Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

piękny stalowy wostok . kurczę ja jakoś na satowca nie mogę trafić czy to pliota czy wostoka :(


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stalowy Wostok za 19zł? Dobry deal ;) A sam zegarek palce lizać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kilka z dzisiejszych zakupów:

post-41508-0-71632500-1376235581_thumb.jpg

 

oraz maleńki zbiorek typu I  który  " NA PEWNO " ........ kiedyś się zajmę .... ;-P

post-41508-0-53111400-1376236415_thumb.jpg

 

aha i jeszcze taka ........  nosowa Rakieta

post-41508-0-11966200-1376236735_thumb.jpg

 

oraz kolejny 49 rok ( jakoś mechanizm z tym szlifem ma swój urok , nie jest taki drewniany jak późniejsza produkcja ) nie często spotykana tarcza w tym stanie.

post-41508-0-72310100-1376237297_thumb.jpg

Edytowane przez Zdzisiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pikole Zdzisiek ale zakupy. rakieta 24h, amfibia, nosowa rakieta rewelacja!

big zero slawa? istnialo cos takiego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Gratki Zdzisiek - się obłowiłeś! Mołnię taką bym schrupał ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlify wczesnych Mołnii to poezja :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po koledze Zdziśku to jakoś tak głupio chwalić klikniętą tylko jedną Amfibią  

 

 

post-37929-0-80035900-1376252041.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdzisiek Rakiety .... hm ... zazdraszczam :)i pw.

Treevill piękne te Twoje kieszonki i kusisz mnie niezmiennie w tym kierunku ale jeszcze walczę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie W Niedzielę udało mi  się kupić ok 120 werków wraz ze szkiełkami i dekielkami , każdy sklejony taśmą,koperty  zapewne poszły na przetop :(  . Cieszę sie bo będe miał na wymianę, 3/4 w stanie idealnym-  tarcze i wskazówki. Teraz mogę kupić "trupka i zawsze  można podmienić tarczę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś miał jakiś niepotrzeby werk do Wostoka automatu to chętnie kupię.

Edytowane przez aronus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automatu nie mam ,mam 2409 kilka sztuk , co prawda mam najwięcej wostoków  ,cornawinów  ale automatu żadnego .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

około 120 :blink: . stajesz się hurtowym kolekcjonerem :). Pogratulować, teraz to możesz robić przekładki :D


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

120 sztuk?! toż to Grosshandel:) zazdroszczę:) ile ja bym miał zabawy z przekładkami, uruchamianiem itd:) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automatu nie mam ,mam 2409 kilka sztuk , co prawda mam najwięcej wostoków  ,cornawinów  ale automatu żadnego .

I to jest ten ból. Na rynku jest mało części do automatu wostoka automatycznego :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę że każdy z Szanownych kolegów poczynił by taki zakup ,zwłaszcza że 1szt wychodzi w granicach 40gr , Teraz muszę zacząć zbierać koperty do tych zegarków :). Dodatko trafił mi sie poljot w stanie szufladowym( zdjecie wieczorem )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslę że każdy z Szanownych kolegów poczynił by taki zakup ,zwłaszcza że 1szt wychodzi w granicach 40gr , Teraz muszę zacząć zbierać koperty do tych zegarków :). Dodatko trafił mi sie poljot w stanie szufladowym( zdjecie wieczorem )

 

50zł za 120 werków to rozbój w biały dzień! :) Zawstydziłbyś niejednego zegarmajstra:) Farciarz...

Edytowane przez etz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MWATCH

Znalazłem w Twojej kolekcji starego Wostoka, którego kiedyś sobie kupiłem. Wiesz może coś więcej o nim?

post-64334-0-63873800-1376321757_thumb.jpg

Mój jest prawie tak samo przybrudzony na tarczy, trochę inna koronka, ale koperta i wskazówki takie same. Szczególnie te ostatni mnie nurtują, bo zdjęcia na aukcji oprócz eksponowania urody zegarka były tak sprytnie strzelone, że wskazówki wyglądały na całkowicie czarne. Niestety jak się weźmie je pod światło to okazują się być jasnoniebieskie. Później grzebiąc na Allegro wypatrzyłem stare Tissoty Seastary i Omegi Seamastery, o podobnych tarczach i doszedłem do wniosku, że wskazówki z Wostoka powinny być w tym samym typie.

