Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Tak wygląda, naprawiana albo dopchnięta na siłę... 


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej dopchnięta na siłę ,człowiek od którego kupiłem to prawdziwy fachowiec silny

w palcach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beria, późno bo późno ale gratuluję pięknego białego misia :)

Reszcie też gratuluję fajnych nabytków :)


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta Rakieta :)

To wypchnięcie pomaluj na złoto i będzie indeks na 9.30 :ph34r:

:) pomyślę o tym :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

waski123: Bardzo ładny Poljot-budzik, jakiś czas temu miałem okazję takiego samego naprawiać :) A Wostok też ładny tylko jest potwierdzeniem reguły na kiepską jakość lakieru na tarczach zegarków z Czystopola. Co ciekawe zaobserwowałem, że problem "obłażenia" farby dotyczy przede wszystkim tarcz w kolorach ciemnoniebieskim i wiśniowym w starszych generacjach 24xxA. W późniejszych Wostokach natomiast często występowało charakterystyczne spękanie powłoki (np w Amfibiach).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, budzik ma niestety zarysowaną tarczę, ale od pierwszego właściciela (prezent na I komunię) :D, A Wostok ma ładną tarczę i sekundnik, nie wiem dlaczego tak wyszło na zdjęciu. Kiepski ze mnie fotograf i aparat małpiszon, poza tym kolory przekłamują. Dałem Wostokowi czerwony pasek, a na zdjęciu wyszedł brązowy. Takie Panie cuda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyrhla

Zdrastwujtie! Oficjalnie chciałbym dołączyć do grona miłośników radzieckich zegarków, ja w szczególności upodobałem sobie zegarki złocone. Aktualnie: Łucz ( 25 lat posługi wydobycia) w prawie fabrycznym stanie, Wostok w idealnym stanie z malutkim ubytkiem złocenia (ktoś sprawdzał czy cały nie jest ze złota...), Sława, Poljocik na 17 kamykach w fajniej kopercie i ostatnio nabyty Poljot de luxe - kostka (koperta w świetnej kondycji). 

 

post-27944-0-64528100-1372770987_thumb.jpg

 

Pozdro!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Akwafan

Podoba mi się Wostok o Łucz, bo są w klasycznym kształcie (takie jak lubię) i wyglądają też na nieźle zachowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljocik na 17 kamykach w fajniej kopercie i ostatnio nabyty Poljot de luxe - kostka (koperta w świetnej kondycji). 

 

Poljoty jak dla mnie wyborne, gratuluję :-) Ratujmy złocone zegarki, zanim je nam wszystkie przetopią!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KW. Привет. Wszedłeś na właściwą ścieżkę kolekcjonerstwa. Emocje i przyjemność gwarantowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Mi tez zawsze najbardziej się podobały złocone zegarki, ale niestety bardzo ciężko znaleźć egzemplaż z nie poprzecieraną kopertą... ale Twoje zegareczki są rewelacyjne. Gratulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę nowości:

Piękny de luxe niestety w katastroficznym stanie technicznym. Nie wiem jak to się mogło stać bo zegarek wygląda praktycznie na nieużywany. Z dwóch stron jest solidne obtarcie koperty, być może zaliczył upadek i tak został rzucony do szuflady.

qgwh.jpg

Długo polowałem na tego budzika, wprawdzie preferowałem wersję "niebieską" w chromowanej kopercie, ale i ta "bordowa" jest przepiękna. Chciałem Poljota jest Cornavin :) Co ważne zegarek w pełni sprawny.

v7cs.jpg

I na koniec sympatyczny staruszek. Trzeba go uzdrowić i wskazówkę założyć :)

fe33.jpg

Edytowane przez buczo85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Cze ten ostatni poljot to ten Allegro? Tak z ciekawości pytam, bo tez mi się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z allegro, ale był sprzedawany w zakamuflowanym zestawie. Nie wiem czy mówimy o tym samym ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie się go nakręca ?? ;)

A wpadl ostatnio w rece:) attachicon.gif

a to mój nowy nabytek ten z lewej - teraz już jest parka :)

post-59104-0-17409700-1372881891_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego to się człowiek z tego forum nie dowie. Nie wiedziałem,że Rosjanie produkowali Casio.:-) :-) :-)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.