Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

W końcu dotarła do mnie. Moja pierwsza sprawna "niesprawna amfibia". Wystarczyło nakręcić

:) ostatnio wysyp takich " niesprawnych". Ja też taka ustrzeliłem na alle ostatnio... Ponoć nie dała się nakręcić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przybyła Molnija 4-50.Zakładając wg.mojej wiedzy, że rok 50-ty był tym w którym równolegle była produkcja wąskich pasów i początek produkcji z szerokimi, jest to więc jedna z najstarszych.Obecnie moja najstarsza 15-to kamieniowa z szerokimi pasami :-)

 

post-63389-1461095706,322_thumb.jpg

 

post-63389-1461095729,0563_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Piękna mołnia, gratuluję

Edytowane przez arc76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczne są te Mołnie. Gratuluję.

 

Asus tapnął...


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ,w ładnym stanie i zacnym roczniku zawsze cieszy... :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komandir

Całkiem odmienny od reszty braci. Koperta większa od zwykłych, szerokość z koronką 44 mm, między uszami 47 mm.

Bezel 60-klikowy. Model który zapamiętałem z ubiegłorocznego TOP Daniela*Komandira. Daniel umieścił ten zegarek na miejscu 1.

Faktycznie zegarek jest świetny i duży. Muszę jednak sprostować jedną rzecz którą w opisie zawarł Daniel. Zegarek nie jest stalowy tylko tradycyjnie chromowany.

Nie ujmuje mu to jednak niczego z jego wyjątkowości.

 

post-49869-0-11220100-1461148960_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robi super wrażenie. Gratuluję nabytku.

 

Wysłane z mojego SM-A300FU przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śliczny  :wub:

 

 

Fantastyczny zegarek, mógłbyś dla porównania zestawić go ze zwykłym komandirem? ;) W uszach też jest szerszy czy standardowe 18mm?

 

Również z chęcią bym zobaczył  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa tarcza w tym komandirku. Gratki

Do mnie dziś z wizytą wpadł jeden sportowiec i jeden kosmonauta B). Obaj z innych nieistniejących krajów :D

1. Primek - pozazdrościłem kolegom i się trafił

post-78052-0-59366400-1461175984_thumb.jpg

2. Do rodziny krabów dołączył czarny sputnik:

post-78052-0-91678000-1461176025_thumb.jpg

Koperta troche zmęczona ale za to tarcza miodzio. No i niestety brak oryginalnej koronki :( ale sputnik to sputnik :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczny zegarek, mógłbyś dla porównania zestawić go ze zwykłym komandirem? ;) W uszach też jest szerszy czy standardowe 18mm?

Jutro zrobię fotkę bo dopiero wróciłem do domu i nie chcę robić do księżyca :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie rakietka i wostok- na werkach 2603 i 2605, biednie I nie warel,ale zawsze cos.

 

IMG_20160420_00038.jpg


----------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyjemna ta rakietka, ale czy nie ma czasem wskazówek cuś nie tegesz?

W mojej wygląda tak:

post-78052-0-29602300-1461182828_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazowki sa ewidentnie sztukowane, kazda inna ;)

Edit: tzn minutowa jest nie od kompletu, bo moja tarcza ma zlote indeksy, u ciebie sa srebrne.

Edytowane przez Barristan Selmy

----------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wskazowki sa ewidentnie sztukowane, kazda inna ;)

Edit: tzn minutowa jest nie od kompletu, bo moja tarcza ma zlote indeksy, u ciebie sa srebrne.

U mnie indexy są również złote, i raczej wszystkie te rakiety z czarną tarczą, które widziałem miały srebrne wskazówki. To tylko sztuczne światło. Poza tym widzę pewne różnice w kopercie, ale dopóki nie wrzucisz zdjęć lepszej jakości i bardziej na wprost, to nie będę miał jasności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Komandir

Całkiem odmienny od reszty braci. Koperta większa od zwykłych, szerokość z koronką 44 mm, między uszami 47 mm.

Bezel 60-klikowy. Model który zapamiętałem z ubiegłorocznego TOP Daniela*Komandira. Daniel umieścił ten zegarek na miejscu 1.

Faktycznie zegarek jest świetny i duży. Muszę jednak sprostować jedną rzecz którą w opisie zawarł Daniel. Zegarek nie jest stalowy tylko tradycyjnie chromowany.

Nie ujmuje mu to jednak niczego z jego wyjątkowości.

 

 

Już teraz wiem kto go kupił... ;) Piękna sztuka! Ja również z chęcią zobaczę porównanie z innym komandirem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie indexy są również złote, i raczej wszystkie te rakiety z czarną tarczą, które widziałem miały srebrne wskazówki. To tylko sztuczne światło. Poza tym widzę pewne różnice w kopercie, ale dopóki nie wrzucisz zdjęć lepszej jakości i bardziej na wprost, to nie będę miał jasności.

Kurcze, troszke mi esterycznie nie pasuja srebrne wskazowki, do zlotych indeksow. Tak samo jak zlote indeksy do chromowanej koperty ;). U ciebie widze sa one duzo grubsze, ja mam naciecia jak w deluxach, niewazne. Ewidentnie ktos przy niej grzebal, ale powiem ci szczerze ze chyba zostawie jak jest, nie przeszkadza mi to. Moze znajde komplet wskazowek, ktos poratuje - wtedy zmienie. Dzieki za info, wlasnie po to warto wrzucac tu zdjecia, bo zawsze ktos zauwazy czy nikt w zegarku nic nie modyfikowal :) Edytowane przez Barristan Selmy

----------------------------------------------------

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, troszke mi esterycznie nie pasuja srebrne wskazowki, do zlotych indeksow. Tak samo jak zlote indeksy do chromowanej koperty ;). U ciebie widze sa one duzo grubsze, ja mam naciecia jak w deluxach, niewazne. Ewidentnie ktos przy niej grzebal, ale powiem ci szczerze ze chyba zostawie jak jest, nie przeszkadza mi to. Moze znajde komplet wskazowek, ktos poratuje - wtedy zmienie. Dzieki za info, wlasnie po to warto wrzucac tu zdjecia, bo zawsze ktos zauwazy czy nikt w zegarku nic nie modyfikowal :)

Tych tarcz były dwa rodzaje - z nacięciami prostokątnymi i wrzecionowatymi. Z tego co pamiętam te wrzecionowate były późniejsze, ale wskazówki zawsze widywałem tylko pełne i srebrne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacek Olszewski

Kolejny vintage <made in USSR> czekający na zegarmistrzowską rewitalizację, czyli - Slava (Слава) 21 jewels, 2414 calibre... B)

 

post-89266-0-99650800-1461259980_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mawis to ta za 20 zł z allegro? Piękna jest, gratuluję

Tak to ta sztuka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.