Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

żeby dobrze się "wdrożyć" w zbieractwo ruskich zegarków trzeba się sporo naczytać i sporo ich kupić. Potem sprzedawać, kupować kolejne itd itd itd. Dopiero wtedy można przeżywać kolekcjonowanie na max :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to sie naczytalem naogladalem :) nasciagalem katalogow (zdziwielem sie ze komandiry byly w katalogach)

werk zweryfikowany jest ok 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokupiłam mojej czarnej Slavie bliźniaka. Fajnie zrobione są te zegarki, podobają mi się detale - białe wskazówki - czarne wskazówki:

post-57308-0-60931700-1375601403_thumb.jpg

Edytowane przez Beria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokupiłam mojej czarnej Slavie bliźniaka. Fajnie zrobione są te zegarki, podobają mi się detale - białe wskazówki - czarne wskazówki:

Bardzo ładna parka. Ja też jakiś czas temu wkręciłem się w tworzenie "dwójek", "trójek" a nawet niestety "4" i "5" -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakup sprzed kilku dni niby anglik a jednak ruskie serce :)

post-48513-0-88214500-1375612888_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócił o d zegarmistrza bo coś telepał w kopercie,urale tak mają?P8040563.jpgP8040566.jpg

 

Blaszki załatwiły temat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrócił o d zegarmistrza bo coś telepał w kopercie,urale tak mają?P8040563.jpgP8040566.jpg

 

Blaszki załatwiły temat :)

ładny ale mostek balansu ktoś fachowo zarysował :(


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno nic nie pokazywałem a udało się trafić Rakietę w stanie NOS ale smarowania się domaga :)

plastica fantastica Wostoka i jemu też doskwiera brak oliwki :)

i pobiedka bez sekundnika ( gdzieś się zapodział tak brzmiała odpowiedź sprzedającego na pytanie gdzie jest :) :) :)

post-34697-0-54937100-1375622042_thumb.jpg

post-34697-0-43826300-1375622059_thumb.jpg

post-34697-0-53568900-1375622073_thumb.jpg


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Fajne nabytki Koledzy! Na Urala nabieram coraz większej ochoty... 

U mnie sezon budowlano-ogórkowy więc środków mam mniej ostatnio na zegarkowe szaleństwa...

Na lato uruchomiłem ostatnio dla siebie uszatą, a druga połowa dumnie paraduje w małej amfibii ;-) na siliconie...

 

amfibie2.JPG

 

Nad uszatą jeszcze pracuję, bo bezel by się zdał oryginalniejszy i wałek nieco przy nakręcaniu się burzy... Chociaż z tym czarnym bezelem mi się nawet podoba bardziej niż oryginał.

 

uszta1.JPG

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Akurat o takiego Urala w sensie modelu się dzisiaj biłem na Alle. koło południa. Grubo zalicytowałem ale znalazł się jednak ktoś kto dał więcej. :( (przyznać się..)

A fajny był to egz. - złocony, z pełnymi kropkami na h, z ładnym napisem Cdjełano w CCCP, w tej samej stylistyce co napis Ural - tylko na jednej ze wskazówek nie miał wypełnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok super :) Poluję na takiego. A poniżej kilka z moich ostatnich nabytków:

post-60883-0-34544600-1375623394_thumb.jpeg

post-60883-0-92387400-1375623396_thumb.jpeg

post-60883-0-21956300-1375623398_thumb.jpeg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sportiwnyj nabyty w niedzielę ale dopiero doczyszczony o ile to było możliwe,w naturze wygląda znacznie lepiej a mechanizm z 3-57 wykonany że przyjemnie popatrzeć !Tarcza cała z tłoczonej miedzi mocno sciemniała,indeksy wyczyszczone, wskazówki super ze świecącą lumą! i dokładność chodu zaskakująca jak na ten wiek,10-15s/dobę.Poszukam mu stylowego paska i ..czasami będzie noszony!

A dodatkowy atut ,to mój równolatek :)sportiwnyj%20mech%20z%20deklem.JPGsportiwnyj%20z%20deklem%20prz%C3%B3d.JPGsportiwnyj%20zdeklem%20mech.JPG

Fajny,tylko jakiś zegarmistrz leń przełożył mostek z zimowskiej Pobiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sława bardzo fajna ale tego Wostoka olimpijskiego to ktoś zmasakrował niewyobrażalnie (widziałem go na Alle) - i tarcza i ring załatwione po prostu po barbarzyńsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sława bardzo fajna ale tego Wostoka olimpijskiego to ktoś zmasakrował niewyobrażalnie (widziałem go na Alle) - i tarcza i ring załatwione po prostu po barbarzyńsku.

Wostok istotnie zmasakrowany, zastanawiam się jak go przywrócić do stanu powiedzmy....lepszego, bo bardzo ładnie chodzi i trochę mi go szkoda.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostok istotnie zmasakrowany, zastanawiam się jak go przywrócić do stanu powiedzmy....lepszego, bo bardzo ładnie chodzi i trochę mi go szkoda.

Przywrócić to się nie da bo tarcza jest chyba po prostu starta do maxa a ring inwazyjnie przemalowany. Trzeba szukać transakcji odwrotnej - znaleźć z kolei zegarek niesprawny ale z dobrym przodem. ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ring wygląda rzeczywiście na przemalowany, ale tarcza chyba da się wypolerować. Tak to przynajmniej wygląda na moje kiepskie oko ;) Przeglądałem zdjęcia w necie i znalazłem tylko taki jak ten, z tym, że z brązową tarczą i złoconym ringiem a do tego na indeksach czarne zdobienia. Czy były jakieś insze wzory?

Edytowane przez Nightdream

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model (niestety dla posiadaczy innych modeli) był w jednej wersji. Zdjęcie zapożyczone z netu.

Sam widzisz ile jest starte i praktycznie niemożliwe jest przywrócenie do stanu prawidłowego.

 

post-60300-0-94539200-1375633658_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nightdream wostok z allegro?

ogladalem go na wszystkie strony i wygladal mi troche na radosna tworczosc - malowanie i zdzieranie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurczę tez wadziłem to cudo i sporo się zdziwiłem ze ktoś go kupił . ktoś musiał się ostro napracować aby ta tarcze tak zmyć z farby a potem na srebrno pomalować


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurczę tez wadziłem to cudo i sporo się zdziwiłem ze ktoś go kupił . ktoś musiał się ostro napracować aby ta tarcze tak zmyć z farby a potem na srebrno pomalować

ona nie została pomalowana!!! ktoś jakimś rozpuszczalnikiem a może nawet zwykłym płynem do garów zmył lakier. Sam załatwiłem sobie kiedyś tak kilka zegarków jak zmyjesz powłokę pozostaje postrebrzana tarcza goła bez napisów a tu są przetłoczenia.


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogło tak być, po zmyciu mogła być delikatnie polerowana, a później domalowany ring. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.