Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

---Jose Antonio Morales---

Nowa linia M-force

Rekomendowane odpowiedzi

Przytaknąłeś więc sądziłem, że o ten sklep chodzi :)

Gdzie zatem można go dostać za wspomnianą przez Ciebie kwotę bez opłat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widzę 2016zł...

To słabo patrzysz :)

Masz promocje w listopadzie -20% . Właśnie kupiłem tam Big Mako z takim rabatem.

Szybko bez problemu i cena bardzo dobra .

 


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i źle ale nadal nie widzę informacji o 20% rabacie więc pokaz mi palcem jak dziecku.

 

Czy w nowym modelu indeksy są nadal zielone, czy białe bo trudno jednoznacznie ze zdjęć wywnioskować?

Czy ktoś już dokonał apgrejdu? Jakie różnice, wrażenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 strona tematu, więc pora na wyjaśnienia nazwy M-Force

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do mnie on nie gada. Trochę przypomina mi Seiko Stargate. Wybór wersji kolorystycznej żaden. Ot taki kolejny Diver, wg mnie na miano M-Force nie zasługuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy przeczytalem info ucieszylem sie, że nareszcie ponownie kupię sobie coś w nieslawnym tytanie. Po otwarciu linka nawet nie chciło mi sie robić wpisu w tej sprawie. Bardzo słabo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś 99% przypomina jakieś inne. Poza tym cóż musiałby on mieć, aby zasługiwać na miano M-force?

Mam poprzedni model, który zakupiłem za ok 1200zł i widząc wykonanie tych zegarków na myśl by mi nie przeszło kupować jakieś Stargate, choćby nie wiem jak bardzo jeden przypominał mi drugiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby niemieć tego koła od kombajnu, robiącego za bezel podobnie jak Stargate narośli, która dała mu tą nazwę.

Oczywiście czas i cena pokaże czy wart jest grzechu.

Dla mnie teraz liczy się pierwszy odbiór przy kupnie zegarka, jeżeli już teraz mi się nie podoba to nawet przy cenie 1200zł nie ma się co okłamywać. Z takich działań wychodzi jedno - taki zegarek późnij zalega i nie cieszy tak jak powinien.

 

Na początku pewnie będzie kosztował tyle co Seiko Sumo, do którego nie ma startu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Dla mnie teraz liczy się pierwszy odbiór przy kupnie zegarka, jeżeli już teraz mi się nie podoba to nawet przy cenie 1200zł nie ma się co okłamywać. Z takich działań wychodzi jedno - taki zegarek późnij zalega i nie cieszy tak jak powinien.

 

Na początku pewnie będzie kosztował tyle co Seiko Sumo, do którego nie ma startu!

 

Tu wiadomo, nie ma co dyskutować o gustach i upodobaniach - jeden woli Zosię, drugi Krysię :)

No i za diabła nie rozumiem tej fascynacji Sumo a tym bardziej takiego wywyższania ponad znacznie lepiej wykonane M-force (szafir, dokładne , trwałe mechanizmy, wskaźniki rezerwy chodu w poprzednich wersjach). Miałem do wyboru między nimi, Sumo to piękny zegar, jednak nawet za podobne pieniądze uważam Orienty za idealny stosunek ceny do jakości.

 

No nic, pozostaje czekać na dobre ceny Titanium :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Zegarek jest super, poz jednym "ale", bowiem jedyne co mnie wk***ia to jego wielkość, szukam następcy swojego już nieźle swatygowanego Mako i niestety ta średnica mnie dobija.. wszystko pozostałe wart by był kolejnym M-forcem z krwi i kości.

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinii jakoś niewiele, jeśli nie całkowity brak zatem pytanie - czy ktoś posiada nowego M-Force lub lepiej - czy ktoś się przesiadał lub ma porównanie ze starym modelem?

Tak dumam, czy aby warto wymienić starszy model na nowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dojrzewa u mnie chęć kupienia  jednego z nich:

http://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-divers-sports-automatic-m-force-el06001b-3727.html

http://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-m-force-automatic-diver-power-reserve-el03001d-3726.html

http://www.creationwatches.com/products/orient-watches-252/orient-m-force-automatic-wv0011el-mens-watch-2485.html

i to najlepiej na własna rękę. Ale mam dylemat, wszystkie są piękne tylko co jest z WV0011EL że jest droższy od pozostałych? Mechanizm, szkiełko, nowszy model może co innego, nie jestem na bieżąco. Czy ten sklep jest sprawdzony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy z koronką po lewej to najnowszy tzn. ostatni z modeli. Ten najdroższy, pewnie zapomnieli ustawić ludzką cenę. Sklep sprawdzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie koszta dodatkowe przy zakupie w tym sklepie? Pierwszy raz mam zamiar kupić na własną rękę i trochę mam obawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o namiary na sprawdzonego sprzedawcę -  Włocha tych cacuszek. Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, ładnie, pięknie, tylko te dodatkowe opłaty :(

Czy to sprawdzony sprzedawca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko, ładnie, pięknie, tylko te dodatkowe opłaty :(

Czy to sprawdzony sprzedawca?

Jakie dodatkowe opłaty. To sklep z Europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jakoś się zafiksowałem, że ze stanów. Tak czy inaczej, czy doświadczenia są pozytywne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to sprawdzony sklep, chyba ze Szwecji z tego co pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Sklep z Singapuru. Wysyła pocztą szwedzką.

Sklep sprawdzony.

Prawie pewne, że Szczurek nie przejmie przesyłki. Ale prawie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.