Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Drużba i Rakieta - the best! :)

ale Łucz bordo - the best of the best!

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarł pierwszy weekendowy zakup, na razie zdjęcie, które otrzymałem smsem od lubej

1af987d52523cbb5ac6b73a03d32306f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny budzik. Też mi taki chodzi po głowie, ale trochę innej marki.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. W zasadzie zrealizowałem życzenie na 2014 (to które oficjalnie napisałem na forum, bo nie sformułowane publicznie to oprócz tego jeszcze przynajmniej dwa :) )

Ale dylemat pozostaje...

Dotarła do mnie Czarna Mołnia :wub:  Wreszcie! Długo szukana i oczekiwana i finalnie mocno przepłacona :ph34r: ale jest! Niestety w wersji która daje mi do myślenia, ponieważ jest to naręczna pasówka w stalowej kopercie. Cudna, świetnie wykonana ale jednak pasówka...

Dylemat jest następujący: 

1 - Przywrócić ją do stanu pierwotnego czyli przełożyć do koperty kieszonkowej i traktować jak oryginał?

2 - Zostawić jak jest i móc cieszyć się z takiego unikatu na co dzień?

 

Tarcza w idealnym stanie, mechanizm datowany 1-50 :rolleyes: Wskazówki "niemołniowe" ale też dobrze wyglądają (ewentualna zmiana to pryszcz) ;)

Oto i ona:

 

post-49869-0-44972800-1424804062_thumb.jpg

 

post-49869-0-92956900-1424804069_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym po prostu zmienił tarczę na poprawną wizualnie i cieszył się z pasówki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełożyć do właściwej koperty i cieszyć się piękną, oryginalną kieszonką ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przełożyć do właściwej koperty i cieszyć się piękną, oryginalną kieszonką ;)

A niepotrzebną już pasówkę dać mnie w prezencie. -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym po prostu zmienił tarczę na poprawną wizualnie i cieszył się z pasówki ;)

Tajtek Ty żartujesz prawda? :blink: Jaką tarczę?! Ile czarnych widziałeś w życiu? W takim stanie zresztą. Że niby jaka jest poprawna? :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. W zasadzie zrealizowałem życzenie na 2014 (to które oficjalnie napisałem na forum, bo nie sformułowane publicznie to oprócz tego jeszcze przynajmniej dwa :) )

Ale dylemat pozostaje...

Dotarła do mnie Czarna Mołnia :wub: Wreszcie! Długo szukana i oczekiwana i finalnie mocno przepłacona h34r: ale jest! Niestety w wersji która daje mi do myślenia, ponieważ jest to naręczna pasówka w stalowej kopercie. Cudna, świetnie wykonana ale jednak pasówka...

Dylemat jest następujący:

1 - Przywrócić ją do stanu pierwotnego czyli przełożyć do koperty kieszonkowej i traktować jak oryginał?

2 - Zostawić jak jest i móc cieszyć się z takiego unikatu na co dzień?

 

Tarcza w idealnym stanie, mechanizm datowany 1-50 :rolleyes: Wskazówki "niemołniowe" ale też dobrze wyglądają (ewentualna zmiana to pryszcz) ;)

Oto i ona:

 

attachicon.gifDSC05430.JPG

 

attachicon.gifDSC05443.JPG

Zostaw jak jest i noś dumnie. Bo są powody do dumy ;)

Opcja druga też dobra, ale skazuje zegarek na odświętne nakręcenie i oglądanie raczej w zaciszu domowym :( no chyba, że nosisz co jakiś czas smoking i będzie pasować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za mały na męskiego? Zakup od Tajtka :) poszukam jeszcze lepszego gatunkowo paska ;)

fb2ddc0aeeb1219b6734deaf5e88efa3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy zegarek. Pasek może rzeczywiście trochę słaby materiałowo, ale wzór idealnie pasuje do tego okresu.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tylko do czego założyć zegarek na takim pasku? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garnitur raczej odpada, ale sweterkowo może być. ;)  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie za mały na męskiego? Zakup od Tajtka :) poszukam jeszcze lepszego gatunkowo paska ;)

 

 

Na zdrowie :D  Po drodze do domu wpadnij na Ząbkowską. Tam jakoś pomiędzy Tarchomińską i Nieporęcką, był/jest  kaletnik / rymarz starej daty, który  robił bardzo fajne klimatyczne paski i to za całkiem małe pieniądze, a co najważniejsze to bardzo porządne. Ostatni raz byłem u niego chyba z rok temu i dlatego nie mam pewności czy dalej funkcjonuje. Sam pewnie przejdę się do niego ale dopiero w marcu B)

To przykład jego pracy ;)  Zegarek jest poglądowy i z innej bajki dlatego zamazałem nazwę :Ppost-46446-0-08731900-1424814696.jpg

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. W zasadzie zrealizowałem życzenie na 2014...........