 

Swoją trogą to tę samą gliszowaną tarczę widziałem raz w kopercie od Amfibii lub Komandirskiego sprzedawaną rzecz jasna jako unikat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MWATCH to teraz jak mnie przyciśnie z tarczą, to wiem do kogo mam się zwrócić. Pewnie parę tarcz na podmiankę by się przydało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakbyś chciał się pozbyć (i masz w tej gromadzie werków) ze dwa 2609ha rakiety to przygarnę


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie Zdzisiek gratulacje ciekawych nabytków. jak dla mnie bardzo fajna amfibia, rakieta 24h i jedynie słuszna mołnia ze szlifem moskiewskim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musicie mi dać trochę czasu abym ogarnął i sprawdził  wszystkie werki czy sa sprawne , już dzisiaj po kilku godzinach przeglądania szczegółowo okazało się spora ilość ma jakieś wady(najczęściej  uszkodzona oś balansu) .Musze poskładać to co mam w planach dosyć długo sam szukałem dawców  , reszta  trafi na bazarek , napewno was powiadomię :) To nie wszystkie , kilka trafiło sie w kopercie 

 

jii2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde :blink: , robi wrażenie :huh:  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MWATCH

Znalazłem w Twojej kolekcji starego Wostoka, którego kiedyś sobie kupiłem. Wiesz może coś więcej o nim?

attachicon.gifwostok.JPG

Mój jest prawie tak samo przybrudzony na tarczy, trochę inna koronka, ale koperta i wskazówki takie same. Szczególnie te ostatni mnie nurtują, bo zdjęcia na aukcji oprócz eksponowania urody zegarka były tak sprytnie strzelone, że wskazówki wyglądały na całkowicie czarne. Niestety jak się weźmie je pod światło to okazują się być jasnoniebieskie. Później grzebiąc na Allegro wypatrzyłem stare Tissoty Seastary i Omegi Seamastery, o podobnych tarczach i doszedłem do wniosku, że wskazówki z Wostoka powinny być w tym samym typie.

 

Swoją trogą to tę samą gliszowaną tarczę widziałem raz w kopercie od Amfibii lub Komandirskiego sprzedawaną rzecz jasna jako unikat :)

Tarczę bardzo ciężko przywrócić do świetności . Umycie w delikatnych detergentach prawie nic nie dało. Sprzedający  według Ciebie sprytnie zrobił zdjęcia , mylisz się , nic nie chciał ukryć , wskazówki w tym wostoku również mam błękitne , ciężko jest uchwycić to na zdjęciach  ( słaby ze mnie fotograf). W tym modelu powinne mieć taki kolor.Co do fantazji niektórych sprzedawców na portalach aukcyjnych , to wszyscy się tu chyba  zgodzimy ,że niektórzy mają nieograniczoną ułańską fantazję :)

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że również masz niebieskie akurat zauważyłem. Dziwne, że nie zrobili ich po prostu czarnych – ten kolor do niczego nie pasuje :)

 

Sprzedawcę muszę rozgrzeszyć, bo na jednej fotce rzeczywiście wszystko widać. Przypomniałem sobie, że zapisałem całą aukcję na pamiątkę. Sprzedawca zresztą chyba znany na forum. W każdym razie mam nadzieję, że się nie obrazi za wklejenie jego zdjęć – sam lepszych nigdy nie zrobię, a zresztą zegarek już tak słodko nie wygląda (szkiełko!).

 

post-64334-0-16656000-1376407175_thumb.jpg

post-64334-0-30803300-1376407202_thumb.jpg

post-64334-0-60424200-1376407217_thumb.jpg

 

Data modyfikacji pliku mówi, że to listopad zeszłego roku, więc nabytek prawie nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czarna Pabieda/Pobieda:

*Szerokość koperty: 31mm, 

*grubość: 8mm,

*długość "z uszami": 40mm

 

Przed:

 

uyzw.jpg

 

i po doprowadzeniu do nienagannego stanu technicznego oraz wizualnego:

 

ffc0.jpg

 

Wyczyszczona koperta, wymienione szkiełko, zakonserwowany werk etc. 

Full SPA :)

Edytowane przez Bartosz Turek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.