :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.