Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

@gregch, dziękuję bardzo :)

Dzisiejsza poczta :)

Edycja

Zapomniałem, jeszcze o zegarze wierzowym.. ;)

post-68064-0-58830600-1461677994_thumb.jpg

post-68064-0-17890800-1461685990_thumb.jpg

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś w skrzynce leżał "telewizorek "...stan lepiej niż dobry,kawał to jednak stali :-)

 

post-63389-1461679711,4318_thumb.jpg

 

I molnija kryta ...choć mniej mnie kręcą kryte, to ze względu na wykonanie eksportowe ze znakiem jakości trafi do pudełka .Stan ładny no i CCCP ;-).

 

post-63389-1461679933,9904_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczesna rakieta w wyśmienitym stanie trafiła do mojej kolekcji :D

post-34995-0-44651100-1461688633_thumb.jpg


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Wczesna rakieta w wyśmienitym stanie trafiła do mojej kolekcji :D

 

Piękna :) Do mnie ostatnio jakoś nic ruskiego nie chce wpaść :( Ale wytrwale szukam :D


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje się, że całkiem przystępne, ale trzeba się targować, w szczególności, że cena dla obcokrajowca jest inna niż dla Gruzina. Ja niestety nie znam rosyjskiego a to główny język na tym targu. Sam targ jest duży i rozpoczyna się na moście (stąd nazwa) plus duży plac. 

Nie mam zdjęć tych zegarków, ale np.Slava lodówka ok 50 Lari (niezły stan), Sekonda de luxe 29 j, aut, 60 Lari., jak powiększysz 3 zdjęcie jest zielona Zaria i chciał mi ją oddać za 30L, ale nie wiem czemu wreszcie odpuściłem. Sporo było zegarków z pudełkami i papierami. Prima wziąłem z sentymentu za 30 Lari - cena wyjściowa 50 L. 1 Lari to ok 2 zł. 

Dziękuję za odpowiedź. W tym roku może wybiorę się do Armenii, więc chciałem mieć jakiekolwiek pojęcie o zakaukaskich zegarkowych cenach. Pozdrawiam..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. W tym roku może wybiorę się do Armenii, więc chciałem mieć jakiekolwiek pojęcie o zakaukaskich zegarkowych cenach. Pozdrawiam..

Nie miałem dużo czasu na buszowanie na tym targu więc nie pytałem się o wiele cen, tylko o to co mi wpadło w oko. Jeżeli znasz rosyjski będziesz miał łatwiej. Naczelna zasada targować się, nie wiem jak Armeńczycy ale Gruzini są cwani  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj taki poljot.

Ha! I mówiłem że bedzie całkiem niezły :) i samorodek ledwo co widoczny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naczelna zasada targować się, nie wiem jak Armeńczycy ale Gruzini są cwani   :).

 

Z tego co słyszałem, to Ormianie, jeśli chodzi o handel, to tacy Żydzi do sześcianu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem, to Ormianie, jeśli chodzi o handel, to tacy Żydzi do sześcianu :)

Trochę nie na temat, ale chcieliśmy kupić pewien przedmiot i słyszałem dokładnie, że kosztuje 20 Lari, a jak ja wziąłem go do rąk i zapytałem o cenę po angielsku, cena podskoczyła do 100 Lari... Podobnie w sklepach gdzie nie ma cen, sprzedawca ocenia Cię wzrokiem i cena z kosmosu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czajka kostka. Całkiem elegancko leży na ręku :)

 

111d9ded-6d65-459f-a9e6-df0848cac58b_zps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie zachowana :wub: . Te, które mi się trafiały to jakieś obdrapańce były  :(


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha! I mówiłem że bedzie całkiem niezły :) i samorodek ledwo co widoczny :P

Zdjęcie nie ukazuje efektu czyszczenie. Zeszło się z nim prawie dwie godziny. Na szczęście "samorodek" pokrył się ładnie patyną i wpada w kolor tarczy :D  Tylko muszę pasek jakiś sensowny dobrać i do gablotki :)  Co do dokładności test 24h z Casio AW-80 Poliot śpieszy sekundę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Dwie nowości u mnie.

 Pobieda:

Próba mycia tarczy skończyła się szybkim ratowaniem wewnętrznego ringu i suszeniem. Przy odrobinie wilgoci zaczął schodzić i pękać jak zwykła kalka. Na szczęście udało się jakoś umieścić kawałki na miejsce. 

fa4168fb4077.jpg

 

Kama:

Werk do roboty i szkiełko jakieś dziwne mi się wydaje. Wie ktoś może od czego ono jest? Wydaje mi się że ma zagłębienie na środku.  :blink:

9a69ae0b065e.jpg

10d201aedad7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Pobieda:

Ulubiony zegarek mojej siostry! Użytkowany codziennie od ponad pół roku ;)

 

 

.

Ładne sztuki! Amfibia, łucze, iskra, kama  :wub: Wszystko w zestawie było?

Edytowane przez Mawis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Ulubiony zegarek mojej siostry! Użytkowany codziennie od ponad pół roku ;)

Bardzo mądra dziewczyna.  :D  Przez chwilę miałem rozpacz i strach w oczach jak mi się ring rozjechał i na dokładkę popękał na mniejsze odcinki, ale jakoś się udało go poskładać. Nie jest może idealnie za to jest cały.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafał75, gratuluję kamy w pięknym stanie. :)

Faktycznie to szkiełko dziwnie wygląda. W żadnej z moich kam, a mam ich kilka, takiego nie ma.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Rafał75, gratuluję kamy w pięknym stanie. :)

Faktycznie to szkiełko dziwnie wygląda. W żadnej z moich kam, a mam ich kilka, takiego nie ma.

 

Wysłane z mojego E2303 przy użyciu Tapatalka

Dzięki.

Trafiła się zupełnie przez przypadek i chwilę się wahałem no ale jak nie brać czegoś co jest w tak dobrym stanie. Teraz mam dwie, białą i czarną.  :D Szkiełko do wymiany. Tylko od jakiego zegarka ono jest tego kompletnie nie wiem.  :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładne sztuki! Amfibia, łucze, iskra, kama  :wub: Wszystko w zestawie było?

Nie, to mój zestaw bo nic nie pokazywałem ostatnio a trochę zegarków przybyło :) 

 

Dwie nowości u mnie.

Pobieda:

Kama:

 

 

Piekne zegarki, Pobieda stylowa, nawet nie widać, że coś się z tarczą działo :) A Kama to cud i miód :) Masz rację, że ją przygarnąłeś, też bym brał :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taką dziewicę wczoraj nabyłem

 

i od  razu refleksja mnie naszła, że człowiek tak szuka pięknych stanów, najlepiej nowych, i jak się już taki trafia to jakoś szkoda go używać.

I właśnie taka nówka się trafiła, no i będzie teraz leżeć :(

post-84532-0-28737700-1461785872_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taką dziewicę wczoraj nabyłem

 

i od  razu refleksja mnie naszła, że człowiek tak szuka pięknych stanów, najlepiej nowych, i jak się już taki trafia to jakoś szkoda go używać.

I właśnie taka nówka się trafiła, no i będzie teraz leżeć :(

 

Piękna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.