Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Po 20-tym będzie mój zegarmistrz, to poproszę go o zdjęcie tarczy, to wtedy się będę znęcać :) Oczywiście, również od grudnia, zdążyłem zakupić 3 zegarki (żona się cieszy, bo na początek) właśnie damskie, bo były tanie i ryzyko wpadki mniejsze. Ale apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jackie 01 dzięki, popróbuję i Twoim sposobem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość scooby666

 

 
 
Jeszcze gorący :)

 

 

To ten, który ostatnio wisiał na allegro? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalw świetny nabytek. Miałem kiedyś taką, ale bardzo zniszczoną. A Twoja widzę wygląda jak nówka. Gratulacje :)

Start i Zarie lekarskie super.

Ocean bajka :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich  :D

Przygodę z radzieckimi zegarkami uważam za otwartą. Oto mój pierwszy nabytek - jeszcze w drodze, ale już się cieszę. Merytorycznie jeszcze nic nie wiem :blink:  Jednego jestem pewna: często będzie gościć na moim nadgarstku  :wub:

 

Hmm, skądś go kojarzę :D Mam nadzieję że dobrze się będzie nosił, ale najpierw musi odiwedzić zegarmistrza :)

Pozdrawiam!


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się tu dzisiaj zrobił taki Dzień Kobiet, że i Panie się zaktywowały i damek dużo to i ja coś podrzucę. :)

Czajka w pierścionku.

 

post-60300-0-87055100-1390141565.jpg

 

post-60300-0-15504700-1390141568.jpg

 

 

A może 8 marca zrobimy dzień albo konkurs dot. tylko damek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A  może 8 marca zrobimy dzień albo konkurs dot. tylko damek?

Grzesiek, nie mogłeś napisać tego wcześniej? Teraz już na bazarku wiszą moje damki, część już sprzedana a Ty mi tu o konkursach  :wacko:  :lol: 


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może 8 marca zrobimy dzień albo konkurs dot. tylko damek?

 

 

Super pomysł :) Ale koniecznie dla naszych Pań po goździku i pończochy stylonowe :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek, nie mogłeś napisać tego wcześniej? Teraz już na bazarku wiszą moje damki, część już sprzedana a Ty mi tu o konkursach  :wacko:  :lol:

 

Grzechu - no to odkupisz... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy Panie pozytywnie zakręcone, co jest dobitnym dowodem na to, że z nami jest wszystko w porządku tylko duża część damskiego świata nas nie rozumie :D

Dzisiaj warunki pogodowe jak na wypad łowiecki były niesprzyjające, ale coś tam udało się jednak zdobyć. Z tego czegoś na półeczkę do gablotki trafi kolejny kamandir ;)

post-46446-0-27086900-1390142813.jpgpost-46446-0-36763600-1390142831.jpg

Edytowane przez Tajtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może 8 marca zrobimy dzień albo konkurs dot. tylko damek?

mam jedną mocna damkę wiec jestem jak najbardziej za konkursem


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego Tajtek, zdobycz z Olimpii czy Koła? Jak będziesz miał dość tego zegarka, to moja żonka by się ucieszyła (ja też). 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

On ci jest mój, ale dzięki za propozycje. Oczywiście zdobyty podczas śnieżycy na Kole ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie no, konkurs wymyślił... tera mi ceny na alle będziecie podbijać... :D  żarcik, fajny pomysł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie jedą dwa nowe nabytki, dwie rakety, jedna dziś kupiona, niestety chyba pozbawiona złotej koperty (mimo że kilka egzemplarzy z taką spotkałem):

5eff40a08d3aa964.jpg

 

I druga trochę bardziej przyniszczona i do małęgo SPA, ale kupiona za dosłownie parę groszy:

110105561_1_1000x700_zegarek-rakieta-paj

 

Pochwalę się już własnymi fotkami gdy przybędą do mnie.

Edytowane przez TabaQ

"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jedna dziś kupiona, niestety chyba pozbawiona złotej koperty (mimo że kilka egzemplarzy z taką spotkałem)...

Tez kilka takich widziałem. Zmień wskazówki na takie same tylko chromowane i będzie tak jak powinno być. Patrząc po katalogach w Rakietach bardzo rzadko (widziałem tylko 1 lub 2 razy) do zegarków w chromie wkładano złocone wskazówki.  

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez kilka takich widziałem. Zmień wskazówki na takie same tylko chromowane i będzie tak jak powinno być. Patrząc po katalogach w Rakietach bardzo rzadko (widziałem tylko 1 lub 2 razy) do zegarków w chromie wkładano złocone wskazówki.  

Chyba tak będzie trzeba zrobić, akurat w tym modelu nie jest najgorzej bo ten "wianuszek" jest w kolorze złota.


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super pomysł :) Ale koniecznie dla naszych Pań po goździku i pończochy stylonowe :D

ooo stylonowymi do pasa do pończoch to bym nie pogardziła :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agnieszko nie kuś losu, bo zrobimy forumową zrzutkę i będziemy chcieli dowodu że je nosisz w postaci zdjęcia :rolleyes:


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Nowe zegarki z moje wish listy! :) Nareszcie udało sie je uopolować, majak z miedziane tarczą dzieki koledze gregch, dzięki! A ten z giloszowaną odsprzedal mi mój zegarmistrz po wyczyszczeniu i konserwacji za 50zł, więc nawet cenowo nie żałuję :)

 

c0034f23f587e113med.jpg

post-31581-0-10366800-1390216107_thumb.jpg

Edytowane przez Wojciech1500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje, ten drugi model też jest na liście moich marzeń. Świetny stan!

Edytowane przez waski123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne Majaki, bardziej podchodzi mi ten pierwszy. Po prezentacji waskiego w TOP10 zaczyna łapać delikatne "zboczenia" na punkcie giloszowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten pierwszy jest piękny, ale stosunkowo często widywany, ten drugi bardzo rzadki i to on jest na liście moich życzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fankaDaktarina

Świetne Majaki, bardziej podchodzi mi ten pierwszy. Po prezentacji waskiego w TOP10 zaczyna łapać delikatne "zboczenia" na punkcie giloszowania :)

 

Mam to samo... ,,Zaczarowała" mnie jego ,,10" :) i teraz pierwsze na co rzucam okiem to jaki wzór się czai na tarczy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.