Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne komandirki, ja bym olał że NOSki i nosił, zaria cudna.

To nie chodzi o to że NOSy, tylko ta powłoka udająca złocenie wyciera się w oczach.... :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwa fajne ale Sekonda -Super!

obie to byly sekondy wyjsciowo, ale jednej tarczy sie nie dalo uratowac (wiedzialem juz przy zakupie), wiec calosc posluzyla za dawce mocno zdezelowanej slavie w ktorej tarcza byla ladna. Dlatego bransoletki sekondowe, na teleskopach, a nie typowe na drut nabijane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Nie chcę nic mówić, ale świnia z Ciebie jest potworna.  :lol:  Tak od samego rana ludzi szczuć.  ;)  Pobieda śliczna. Gratuluję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam kolega Krzystof regularnie swoimi zegarkami wkurza, więc już przywykłem :D Świetna ta Pobieda :) 

 

Reszta kolegów też piękne sztuki pokazuje, ale ten Wostok precyzyjny to już mnie zabił  :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na targu staroci w Tbilisi - Suchy Most. Znaleźliśmy Prima :). Nie mogliśmy go tam zostawić, wrócił z nami, wylądował w Warszawie, w przyszłym tygodniu odwiedzi swoją ojczyznę ;)

post-86560-0-24812400-1461595278_thumb.jpg

post-86560-0-79443000-1461595284_thumb.jpg

post-86560-0-26966800-1461595295_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne zegarki!Gratuluję wszystkim! Zdzisek, precyzyjny piękny :wub: ...gdzie Ty go dorwałeś? A u mnie (kolejna) Rakieta automat, stan ładny więc żal było nie brać:

DSCF0506_1.jpg

Edytowane przez Qba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj otrzymałem bardzo wartościowy zegarek, bo po moim pradziadku. To był świetny prezent i teraz mam dodatkowo takie pytanie do osób które tu zaglądają. Chciałbym o ten zegarek szczególnie zadbać i oddać do w dobre ręce do potrzebnej renowacji, wiec, czy możecie polecić kogoś kto się zajmuje takim serwisem? Byłbym wdzięczny.

post-80846-0-06106800-1461607843_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanieś go do zegarmistrza tylko na serwis. Nie oddawaj do renowacji, bo wtedy zegarek nie będzie po pradziadku, tylko nowy, współczesny odpicowany :) Zostaw jak jest, ewentualnie wyczyść tylko kopertę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie są ceny radzieckich zegarków w Tbilisi?

Wydaje się, że całkiem przystępne, ale trzeba się targować, w szczególności, że cena dla obcokrajowca jest inna niż dla Gruzina. Ja niestety nie znam rosyjskiego a to główny język na tym targu. Sam targ jest duży i rozpoczyna się na moście (stąd nazwa) plus duży plac. 

Nie mam zdjęć tych zegarków, ale np.Slava lodówka ok 50 Lari (niezły stan), Sekonda de luxe 29 j, aut, 60 Lari., jak powiększysz 3 zdjęcie jest zielona Zaria i chciał mi ją oddać za 30L, ale nie wiem czemu wreszcie odpuściłem. Sporo było zegarków z pudełkami i papierami. Prima wziąłem z sentymentu za 30 Lari - cena wyjściowa 50 L. 1 Lari to ok 2 zł. 

Edytowane przez frauszil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@Brat Pit
Różowiutka, rzadka, gratuluję  :)

 

@Zdzisiek

@rysqut

...no to już wiem Kto mnie wyślizgał na alledrogo  :P

A już poważnie, to gratulacje dla obu  :)

Edytowane przez Voli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj otrzymałem bardzo wartościowy zegarek, bo po moim pradziadku. To był świetny prezent i teraz mam dodatkowo takie pytanie do osób które tu zaglądają. Chciałbym o ten zegarek szczególnie zadbać i oddać do w dobre ręce do potrzebnej renowacji, wiec, czy możecie polecić kogoś kto się zajmuje takim serwisem? Byłbym wdzięczny.

Dokładnie jak kolega wcześniej napisał tylko delikatna polerka koperty. Zmień szybkę i jakby się udało to koronkę na oryginalną (będzie ciężko). Więcej nic nie zmieniaj bo po prostu to nie będzie zegarek pamiątkowy. Oczywiście normalny serwis mechanizmu i to wszystko.

 

Ja w podobny sposób odnowiłem znajomemu starszemu Panu zegarek Kama z roku chyba 1958.

Wyglądał dużo lepiej ale pozostawiłem większość części oryginalnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega @rysgut może mi odsprzeda dubla do pary?    :D

Edytowane przez Brat Pit

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.