Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

 

No ten nie bardzo.

 

 

 

Faktycznie. Przedwcześnie wpadłem w euforię, bo to piękny i rzadko spotykany radziecki czasomierz...


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniutki, a to przypadkiem nie jest dubel? Mnie takiego brakuje

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniutki, a to przypadkiem nie jest dubel? Mnie takiego brakuje

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

To nie dubel więc się nie podzielę :)

Zdaję się, że tak ;)

Jednak nie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć wykopalisk  :) , szczególnie Poljota z oryginalnym pudełkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozazdrościć wykopalisk  :) , szczególnie Poljota z oryginalnym pudełkiem.

 

To pudełko jest raczej z lat 80-tych, więc chyba nie od tego poljota. Poza tym trzeba by do niego poszukać właściwych wskazówek i koronki. Ale to fajne znaleziska


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że nie są oryginalne. To zegarki dziadka i ten jeden babci. Nakręciłem wszystkie wczoraj. Te męskie idą co do minuty a damski spóźnia 10 minut. One nie były nakręcane od 1997r aż do teraz. Pudełko pewnie z czegoś innego. Nawet nie wiem z jakich kat są te zegarki. Mimo wszystko cieszę się, że udało się je znaleźć.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem pisać, że takie pudełka to sporo późniejsze, niż zegarek. Ale i tak fajnie je mieć.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bure świetny, chociaż tutaj też trzeba będzie się pochylić nad wskazówkami. A agat chyba nowy, tak?


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bure świetny, chociaż tutaj też trzeba będzie się pochylić nad wskazówkami. A agat chyba nowy, tak?

Agat no można powiedzieć , że ładny, pudełka ani paszportu brak :-) A w Pavle jakie powinny być wskazówki ? 

 

Przy okazji szukam speca od Adriaticy Worldchampion, który pomógłby mi w rozwianiu kilku wątpliwości 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego jakie powinny być, to niech wypowiedzą się spece w tym temacie (Roman, Krzysiek, Paweł, Pmwas). Ale na pewno masz mix różnych wskazówek.

 

Edit. Listonosz przyszedł. Sie naszukałem tej rakiety, ale jest. Majak kupiony przy okazji tej rakiety, na przystawkę :)

 

13305212_IMG_20181022_165752297.jpg

 

13305259_IMG_20181022_165852228.jpg 

Edytowane przez mkoch

TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Co do tego jakie powinny być, to niech wypowiedzą się spece w tym temacie (Roman, Krzysiek, Paweł, Pmwas). Ale na pewno masz mix różnych wskazówek.

 

Edit. Listonosz przyszedł. Sie naszukałem tej rakiety, ale jest. Majak kupiony przy okazji tej rakiety, na przystawkę :)

 

 

Dziękuję Ci za ukierunkowanie, już wszystko wiem :-) Co tu dużo mówic jesteście SPECE i już :-) :-) 

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Robert71 - bardzo proszę usuń zdjęcia z cytowanych postów. Taki mamy zwyczaj, że cytujemy bez zdjęć chyba że jest to konieczne.

 

Co do P Bure - bardzo ciekawy zegarek :)

Tylko bardziej szwajcarski niż radziecki. Ale jeśli chodzi o tą firmę to wiadomo,że produkowali zegarki i na rynek Rosyjskimi Szwajcarski.

Ten jest ciekawy bo z naciągiem na 3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego jakie powinny być, to niech wypowiedzą się spece w tym temacie (Roman, Krzysiek, Paweł, Pmwas). Ale na pewno masz mix różnych wskazówek.

 

Edit. Listonosz przyszedł. Sie naszukałem tej rakiety, ale jest. Majak kupiony przy okazji tej rakiety, na przystawkę :)

 

 

 

Ja bardzo chciałem mieć tą Rakietę, no może w trochę w  innej kopercie, trudno było ją kupić, nie zabijałem się za nią w licytacjach - i teraz z każdym dniem coraz mniej mi się podoba. :)

Ale Majak bardzo fajny.

Edytowane przez art_69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyjechał, cieszy jak diabli bo stan naprawdę ładny, a dodatkowo to już 5 egzemplarz w kolekcji :)

 

Swoją drogą, kojarzycie może w jakich wersjach wychodziły te pancerniki (zależy mi tylko i wyłącznie na takich z logo pisanym taką czcionką jak na zdjęciu poniżej) i czego mi jeszcze brakuje do kompletu? Na obecną chwilę mam 2 niebieskie (oba z indeksami, ale różnymi odcieniami tarczy), fioletowy (z indeksami) i 2 czarne (ten ze zdjęcia i taki sam, ale z cyframi zamiast indeksów).

 

 

post-102487-0-31815800-1540286173_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden wypadł z pudełka, to zrobiło się miejsce na drugi :D

Tym razem szkło prawilne :D

f899ac1255e12285e3ee732f9a187c7b.jpg

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mawis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.