Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze te Sławy są genialne. Mam w dwóch wersjach kolorystycznych, ale cały czas odkładam im SPA i leżą sobie biedaki w szufladzie, a powinny być na nadgarstku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kurcze jakoś nie mogłem się oprzeć...

Start w słusznym rozmiarze, prowokującym do noszenia

wystarczy wymienić szkiełko i powinno być git

pięknie tyka, głośno i wyraźnie

produkcja 1-58

tarcza niemalże idealna :)

 

ikob.jpg
 
 

 

 

Gratuluję, Start w takim stanie to rzadkość!!! Piękny!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, gratuluje Starta. Piekny

Tarcza prawie idealna, zmienisz szkielko i bedzie piekna sztuka. Niebawem pochwale sie moim Startem, zlocone indeksy i wskazowki, tylko sesje foto musze zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubytki farby na bezelu można uzupełnić farbkami modelarskimi. Polecam akryle marki Pactra. Są łatwe w użyciu i stosunkowo tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny, gratuluję. Mam pytanko. Czy zaglądałeś do środka. Mam mechanizm z tarczą od poljota i pomimo tego, że tarcza jest okrągła układ indeksów jest tak samo ułożony jak w Twoim, co wskazywałoby że był w podobnej, nieregularnej kopercie. Czy Twój ma tarczę podobną kształtem do szkiełka czy okrągłą?

pozdrawiam 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak zaglądałem do środka , bo zaserwowałem mu przegląd wraz z smarowaniem łożysk. Tarcza jest okrągła .

 

34xm.jpg

Edytowane przez MWATCH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, teraz przynajmniej wiem jakiego kształtu koperty szukać. Mechanizm dostałem kiedyś w gratisie i teraz szufladkuje sobie.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buran rewelacyjny :)  piękna tarcza, gratuluje nabytku :)


Wszystko z czasem się zmienia

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MWATCH pierwszy raz widzę taką tarczę. Bardzo ładnie się prezentuje. Możesz zrobić zdjęcie z bliższej odległości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

kurcze jakoś nie mogłem się oprzeć...

Start w słusznym rozmiarze, prowokującym do noszenia

wystarczy wymienić szkiełko i powinno być git

pięknie tyka, głośno i wyraźnie

produkcja 1-58

tarcza niemalże idealna :)

 

ikob.jpg
 

 

 

Mam tez takiego starta - był to mój pierwszy kupiony ruski zegarek - i od niego się zaczęło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zawsze powinno się zaczynać od "startu"  :D co będzie na finiszu. Niektórzy z czarnym humorem twierdza, że "klepsydra" ;)


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj też Start się pojawił, ale w porównaniu do tego z powyższego zdjęcia o niebo brzydszy i bardziej zniszczony. Nie będę się chwalił :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ku memu wzruszeniu przybył dzisiaj do mnie kolejny unikat. Tajemnicza, zagubiona w odmętach historii i zapomniana przez Bogów i ludzi radziecka marka Junior !

post-60300-0-30188000-1378221260_thumb.jpg

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregorian gratuluję nabytku.

Ciekawy zegarek. Długo się zastanawiałem co tak naprawdę jest napisane na tarczy bo wychodzi, że ani to  do końca łacińskimi bukwami ani cyrylicą ;) Wychodzi tu ciekawy błąd literowy.

Na forum znalazłem ciekawą dyskusję na temat tej marki:

http://zegarkiclub.pl/forum/topic/23324-junior-polski-zegarek-z-allegro/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się przygotowywałem do zakupu tego zegarka to też to czytałem. Nie ukrywam, że koncepcja posiadania kolejnej unikalnej marki i dodatkowo unikalnego egzemplarza z błędem (w drugiej literze), skusiła mnie dodatkowo. 

Najszerszy wątek jest pewnie tu: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/11307-junior-zagadka/?hl=junior

 

Ale to i tak było niesamowite, że w całej historii forum wyskoczyły zaledwie 4 tematy, które odnosiły się do tej marki.

Żałuję, że nie ma jakichś bardziej oficjalnych źródeł (katalogi, coś historycznego) potwierdzających, że Junior to rzeczywiście eksportowa wersja Junosta (który też przecież jest rzadki)

 

Dorzucam jeszcze 2 zdjęcia -  z MiU (dla potwierdzenia produkcji) i werk (widoczny symbol Zarii)

post-60300-0-93125200-1378225524_thumb.jpg

post-60300-0-38313300-1378225554_thumb.jpg

Edytowane przez Gregorian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

buczo85, widzę że pojechałeś hurtem :) jeszcze jeden i będzie na każdy dzień tygodnia :D

poza tym graty za nowe nabytki Panowie, świetna robota!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wostoczek, kupiony z żalu, że nie udało się kupić Rakiety w automacie, nie lubię szczególnie złoconych zegarków, ale ładniusi jest :) i do tego płaski 18 kamieni :lol: :

post-35815-0-14542000-1378237746_thumb.jpgpost-35815-0-14373900-1378237763_thumb.jpg

 

 

oraz Rakieta już rosyjska, ale frajda dla mojej dwuletniej córeczki była z otwieraniem :D , czułem się jak "bohater w domu":

 

post-35815-0-31521800-1378237902.jpg

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oprzemyslaw fajny wostok, ja tez niby ne lubie zloconych zegarkow ale jakos zaczynam sie przekonywac

 

Dzięki, tak jak napisałem kupiony na otarcie łez, ale w sumie przyniósł sporo frajdy. :D

Edytowane przez oprzemyslaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.