Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Komandir 3133 - jak dla mnie zgarnął całą stawkę. Nie widziałem takiego w rzeczywistości - ale wiem, że go chcę.

 

 

Oczywiście cena też "niczego sobie":

 

http://www.ebay.com/itm/Chronograph-Boctok-komandirskie-Tank-CCCP-militare-carrista-3133-nuovo-/253032777628

Edytowane przez rinkazki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Komandir to prawdopodobnie jedyny taki w Polsce :), pochodzi z Włoch? Bo chyba na tamten rynek były wypuszczone?

#zazdroszczę

;)

Eee chyba przesadzasz z tym jedynym. Jakiś czas temu ktoś go pokazywał na forum (nie pamiętam kiedy i kto). Z pół roku temu był na czeskim aukro, ale odpuściłem bo uznałem że za drogi. Coś lekko powyżej tysiąca poszedł. Dużo jak za Komandira, nawet takiego. Na ebay też się trafiają co jakiś czas. Kwestia czasu i trafi się. Niemniej Grzegorzowi gratuluję bo też chciałbym mieć :)

 

Edit. Ja też czekam na coś dość rzadkiego choć nie niezbyt urodziwego :D Lubisz Amfy Mike S to chyba docenisz :D

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to uporządkujmy sobie sytuację - mam nadzieję, że Moderatorzy mi wybaczą ;)

To chrono w '89 wypuszczono na rynek włoski w dwóch wersjach: dla "lotnictwa" i "marynarki". Nie wiedzieć czemu te dla "lotnictwa" są dużo rzadsze. Firma Time Trend, która handlowała radzieckimi produktami zegarkowymi na rynku włoskim sprzedawała je w przepięknych drewnianych pudełkach - marzę o takim. Chrono, które pokazałem jest rzadkie - to, które pokazał @rinkazki z ebay to późniejszy wypust z 95 lub 96 roku - różni się od pierwowzoru jakością wykonania i innym rodzajem dekla. Ten mój pochodzi z pierwszego wypustu i został kupiony w kraju (cena na tle pokazanej wydaje mi się bardzo konkurencyjna ale to Roman musi się wypowiedziec bo jemu wychalapałem :D).

@kchrapek na forum chyba grigorij pokazywał takie chrono ale już późniejsze z lat 90tych. Innego na forum nie widziałem, ale nie jest jedyny w Polsce ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz taki widzę. Gratulacje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to uporządkujmy sobie sytuację - mam nadzieję, że Moderatorzy mi wybaczą ;)

To chrono w '89 wypuszczono na rynek włoski w dwóch wersjach: dla "lotnictwa" i "marynarki". Nie wiedzieć czemu te dla "lotnictwa" są dużo rzadsze. Firma Time Trend, która handlowała radzieckimi produktami zegarkowymi na rynku włoskim sprzedawała je w przepięknych drewnianych pudełkach - marzę o takim. Chrono, które pokazałem jest rzadkie - to, które pokazał @rinkazki z ebay to późniejszy wypust z 95 lub 96 roku - różni się od pierwowzoru jakością wykonania i innym rodzajem dekla. Ten mój pochodzi z pierwszego wypustu i został kupiony w kraju (cena na tle pokazanej wydaje mi się bardzo konkurencyjna ale to Roman musi się wypowiedziec bo jemu wychalapałem :D).

@kchrapek na forum chyba grigorij pokazywał takie chrono ale już późniejsze z lat 90tych. Innego na forum nie widziałem, ale nie jest jedyny w Polsce ;)

Tak jak napisałem nie ujmuję mu wyjątkowości bo taki jest. :) Też mi taki od dawna po głowie chodzi tylko te które widziałem miały niemiłą cenę. Grzegorz jedno pytanko bo nigdy tego nie uściśliłem. On jest stalowy czy chromowany?

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz - zapewne masz zdjęcia porównawcze - ten Twój jest dla lotnictwa a jak wyglądał ten dla marynarki?

Co do ceny - moim zdaniem trafiłeś okazję i to dużą :D

 

Edycja

Mam prośbę - dodaj zdjęcia i opis do 3133 albo załóż oddzielny temat.

Tutaj zniknie szybko i ciężko będzie odnaleźć.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzegorz - zapewne masz zdjęcia porównawcze - ten Twój jest dla lotnictwa a jak wyglądał ten dla marynarki?

 

Zielony lub niebieski z wizerunkiem okrętu pomiędzy tarczkami.

Późniejsze bywały nawet z czołgiem i spadochronem i jeszcze chyba kilka innych.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ten Komandir jest chromowany, ale była również wersja złocona 3 mikronami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amfibie to nie moja specjalność ale ta wyglada bardzo dobrze. Pięknie zachowana. Do tego domyślam się że jest dla MW

Tym bardziej Gratuluję  :)

 

Edycja

Sława  tez w pięknym stanie  :o  Chyba sie na etykiety od zapałek przerzucę, mi sie takie stany jakos nie trafiają. albo raczej bardzo rzadko  ;)

 

 

Chociaż dziś przyszlo coś na co długoooo polowałem  :D

Ale nie będę z prawie NOSami mieszał  :ph34r:

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno niczego nie pokazywałem, ale wpadło coś co mnie bardzo cieszy :)

 

Zdjęcie tyłu, dla Jacka, dodam w najbliższych dniach, w odpowiednim wątku ;)

Ślij do mnie, będzie jeszcze ładniejsza ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Beczka bardzo ładna. Jeśli to MW to oprócz dekla wrzuć fotkę znakowanego boku koperty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna amfibia :)

 

Haha ????

Nie rozumiem

Środek żółty tak ???

Tak, żółty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Beczka super. Gratulacje.

Muszę się po urlopie spiąć i poszukać czegoś w co najmniej tak dobrym stanie ja Twoja Mike. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.