Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Tu jest post gdzie są zdjęcia chyba wystkich medycznych.

 

http://vk.com/topic-5612443_28555587?offset=0

Brakuje na pewno medycznej wojskowej lodówki. Mam Czajke w tej męskiej wersji i przez chwilę miałem Rakietę :-(:o ale to inna historia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taką ślicznotkę przyniosła mi wczoraj zmarźnięta pani listonoszka.

Gratulacje, fajna Czajka :)

 

Brakuje na pewno medycznej wojskowej lodówki. Mam Czajke w tej męskiej wersji i przez chwilę miałem Rakietę :-( :o ale to inna historia.

Nie ma jeszcze rakiety w chromowanej kopercie i medycznego stopera.

 

U mnie jeszcze kilka z poprzedniego roku: 

post-29552-0-72968500-1420129162_thumb.jpg

post-29552-0-72527800-1420129186_thumb.jpg

post-29552-0-86458900-1420129207_thumb.jpg

post-29552-0-76415100-1420129263_thumb.jpg

post-29552-0-26343700-1420129341_thumb.jpg


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze starych zakupów takie dwa skromne.

Damska Zaria:

Ciekawa tarcza, zielona w mieniące się jakby szlifowane pasy

 

post-49869-0-34467100-1420129533_thumb.jpg

 

I kwarcowa Sława:

 

post-49869-0-70261400-1420129590_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hans . Czarną Rakieta w tej kopercie i takim stanie - piękna, rzadka i długo już poluje na takową. Gratuluję :)

Ed

Pisze o mikrokratce oczywiście choć "diver" też fajny

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniutki jest, ale deklem, to się jakiś rzeźnik zainteresował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim stanie jest naprawdę unikatem, a ten zegarek to szczyt mojej listy życzeń (z gatunku "realne" ;) )

 

Przepłaciłem? ^^ http://allegro.pl/komandirskije-poszukiwany-zlocony-zakaz-mo-18-kam-i4932619673.html#thumb/3

Przepłaciłeś!

Ale jak bardzo cieszy to po co się zastanawiać nad ceną czy elementami stanu.. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładniutki jest, ale deklem, to się jakiś rzeźnik zainteresował.

Ktoś zacierał ślady grawerki. Ale w naturze da się pewnie odczytać.

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej rakiecie, o której pisze roman, na forum była dyskusja już kilkakrotnie i przyznam, że nie wiem na czym stanęło? Ale chyba że bardzo rzadki oryginał.? Bo taki koperty widziano też w pobiedach, możliwe że tych z petrodworca?

Byłbym wdzięczny jeśli ktoś ma jakieś pewne informacje i zechce się nimi podzielić :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej rakiecie, o której pisze roman, na forum była dyskusja już kilkakrotnie i przyznam, że nie wiem na czym stanęło? Ale chyba że bardzo rzadki oryginał.? Bo taki koperty widziano też w pobiedach, możliwe że tych z petrodworca?

Byłbym wdzięczny jeśli ktoś ma jakieś pewne informacje i zechce się nimi podzielić :) .

Jest w katalogach. Szukałem bo właśnie w tym tygodniu taką kupiłem. :D  Jak dojedzie to też pokażę. A za chwilę jak odnajdę to wkleję link do katalogu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest w katalogach. Szukałem bo właśnie w tym tygodniu taką kupiłem. :D  Jak dojedzie to też pokażę. A za chwilę jak odnajdę to wkleję link do katalogu.

Dzięki :) czekam na link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tej rakiecie, o której pisze roman, na forum była dyskusja już kilkakrotnie i przyznam, że nie wiem na czym stanęło? Ale chyba że bardzo rzadki oryginał.? Bo taki koperty widziano też w pobiedach, możliwe że tych z petrodworca?

Byłbym wdzięczny jeśli ktoś ma jakieś pewne informacje i zechce się nimi podzielić :) .

Nie. Pobiedy mają kopertę podobną ale nie taka samą. I nie są to stare Pobiedy z PCzZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Pobiedy mają kopertę podobną ale nie taka samą. I nie są to stare Pobiedy z PCzZ

Roman, a czy te rakiety były tylko złocone, czy również w chromie? Pytam ponieważ w "wiaderku", w którym wykopałem tą tarczę i werk była też taka chromowana koperta, lecz była też ta bardziej typowa dla tej tarczy i to je połączyłem ( mój egzemplarz to składak ze złomu, ale w ładnym stanie), i teraz się zastanawiam czy nie wykopać jeszcze tamtej koperty?

Ed.

Jakie są różnice pomiędzy kopertą rakiety i pobiedy?

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wprowadzam nowy zwyczaj.. - w celu zapewnienia sobie kolekcjonerskiej pomyślności w obecnym roku.. (takie tam kolekcjonerskie gusła..)

