Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
bill.hasco

Zakupy na CreationWatches.com

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zakombinować z tym rabatem ebayowym, ale niestety nie przechodzi taka kombinacja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupiłem żonie taki sam, jest zadowolona (choć jak na damkę, jest to spory zegarek).

Edit: mojej żony był w ładniejszym (znaczy bardziej damskim) pudełku niż ten na filmiku - białym, okrągłym, z białą wstążką.

79280865d411f5ea6c823418f066037e.jpg

Edytowane przez rafi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rabat z ebay do zakupu przez ebay.

Tak, ale nie działą niestety. Próbowałem na ebay.de i lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jak zamówię samo pudełko na zegarek to nie będzie żadnej opłaty ?

Wartość pudełka całe 6€

Z tego co się orientuje to do 45€ jest zwolnione z opłat czy to dhl czy poczta

Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba napisane że nie sprzedają pudelek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I chyba napisane że nie sprzedają pudelek.

Rzeczywiście nie doczytałem :)

Ktoś planuje zakupy ?

Bym dorzucił pudełko do orienta

Proszę o info ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przygoda z creationwatches. Tak, wiem,cygański,  :D ale chciałem pozłacany zegarek no i ten mi się spodobał. Zamówiony 14 marca, 16 marca u mnie. Niestety DHL się do mnie odezwało po skany zamówienia i ile zapłaciłem kasy ;( Creationwatches zadeklarowało, że wartość to 26 euro, ja w rzeczywistości zapłaciłem $105. I tu jestem troszkę zdziwiony, bo kurierowi zapłaciłem 81 zł. Nie wiem skąd ta kwota, ponieważ 23% ze $105 to 84 zł. A w mailu DHL napisało, że ich usługa będzie kosztowała 17 pln, czy jeszcze mnie za te 17 zł dojadą później? :D

Ogólnie jestem bardzo zadowolony, mimo wszystko kupione o wiele taniej niż w Polsce. Na pewno chętnie bym skorzystał jeszcze raz z ich sklepu.

Pozdrawiam  :P

post-103381-0-48846300-1521243879_thumb.jpg

post-103381-0-61247800-1521243882_thumb.jpg

post-103381-0-43959300-1521243889_thumb.jpg

Edytowane przez x22cracked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Ulubiony sklep i nowy zakup :) „ black hawk” wylądował. Wszystko załatwione w 2 dni robocze. Czwartek wieczorem zakup. Dzisiaj kurier do drzwi. Oczywiscie DHL - oplata 40 zł.

 

t.

post-102857-0-88406600-1521488593_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka mała opłata, aż człowieka skręca, że wybrał pocztę... :D

Nigdy tego nie zrozumiem, czekać miesiąc żeby przyoszczędzić 50zł. Chyba że ktoś zamawiał Omege za 5k to wtedy to zamawią pocztą, ale raczej nikt Omegi tam nie kupi :)


Tempus fugit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy tego nie zrozumiem, czekać miesiąc żeby przyoszczędzić 50zł. Chyba że ktoś zamawiał Omege za 5k to wtedy to zamawią pocztą, ale raczej nikt Omegi tam nie kupi :)

jak to mowia „ człowiek uczy się na błędach” :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 50 PLN masz przy dobrym wietrze. A jak zawieje w oczy i celnik się zainteresuje, to zapłacisz prawie 100 PLN za każde 100 EUR wydane w Azji. Forumowicze kupują najczęściej w przedziale 100 do 300 EUR, więc policzyć nietrudno – prosta matematyka. Za te 3 stówki, które możesz teoretycznie zaoszczędzić dzięki kilku tygodniom czekania, kupisz w tym czasie prezent dla dzieciaka, kilka rusków upolujesz na allegro albo zapłacisz ratę OC czy 1 lub 2 rachunki. Na chodniku nie leży, nie? :)

 

Ale fakt, że gdybym był mocno napalony, pewnie atakowałbym kuriera.

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się nie spieszy, dlatego tak zamówiłem - chodzi o oszczędność, niby jest mniejsza szansa na ominięcie vatu i cła przy kurierze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 50 PLN masz przy dobrym wietrze. A jak zawieje w oczy i celnik się zainteresuje, to zapłacisz prawie 100 PLN za każde 100 EUR wydane w Azji.

Przy dobrym wietrze jest równe 0 pln. A jak wiatr w oczy zawieje, to i z poczty możesz zapłacić full fees. Choć oczywiście przy kurierze ryzyko większe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rafi, wiem bo sam miałem przesyłkę zupełnie „gratis”. Ale była mowa o tym, że przecież to tylko marne 50 zł, więc szkoda czasu na oszczędzanie takich kwot. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedł do mnie dzisiaj Tisell z HK - szybko poszło, ale wysłany priorytetem, udało się bez cła i vatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś kto robił tu zakupy jest w stanie mi powiedzieć, czy jest szansa na dostawę zegarków jeśli zostały wyprzedane? Chciałem zamówić stamtąd 2 zegarki a tu wczoraj patrzę nie ma już niebieskiego Ray'a 2.

 

http://www.creationwatches.com/products/orient-automatic-288/orient-ray-ii-automatic-200m-faa02005d9-mens-watch-10620.html

 

I teraz nie wiem czy kupować jeden zegarek czy śledzić stronę i liczyć że Ray jeszcze się pojawi w tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ray cieszy się popularnością, więc pojawia się i znika. Ja kupiłem swojego w styczniu i tydzień później były wyprzedane. Po jakimś czasie znowu je mieli. Moim zdaniem za jakiś czas powinien wrócić.

Nie zaopatrują się chyba za to w mniej popularne zegarki. Przykładem wydaje się być Invicta, której wyraźnie próbują się pozbyć. Modeli dostępnych coraz mniej i nie wracają. :)

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktoś kto robił tu zakupy jest w stanie mi powiedzieć, czy jest szansa na dostawę zegarków jeśli zostały wyprzedane? Chciałem zamówić stamtąd 2 zegarki a tu wczoraj patrzę nie ma już niebieskiego Ray'a 2.

 

http://www.creationwatches.com/products/orient-automatic-288/orient-ray-ii-automatic-200m-faa02005d9-mens-watch-10620.html

 

I teraz nie wiem czy kupować jeden zegarek czy śledzić stronę i liczyć że Ray jeszcze się pojawi w tej cenie?

Obserwuj tez tutaj .

http://www.dutyfreeislandshop.com/orient-faa02005d9-faa02005d-ray-ii-mechanical-automatic-divers-watch


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @pawelb29.

 

Napisałem do CW maila z zapytaniem, dostałem szybką odp. że nie wiedzą czy i kiedy będzie ale żebym śledził stronę, więc jeszcze trochę się wstrzymam (mam tylko nadzieję, że Seiko, którego chciałem tam też kupić równie szybko nie zniknie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CW dostawy są zdecydowanie częściej niż w dutyfreeisland. Niebieski Ray jest dostępny w skywatches za 137$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.