Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż....wtopiłem na max'a. Może ma ktoś jakąkolwiek tarczę do takiego wostoczka? ;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zostaw go sobie w takim stanie. To nie majątek, a drugiego takiego trudno spotkać ;) .


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że wypolerowałem tą tarczę i nie wygląda tak tragicznie ;) Nawet na ręce całkiem nieźle się prezentuje. Może więc zostawię takiego cudaka;)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że wypolerowałem tą tarczę i nie wygląda tak tragicznie ;) Nawet na ręce całkiem nieźle się prezentuje. Może więc zostawię takiego cudaka;)

można pokusić się o pomalowanie jej ood kolor oryginału będzię trochę pracy ale może się udać, nie poleruj jej więcej za każdym razem zcierasz warstwę oodkładową i za którymś razem zacznie prześwitywać kolor miedzi.

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam, że wypolerowałem tą tarczę i nie wygląda tak tragicznie ;) Nawet na ręce całkiem nieźle się prezentuje. Może więc zostawię takiego cudaka;)

aaaa i palcami tej warstwy nie ditykaj bo ślady zostaną, jeşli chcesz mieć taką to bezbarwnym lakietem muszisz ją prysnąć

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z punktu widzenia kolekcjonerskiego i technicznego to w tym Wostoku to właśnie kolor tarczy jest problemem. Ta oryginalna farba bardzo mocno wybleka ale też i pęka, natomiast mimo wszystko pojawiają się egzemplarze w dobrym stanie. Natomiast największym smaczkiem (IMO) są białe napisy (znak Wostoka i 17 kamieni) - zegarek z nimi w dobrym stanie to rzadkość i kolekcjonerska perełka w zakresie olimpijczyków. Ja sam już odpuściłem kilka egzemplarzy czekając na taki wzorowy stan. Natomiast przy takich problemach z tarczą to nie dziwią rozmaite "inicjatywy" sprzedających na Alle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem takie dwa i obydwa miały pajęczynkę na tarczy , wiec to taka przypadłość tego modelu . faktycznie rzadko można spodkach taka w idealnym stanie


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może mi podsunąć propozycję jakiejś innej wostokowej tarczy pasującej do tej koperty? A może ktoś ma coś takiego? Chętnie kupię:)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze byl bardzo podobny "cywilny" tzn nieolimpijski wostok. jest nawet teraz na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza była chyba pierwowzorem dla naszego BŁonia. Przynajmniej taką samą techniką wykonana( bardzo podobne frezy).


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdzisiek gratuluje Kirova.

 Poluje na takiego i tego z czarna tarcza. Ze zlota juz mam. Jedne z ladniejszych elegantow, duza linia (podlugl mnie oczywiscie). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ukrywam zadowolenia - kupiłem dwa Poljoty, stan NOS.

Mam teraz przyjemny problem doboru paska. Jakieś podpowiedzi?

Myslałem o tanszym odpowiedniku Hirsch Rally, lub taki, ktory ma dodatkową szerszą skórę pod zegarkiem..

Czy tego typu pasek ma swoją nazwę?

I ostatnie pytanie, czy ten typ 3133 jest mniejszy gabarytem i rozmiarem paska od modelu, w którym tarcze sekundnika i minuty sa większe?

 

post-51166-0-36990300-1375803661_thumb.jpg

 

post-51166-0-29093500-1375803730_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż oba powinny być moje miałem na ten cel przeznaczone 15 ziko...

tak powaznie to wielkie gratulacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatio w ruskich sporo się dzieje :) Miło popatrzeć :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem panowie, o co chodzi?

O nic nie chodzi  Kolego. Ja tylko wypowiedziałem się o sprzedawcy, który w "dziwny" sposób przeprowadził sprzedaż tych zegarków (przynajmniej jeśli chodzi o mnie).

Chyba że profner ma cos do powiedzenia?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś mój Klient podarował mi 5 zegarków - Poljot na chodzie, ale czeka go SPA. Szkiełko wypolerowałem bo było totalne mleko, pomogło niewiele ponieważ jest już spękane.

 

post-62679-0-43124600-1375895060_thumb.jpg

 

 


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następne dwa to Komandirskie - jeden próbuje chodzić i staje szkiełka do polerki, tarcza niebieska ze statkiem podwodnym i kotwicą

 

post-62679-0-89029800-1375895390_thumb.jpg


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drugi to tarcza beżowa (w środku wszystko lata łącznie ze wskazówkami, ale zadbane więc warto poskładać w całość). Na tarczy spadochron.

 

post-62679-0-50754800-1375895565_thumb.jpg


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa pozostałe to Seiko, ale to nie tutaj i kwarcowy Łucz z białą tarczą, jak doprowadzę do stanu kolekcjonerskiego zaprezentuję je w gromadce. Na razie przeczyściłem wszystkie z brudu i kurzu. Szkiełka wypoleruję, resztę niestety już zegarmistrz zrobi (zarobi :) )


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne, jakbyś chciał się pozbyć tego kamandira niebieskiego to daj znać ;)

Na razie wszystkie muszę doprowadzić do stanu używalności, co dalej zobaczymy.


Kupię wszystko, rozsądek zachowując, co ma związek z marką ENICAR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.