..w pierwszym dniu Nowego Roku wstawiam zegarki mające charakter wota.. ;)

 

ma być kościelnie, cerkiewnie a więc złoto i purpura

 

post-60300-0-58420400-1420137076.jpg

post-60300-0-78887200-1420137080.jpg

post-60300-0-81083700-1420137083.jpg

 

Zapewniałem też sobie już dzisiaj łaskawe oko kolekcjonerskich bożków bezdusznych..

 

Niech się darzy - sobie i Wszystkim życzę.. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zobacz:

No tak, dziękuję :) różnice są wyraźne, będę teraz wiedział na co zwrócić uwagę gdy znajdę taką kopertę. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, myślę że wątpliwości zostały wyjaśnione.

Za chwilę dam fotkę swego składaka ( w pełni zgodny z katalogiem) . :)

 

Ed. Mój egzemplarz

73b6c1794e1b18842c712fd9a54ee5b4.jpg

Na szybko, komórką, kurz ma szkiełku, jest nowiutkie.

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slavny Hans pokazał fajnie zachowany egzemplarz Zima ale na zdjęciu poniżej widać różnice jeszcze bardziej  :)

Niestety tak jak kchrapek - w katalogach jak na złość nie moge znaleźć tego modelu rakiety  :angry:

 

post-47356-0-26129000-1420138569_thumb.jpg

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zdjęcie z katalogu w takiej kopercie jak moja (również w złoconej), innych nie widziałem, , ale nie widziałem wielu rzeczy np. wielkiego muru, i to nie znaczy że go mię ma prawda' nie wszystkie wczesne rakiety były w katalogach, i tej mogło nie być, przyznaję że kiedyś szukałem większość nocy i nic :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Enkil ale model taki jak pokazał Hans jest na 1000% w katalogach. Widziałem go tylko teraz znaleźć odpowiedniego katalogu nie mogę.

Oczywiscie taka jak Twoja też jest choć Twoja powinna mieć kopertę  złoconą. w chromowanej były srebrne wskazówki i indeksy  (chyba) :D

 

Edycja

Mój składaczek

imag1576.jpg

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wprowadzam nowy zwyczaj.. - w celu zapewnienia sobie kolekcjonerskiej pomyślności w obecnym roku.. (takie tam kolekcjonerskie gusła..)

..w pierwszym dniu Nowego Roku wstawiam zegarki mające charakter wota.. ;)

 

ma być kościelnie, cerkiewnie a więc złoto i purpura

 

attachicon.gif210p4789 - Kopia.JPG

attachicon.gif210p4790 - Kopia.JPG

attachicon.gif210p4794 - Kopia.JPG

 

Zapewniałem też sobie już dzisiaj łaskawe oko kolekcjonerskich bożków bezdusznych..

 

Niech się darzy - sobie i Wszystkim życzę.. :)

 

Patrząc chłodno na pokazywane przez Ciebie w tamtym :) roku zegarki, bez wątpienia można stwierdzić, że  przychylność bezdusznych bożków kolekcjonerskich z pewnością miałeś. Jako całkowicie wolny ;) , nieobciążony chęcią posiadania (poza budzikami Slava) tej kategorii zegarków "subiektywny oglądacz" , życzę Ci i pozostałym uczestnikom tego wątku samych pięknych, rzadkich i w super stanie zegarków. 

           Ponieważ Twoje doświadczenie z zegarkami, które mogą spełniać rolę wota jest niekwestionowane, więc pomyślałem sobie, że wykorzystam je i również wkleję podobny, by nie napisać taki sam zegarek -  może i mi to pomoże. :D  

post-57210-0-91872800-1420140616_thumb.jpg

post-57210-0-40831300-1420140622_thumb.jpg

post-57210-0-22722600-1420140626_thumb.jpg


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roman, nigdy nie widziałem czarnej tarczy tej rakiety ze srebrnymi indeksami, może nie zwróciłem uwagi, ale zawsze myślałem, że czarne są tylko ze złotymi w obu wersjach kopert. ?? Możliwe, że się mylę. A jeśli już znajdziesz ten katalog to będę bardzo wdzięczny za link :)

 

 

Ed.

Fotki katalogów

Chrom

cefcea7b011fdf0e7b88b0874f4d786c.jpg

Złoto.

2723f317b40bcaa2449631ef46bff6bf.jpg

 

Obie tarcze wyglądają tak samo, choć jakość zdjęć słaba i trochę zostaje w sferze domysłów..

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ot, taki wostok się trafił :)

post-41034-0-48325300-1420144270_thumb.jpg


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

........nie wszystkie wczesne rakiety były w katalogach, ............ :(

nie wszystko da się skatalogować ....

np. ja takiej nie widziałem ( albo słabo szukałem ) .

 

post-41508-0-71894100-1420144241_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.