Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Miedziana Moskwa? Mam i ja :)

 

Gratuluję Mawis bo egzemplarz przepiękny i wiem że polowałeś :) Przyszło Ci ją łatwiej znaleźć niż mnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Model fajny, tarcza piękna, koperta w dobrym stanie, werk prawie rewelacja, bo datowany na pierwszy rok produkcji (4-55) ale z przeszczepionym balansem... Powoli rozbudowuję tą małą kolekcję Moskiew :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błonie i Wostok. Niedawno kupione. Dwa reanimowane oraz czyszczone i smarowane. W Błonie wymiana szkiełka w time-polu. W wostoku przesadziłem z benzyną ekstrakcyjną na tarczy :( gdzieś ktoś już taki numer zrobił z tarczą na forum. Cóż, taki los początkującego.

post-84779-0-28504100-1446670304_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błonie i Wostok. Niedawno kupione. Dwa reanimowane oraz czyszczone i smarowane. W Błonie wymiana szkiełka w time-polu. W wostoku przesadziłem z benzyną ekstrakcyjną na tarczy :( gdzieś ktoś już taki numer zrobił z tarczą na forum. Cóż, taki los początkującego.

 

Kolego  :D z tą benzyną ekstrakcyjną to jakiś żart? pomyłka pisarska? :wacko: czy rzeczywiście tarczę zegarka pomyliłeś z werkiem tudzież innym kawałem jakiegoś  urządzenia :blink:

Może jestem w błędzie, ale tarcz nie czyści się żadną benzyną, rozpuszczalnikiem, lizolem i tym podobnymi środkami :D  wiele już na tym forum napisano na temat czyszczenia tarcz i jeśli to co czytałem powyżej nie jest żartem to proponuję usiąść do lektury ;)

Czy aby Błonie nie ma tarczy "warszawskiej" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blonie ma warszawską tarczę. Co do wostoka to zamiast patyczka z watą nasączonego wodą z mydlem chwycilem tego drugiego. Robiłem oba jednocześnie i tak wyszło. Niech będzie to przestrogą dla innych.

Edytowane przez Sebolski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie, w mojej opinii się nie nadaje do płaskiego Łucza i żądnego innego garniturowca.

Mawisk, Moskwa bardzo fajna, mimo, że marniutkie to wdzięczne zegareczki.

 

Sebolski, trochę pojechałeś z tą benzyną :D Szkoda tarczy.

 

U mnie kilka ostatnich dni jest pod znakiem kraba :) W ciągu tego tygodnia trafiło się więcej fajnych krabów niż w ciągu ostatniego roku :D

 

fpvwytitef4kfyj2.jpeg

hlpzfhvqiuyis4fn.jpegrycupj1idqfrdwlb.jpeg

vrgbxeakjgbkhbfk.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka ostatnich dni jest pod znakiem kraba

prawdziwa uczta tutti di mare :)

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i zazdroszczę nabytków.

Mnie na Mołnie naszło. Ten 'aviator' to prawdziwy mofo urban punk, subtelna robota kowalska i design ;)

A klasyki z 48 i 55 roku.

 

3648371_mol01.jpg

 

3648373_mol02.jpg

 

3648372_mol3.jpg

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bahuone super syan. Gratuluję.

 

Wysłane z mojego HTC Desire 610 przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatni z krabów i Mołnia miedzianka są na mojej wish liście :rolleyes: .

 

Wczoraj dotarła do mnie taka nieużywana Rakieta 24H:

post-68297-0-57443300-1446739048_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie taka oto Wt. Wprawdzie datownik od wersji eksportowej, ale sprzedawca niespodziewanie dołączył oryginał w cyrylicy, więc będzie do zmiany. Koperta pewnie też powinna być złocona, więc szukam. W każdym razie jest czwarta :D

post-60883-0-32185300-1446742892_thumb.jpg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jadą 2 ale stany niepewne... Widzę że kolega złapał tego samego bakcyla co ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jadą 2 ale stany niepewne... Widzę że kolega złapał tego samego bakcyla co ja :D

To może się bakcylami powymieniamy? Oddam niemal idealną chromowaną kopertę w zamian za złoconą w podobnym stanie :D Reszta na pw ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mawis ta Moskwa to z allegro? Może ode mnie kupiłeś? :) Moja miała szkiełko gorsze do polerki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A witam kolegę. Faktycznie Moskwa od Ciebie :) A szkło wymieniłem, miałem drugie nowe :)

Edytowane przez Mawis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! A to moja świeża rakietka. Zdobycie jej zajęło mi prawie rok przeglądania co 2 dni allegro.  No ale mam ją nareszcie;)

 

 

gallery_77725_2418_817877.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! A to moja świeża rakietka. Zdobycie jej zajęło mi prawie rok przeglądania co 2 dni allegro.  No ale mam ją nareszcie;)

 

 

 

Piękna! Gratuluję! Teraz życzę zdobycia wszystkich z tej serii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękna! Gratuluję! Teraz życzę zdobycia wszystkich z tej serii :)

heh;) życia nie starczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ! A to moja świeża rakietka. Zdobycie jej zajęło mi prawie rok przeglądania co 2 dni allegro. No ale mam ją nareszcie;)

 

 

 

No popatrz, a u mnie leży taka w szufladzie :D, niestety w gorszym stanie niż Twoja. Edytowane przez bartq88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.