Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bill.hasco

Zakupy na CreationWatches.com

Rekomendowane odpowiedzi

Gość desmaer

Patrict12, w którym momencie DHL odzywa się w sprawie VATu i cła? Po dotarciu przesyłki do PL?

W momencie formalności celno podatkowych, czyli jak przyjdzie paczka

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub dostaniesz smsa że paczka będzie dostarczona tego i tego dnia oraz do zapłaty jakaś tam kwota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadeklarowana wartość przez cw 40 euro ale państwo lubi zabierać bogatszym i dawać biedniejszym w postaci 500plus i innych cudownych udogodnień jak zasiłki dla bezrobotnych. Głosy trzeba kupić a ja muszę za nie płacić. Zniescie cło i VAT za towary spoza UE dajcie pożyć. Macie mój głos. Kampania sponsorowana ze środków unii europejskiej

Edytowane przez strejle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że wartość faktyczna była inna, niż zadeklarowana, nie udało Ci się jednak uniknąć zapłaty należnego podatku i stąd Twoja frustracja. Ale mimo to regulamin zabrania dyskusji o polityce - frustracja nie zmienia tego zapisu. Wielokrotnie w tym wątku (i nie tylko) Koledzy roztropnie doradzają, żeby być zawsze przygotowanym na pełne fees.

 

BTW: brak VAT na towary importowane? I pozostawienie VAT na krajowe (tudzież wspólnotowe)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość desmaer

 

 

Ale mimo to regulamin zabrania dyskusji o polityce

Daj spokój, może grill był ciężki albo za dużo piwa. Zdarza się :)

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, mogło tak być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tymi opłatami różnie bywa i kwoty do zapłaty naliczane nie wiadomo na jakiej zasadzie raz kupiłem zegarek za 100 euro

i kurier przy odbiorze kazał mi zapłacić 29 zł opłat a innym razem przy podobnej kwocie za zegarek kazali dosłać kwity z potwierdzaniem zapłaty i naliczyli 100 zł opłat 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, na jakiej zasadzie i wielokrotnie tu o tym pisano. W pierwszym przypadku naliczyli Ci z automatu, zgodnie z dokumentami wystawionymi przez sklep. W drugim przypadku dokonano weryfikacji wartości i zapłaciłeś opłaty od ceny faktycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dotarł do mnie po 3 tyg mój SKX007 :) Banan na twarzy. Myślałem że będzie większy. Na szczęście jest idealny na mój nadgarstek.

Jeśli ktoś chce też go kupić to dziś też dostałem newsletter z kodem na SKX...:( Szkoda że dopiero po zakupie... Oto on:"SKDIVER".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie!

 

Zegarek odebrany we wtorek 29 maja, zamówiony 21 kwietnia. Jest SUPER! :) 

W porównaniu do tego Seiko 5 to niebo a ziemia. Jeszcze raz dziękuję za pomoc.

 

PS. Bodaj 25 maja dostałem na maila kupon z kodem: "CITIZEN" Jeśli jeszcze aktywny, to 8% zniżki z nim można mieć.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwa zakupy na CW i niestety sklep zadeklarował wartość rzeczywistą i niestety dopłaty były spore, nie wiem czy tylko taki traf czy coś się zmieniło. Kupiłem u nich w sumie parę zegarków i zawsze wartość była zaniżona. Ciekaw jestem czy to już standard, czy tylko chwilowe zmiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnie dwa zakupy na CW i niestety sklep zadeklarował wartość rzeczywistą i niestety dopłaty były spore, nie wiem czy tylko taki traf czy coś się zmieniło. Kupiłem u nich w sumie parę zegarków i zawsze wartość była zaniżona. Ciekaw jestem czy to już standard, czy tylko chwilowe zmiany.

Jeden zakup i kilka zegarków na jedno zlecenie?Poczta czy kurier?

Edytowane przez leks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden zakup i kilka zegarków na jedno zlecenie?Poczta czy kurier?

Zegarki kupowałem pojedynczo, wybieram zawsze kuriera, ostatnio przy Hamiltonie chciałem wybrać pocztę ale zrezygnowałem bo chcę mieć oryginalne pudełko a przy poczcie wysyłają bez pudełka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pisałeś żeby zaniżyli wartość na deklaracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pisałeś żeby zaniżyli wartość na deklaracji?

Nigdy nie pisałem zawsze sami zaniżali, z tego co się orientuję to jak się do nich napisze to odpisują że nie zaniżają, że to niezgodne z przepisami, a w praktyce i tak zaniżali. Trzeba będzie przeczekać i zobaczyć czy to już standard albo opcja poczta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość desmaer

Nigdy nie pisałem zawsze sami zaniżali, z tego co się orientuję to jak się do nich napisze to odpisują że nie zaniżają, że to niezgodne z przepisami, a w praktyce i tak zaniżali. Trzeba będzie przeczekać i zobaczyć czy to już standard albo opcja poczta.

Inne pytanie, czy wcześniej też kupowałes szwajcary ?

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne pytanie, czy wcześniej też kupowałes szwajcary ?

 

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Wydaje mi się że nie o to chodzi, bo na Seiko też mi wpisali identyczną wartość tylko w euro jak na stronie. A wcześnie kupowałem też Hamiltony i było bardzo dobrze, wartość zaniżona aż miło. Może się zmieniła obsługa, może mieli jakieś kontrole, a może tylko mi się tak trafiło.

Edytowane przez Kapitanik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może trzeba naprawdę im pisać w uwagach do zamówienia. Zawsze tak robiłem. Nie robili problemu.

 

Poza ostatnim razem:) również cenę w euro wpisali. Cała :) nie zawsze się oszczędzi. Jak się idą to ok ale przygotowanym trzeba być na opłaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie przed następnym zakupem poczekam na opinie innych użytkowników jak się sytuacja rozwija, w razie czego pozostanie zwykła przesyłka, tutaj drażni mnie czas oczekiwania, zdarzyło mi się raz czekać trzy miesiące na zegarek co prawda z innej firmy z Singapuru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mieli dużo uszkodzonych/zaginionych przesyłek i w związku z tym problemy z odszkodowaniem od przewoźnika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Poza ostatnim razem:) również cenę w euro wpisali. 

Płaciłeś w dolarach czy euro?chodzi mi o cene przy zegarku jaką wybrałeś(rodzaj waluty)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem w dolarach. Deklaracja była w euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płaciłem w dolarach. Deklaracja była w euro

Ja wybrałem w dolarach i fakture też przysłali mi w dolarach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do ma za znaczenie? Fakture mam również w dolarach ale deklaracja na paczce jest w euro. I tak robią ta samą kwotę która wychodzila by w dolarach.

 

Jak ktoś chce zaoszczędzić przy sporej dawce szczęścia to można poczta brać a nie kurierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.