 

 

Chyba na 2015r :)

Powiem tak - gratuluje czarnej i współczuje dylematu :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fajny, zdecydowanie lepszej jakości. Szkoda, że mi to trochę nie po drodze, ale zapamiętam namiary ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat. W zasadzie zrealizowałem życzenie na 2014 (to które oficjalnie napisałem na forum, bo nie sformułowane publicznie to oprócz tego jeszcze przynajmniej dwa :) )

Ale dylemat pozostaje...

Dotarła do mnie Czarna Mołnia :wub:  Wreszcie! Długo szukana i oczekiwana i finalnie mocno przepłacona :ph34r: ale jest! Niestety w wersji która daje mi do myślenia, ponieważ jest to naręczna pasówka w stalowej kopercie. Cudna, świetnie wykonana ale jednak pasówka...

Dylemat jest następujący: 

1 - Przywrócić ją do stanu pierwotnego czyli przełożyć do koperty kieszonkowej i traktować jak oryginał?

2 - Zostawić jak jest i móc cieszyć się z takiego unikatu na co dzień?

 

Tarcza w idealnym stanie, mechanizm datowany 1-50 :rolleyes: Wskazówki "niemołniowe" ale też dobrze wyglądają (ewentualna zmiana to pryszcz) ;)

Oto i ona:

 

attachicon.gifDSC05430.JPG

 

attachicon.gifDSC05443.JPG

Gratuluje zakupu bo te pasówki jak już wiele razy pisałem są rewelacyjne , świetnie leżą na nadgarstku widać piękny mechanizm a z serwisem nie ma problemu wystarczy trupek na części za 30zł 

Co do tarczy wygląda rewelacyjnie ale to raczej współczesna produkcja i jestem przekonany że będzie dostępna też u nas już niedługo a może na najbliższej giełdzie wszystko zależy czy dostawca dojedzie w końcu bo coś ostatnio nie ma z nim kontaktu (Charków :(

Te zegarki warte są swojej ceny mam tylko nadzieję że nie przepłaciłeś jakoś bardzo wyjątkowo wierząc że to oryginał.

Trzeba wiedzieć że ci co je produkują też czytają i też wiedzą na co jest zapotrzebowanie - wiedzą też jakie typy tarcz się nam podobają a że robią to coraz lepiej to czasem można się nabrać szczególnie że to nowość co nie zmienia faktu że zegarek jest zaje......y !!!! i jak będą takie to jedna zagości i u mnie  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszedł Krabik

 

68a0edc77ec992e7899aa1f50c7981ef.jpg

 

Oraz taki Cornavinek, ten oczywiście do zabawy w czyszczenie, rozbieranie a jak coś z niego wyjdzie to może i oko ucieszy.

 

cae287d7293e2f41e2dfa6ac95a54513.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ascetyczna staruszka 2209

 

uBTVn0.jpg

 

Wostok z aukcji

 

spagwQ.jpg


gdybym nie zbierał radzieckich czasomierzy... ....zbieralbym ruskie zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PAnowie

 

Rewelacyjne zakupy: Drużba, Amfibia, Budziki, Kirowskije . Same rarytasy :)   chrapek - czarna Molnia rewelacyjna . Gratulacje.

 

A u mnie wpadło coś takiego: Ałmaz NOs z pudełkiem i paszportem. Zegarek z 1964 roku

 

DSC_0003.JPG

 

DSC_0008.JPG

 

DSC_0004.JPG

DSC_0010.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję Ałmaza! Ten zegarek w dobrym stanie to rzadkość. NOS to niemal niemożliwe, a jak coś jest niemożliwe to zdobędzie to Kris ;)  Świetny egzemplarz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję zakupu. Możesz jeszcze dokupić czarną tarczę z sekundnikiem na 9 ( np. http://pilguy.com/showthread.php?t=111) i będziesz miał dwie :)

Mam pytanie, gdzie można dostać taką czarną tarczę do pasówki Mołni? Jest śliczna. Bardzo, bardzo, bardzo mi się podoba.

K......wa, ktoś wie jak teraz wstawiać zdjęcia z tapatalk, bo coś się pozmieniało? Jakiś tapatalk hosted???

Edytowane przez orcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.