Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MamCzas

"Polskie" majstersztyki wystawiennicze na Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak nie złożę oferty to zostanie ona rozpatrzona :)

To ciekawe rozwiązanie widziałbym w ustawie o zamówieniach publicznych. Wygrywa ta oferta, która bardziej nie została złożona, zmowy cenowe by to zlikwidowało i protesty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak nie złożę oferty to zostanie ona rozpatrzona :)

To ciekawe rozwiązanie widziałbym w ustawie o zamówieniach publicznych. Wygrywa ta oferta, która bardziej nie została złożona, zmowy cenowe by to zlikwidowało i protesty :)

Sanik najprawdopodobniej właśnie kupiłeś jakieś Błonie;) Zadecydował Twój brak oferty... ja tam dla bezpieczeństwa licytuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sanik najprawdopodobniej właśnie kupiłeś jakieś Błonie;) Zadecydował Twój brak oferty... ja tam dla bezpieczeństwa licytuję :D

O w d... :) A co kupiłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ktoś to licytuje :) Autor już nawet nie próbuje do oryginału nawiązać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opadły mi czułki... chyba zaraz wycinam matrycę, biorę farbę w pisaku i jadę z rozmachem...hmmm Zodiaki! A co się będę ograniczał do jakiś By Ły Łoni...?! Ten rynek schodzi na psy. To człowiek tydzień mył tarczę w Alfie by powróciła do oryginału po rzezi pisakami przez jakiegoś fana gołych bab, a tu takie pisakowe dzieła się sprzedają... a myślałem, że teraz to się pisanki maluje a nie tarcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opadły mi czułki... chyba zaraz wycinam matrycę, biorę farbę w pisaku i jadę z rozmachem...hmmm Zodiaki! A co się będę ograniczał do jakiś By Ły Łoni...?! Ten rynek schodzi na psy. To człowiek tydzień mył tarczę w Alfie by powróciła do oryginału po rzezi pisakami przez jakiegoś fana gołych bab, a tu takie pisakowe dzieła się sprzedają... a myślałem, że teraz to się pisanki maluje a nie tarcze.

:)) A masz może gdzieś zdjęcia Alfy przed i po tygodniowym spa? :)

 

Jeszcze pisakiem pomazane w epoce przez jakiegoś "kota" w wojsku to rozumiem, ale to powyżej to kryminał :)

Edytowane przez borczi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jedna wielka pomyłka :)

Ciekawe jak zadziała hasło: polski mechanizm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)) A masz może gdzieś zdjęcia Alfy przed i po tygodniowym spa? :)

 

Jeszcze pisakiem pomazane w epoce przez jakiegoś "kota" w wojsku to rozumiem, ale to powyżej to kryminał :)

Mam zdjęcie ,,po". Przed niestety nie mam. Jak dosiądę się do komputera gdzie mam archiwum to pokażę. Zegarek został sprzedany- zatem mam sporo ładnych zdjęć bo wszystko dokumentowałem zawsze skrupulatnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych mostków samych na alle poszło multum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych mostków samych na alle poszło multum.

Orientujesz się ile ich mogło być ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duzo, w jednej aukcji kiedys było chyba 20 na kup teraz, a to tylko jedna. Paru handlarzy zrobiło zakupy;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdziwy polski klasyk... Juz szkoda nawet słów na te malowanki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/blonie-super-i6114945501.html

 

ostatnio na giełdzie spotkałem dystrybutora tych potworków. Zagadałem - co to za zegarek, czy to polski itp. Odpowiedział, że super stan, full oryginał  i takie tam. Odchodząc usłyszałem jeszcze jak zagaduje do sąsiada, że ma z 20 starych tarcz błoniaków i ma gościa który je robi.

Podsumowując: takich zegarków i składaków będzie coraz wiecej ale może to jednak obniży ceny oryginałów, gdzie nieświadomy kupujacy majac do dyspozycji super stan tarczy (majstersztyk) i w stanie średnim oryginał,  będzie się bił o ten lepszy więc brawo my :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Podsumowując: takich zegarków i składaków będzie coraz wiecej ale może to jednak obniży ceny oryginałów, gdzie nieświadomy kupujacy majac do dyspozycji super stan tarczy (majstersztyk) i w stanie średnim oryginał,  będzie się bił o ten lepszy więc brawo my :)

 

Albo na odwrót - oryginały będą takim rarytasem, że będą kosztowały krocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo na odwrót - oryginały będą takim rarytasem, że będą kosztowały krocie

Z moich obserwacji wynika, że spadają tzn. chodzi o te w miarę oryginalne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzałbym z oceną wpływu twórców malowanek na ceny oryginalnych, tak jak trudno uznać, że potworki ze swastykami obniżają znacząco ceny oryginalnych niemieckich DH. Z drugiej strony nie wierzę w opowieści o krociach płaconych za coś, co występuje w tak dużej liczbie jak standardowy "błoniak". Po prostu ceny wystrzeliły z uwagi na modę. A każda moda, wiadomo, przemija. Tak też było z niemieckimi. Po okresie obudzenia się zainteresowania z uwagi na trend na wszystko, co polskie, ceny opadną. Dojdzie do stabilizacji. Ceny tych rzadkich i wyjątkowo dobrze zachowanych egzemplarzy mogą pozostać względnie wysokie (w zależności od tego, jak zdefiniujemy "wysokie") a masówka stanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.