Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

 Ładne sputniki,a kto ma Leningrada,mam pytanie czy jest jakiś inny watek wklepywanie prze zemnie tarcz na forum jak jest, to jaki?

 

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?app=core&module=search&do=search&fromMainBar=1

 

Chciałem Ci linka wysłać do tego co wyszukiwarka znalazła ale wyskoczyły jakieś szopki - widać tak sie nie da 

Wpisz w okienku wyszukiwarki Leningrad to wyskoczą tematy i posty są też zdjęcia 

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie,nie chciałem pokazać tarcze,czy mam je wklejać w tum wątku czy jest jakiś inny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj nowe nabytki więc jak jest to nowy albo nie pokazywany nabytek to tak  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyklepywanie tarcz sputnika w Leningradzie? Temat wałkowany dziesiątki razy, używaj wyszukiwarki!  :P

Się koledze udało :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A taką tarczę leningrada to bym chętnie przywitał :) była by trójka z rakietą i rassiją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quiz można z tego zrobić :D  "Jaka to wskazówka"?


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam np nową nie używana kopertę do K-43 i kopertę do Błonie np DUKAT ale skoro nie warte to nie będę wklejał  :P

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

He he :)

Nowe nabytki w sensie zegarki :) Kris lekko ironią pojechał ale Pany Szanowne - bez jajec. Tu zegarki tylko pokazujmy bo jak nie to NOS koronki zaczniemy oglądać, nos płyty główne, nos mostki balansu. A ją mam kilka nos wskazówek :)

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A dorzucę jeszcze znalezisko po dziadku w sumie to nabytek;). Nie mogłem się powstrzymać i podmieniłem mu sekundnik z innego poljota, w sumie to samo ale grot to grot;). Wydaje mi się że projektant który robił ten model lata temu ,popełnił błąd. Co myślicie o tym?

 

med_gallery_77725_2436_1012132.jpg

 

med_gallery_77725_2436_1385812.jpg

 

med_gallery_77725_2436_888425.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek - pamiątką. To taki z gatunku szczególnie cenionych.

Jedyny problem to got wygląda ..... hm ... Grot...eskowo :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris na tym forum pokazujemy zegarki,a 99,9%stanowią tarcze w tej całej zabawie,więc nie wymyślaj jakiś dziwnych chistori.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kris na tym forum pokazujemy zegarki,a 99,9%stanowią tarcze w tej całej zabawie,więc nie wymyślaj jakiś dziwnych chistori.

Kris nie wymyśla dziwnych "chistori". Zwyczajowo pokazujemy tu nowo nabyte ZEGARKI. Więc jeśli kolega takowe posiada to chętnie tu takie zobaczymy. Za tarcze i inne części dziękujemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Taki Poljocik w super stanie wpadł :)

 

77789afc19df1d5fmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie poszukuję takiego Starta w ładnym stanie może ktoś chce się pozbyć? A ten stoper świetny! To jakaś pobieda bo takie wskazówki w ich stylu czy coś z poljota patrząc na mechanizm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.