Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki, tak jak napisałem kupiony na otarcie łez, ale w sumie przyniósł sporo frajdy. :D

 

Bardzo ładny Wostoczek - gratulacje.

Co do złoconych zegarków radzieckich to myślę, że właśnie one powinny być w naszym szczególnym zainteresowaniu bo przez  "poszukiwaczy złota"  :angry: jest ich coraz mniej :wacko:  Każdy uratowany od zagłady zegarek jest więc tym bardziej cenny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w temacie, ale ile można odzyskać tego złota ze złoconej koperty? Czy to się w ogóle opłaca. Złote koperty OK, ale pozłacane też?

Rozbój i wandalizm w biały dzień.

Edytowane przez zasadas

"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Święte słowa Panie dzieju, święte słowa. Rozmawiałem z jednym wandalem i ten twierdził, że na ruskich się opłaca bo inne nacje tylko obsmarkiwały złotem swoje produkty.

Od znajomego zegarmistrza słyszałem o takiej historii gdzie na pod koniec lat 80-tych nowe zegarki już w magazynie były pozbawiane pozłacanych kopert bo odzyskiwane z nich złoto było więcej warte niż nowy zegarek. Jak tego słuchałem to aż mnie .......... :angry: :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w stanie zrozumieć pewne działania w czasach PRL, kiedy to pierścionek złoty stanowił równowartość średniej miesięcznej pensji, więc pozyskiwanie złota z zegarków stanowiło tylko jeden z paradoksów tamtych czasów, ale mam nadzieje, że teraz ten proceder zanika. Mam przynajmniej taka nadzieję. Nie przepadam za pozłacanymi zegarkami, co nie znaczy, że ich nie mam. :)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety co do procederu jesteś w błędzie - niestety  kwitnie, a nawet rozkwita. Cóż troszkę odbiegliśmy od tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby powrócić do sedna wątku pozłacana Rakieta w super stanie koperty. I jak taki zegarek zniszczyć dla kilkunastu złotych?

post-57210-0-97923000-1378244235_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aby powrócić do sedna wątku pozłacana Rakieta w super stanie koperty. I jak taki zegarek zniszczyć dla kilkunastu złotych?

Jest świetna, bardzo lubię rzymskie oznaczenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zdecyduje się na zmianę, a być może niebawem tak się stanie, choć to nie łatwa decyzja to wyląduje na bazarku :).  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem się nim nie chwalić, ale gdy obejrzałem go dokładnie, zauważyłem, że trochę różni się od moich 2 pozostałych Startów. Subtarcza jest ciut inna, i opisany jest także inaczej: 2 Moskiewska Fabryka Zegarków :) Dlatego, mimo kiepskiej tarczy i wskazówek zostaje u mnie :D Wątpliwości budzi wskazówka sekundowa. Wydaje mi się, że powinna mieć inny kształt?!

 

fp6m.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny Start, ja mam tylko jednego ale za to takiego jaki sobie wymarzyłem ;), więc cieszy jak ...... ;) A co do wskazówki sekundowej to wg jest od innego zegarka, ale słusznie robisz, że go zostawiasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ten Twój Cornavin :) To ja dołożę swojego. Zdjęcie zaczerpnięte od sprzedawcy, ale chyba się nie obrazi ;)

post-60883-0-04202200-1378324094_thumb.jpg

 


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze dołożę swojego, chyba nie prezentowałem tutaj jeszcze, będzie raźniej:

 

post-35815-0-09907400-1378325679_thumb.jpg

 

Mapeth, ten Cornavin nie taki zwykły :) znakomity stan.

Nightdream, ta koperta dobrze się nosi, mam w takiej kopercie Poljota :)

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mapeth miałem takiego Cornavina i głupi sprzedałem :(

A wracając do mojego Starta, najlepsze jest to, że luma na indeksach wciąż świeci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cienkie koperty są super, mam taką Rakietę,

A mi trafiło się coś takiego, wygląda na to że w środku "damski" werk, co nie zmienia faktu że zegarek jest punktualny a dodatkowo jest dość cienki. Średnica - 35 mm

 

96z6.jpg
6x70.jpg
7ebt.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne Cornaviny Panowie, Czajka też.

Odnośnie cienkich to taki "cienias" niedawno przybył

post-47356-0-19347300-1378383870_thumb.jpg

 

Na tym zdjęciu porównawczo z Rodiną

post-47356-0-96754600-1378383916_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wątpliwości budzi wskazówka sekundowa. Wydaje mi się, że powinna mieć inny kształt?!

 

 

Dzięki Tobie przypomniałem sobie że i ja mam takich kilka czekających na lepsze czasy i dawców. Wyciągnąłęm je i w 3 sztukach mam identyczne jak Twoje wskazówki - choć sekundowa u mnie wydaje się ciut dłuższa. Ale gratuluję Starta.

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, Mir jest zacny. Rodina przy nim to cegła.

A propos cegieł - Ta Sława naprawdę mogłaby posłużyć do samoobrony ;)

 

2h3y.jpg
mlg6.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny stan i super komponuje się tarcza z kopertą. "Cegła" przynajmniej zegarek jest wciąż trendy. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Śliczniusi ten wostoczek Akwafan! rk7000 uświadomił mi.... że jakiś głupi byłem wyzbywając się Mira (takiego samego) ;-P. Gratulacje Koledzy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akwafan ten Wostok to z allegro? jeśli tak, to sam się nad nim zastanawiałem, chyba za długo, a w przyzwoitych pieniądzach był...graty!

biedronsky, Slava - rewelacja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.