Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość argos72

NAJNOWSZE ZAKUPY - NOWE NABYTKI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Wojciech1500

Ale cena jaka fajna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Gajowy jak to gajowy zawsze jest fajny :D Pasek też mi się podoba, ciekawy odcień zieleni ... gdzie kupiłeś i jakiej firmy to pasek? Może mojego też bym ubrał w taki pasek ;)

 

Dzięki kolego. Pasek to Reda w kolorze khaki. Na zdjęciu wyszedł trochę ciemniejszy niż jest w rzeczywistości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poljot - stan przyzwoity. Czeka go jeszcze wizyta u specjalisty, a potem na nadgarstek.

post-46982-0-87374200-1432921071_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kawał zegarka, bardzo lubię te poljoty TV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio nic ruskiego nie kupowałem ale tego grzech było nie brać  :rolleyes:

Stan jak nowy, wygląda jakby tylko przewalał się po szufladach, a i pasek z epoki do niego, z tłoczonymi napisami  :rolleyes:

kupiony za starych czasów od oficera ruskiej armii w Legnicy.

16 gram czystego miodu  :D

 

2015_05_30_15_02_28.jpg

 

2015_05_30_15_01_07.jpg

 

2015_05_30_15_01_44.jpg

 

2015_05_30_15_02_02.jpg


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Na bogato!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Były dwa takie same, no ale przecież nie będę na dwóch rękach nosić  :P


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki poljot się trafił :)

 

post-41034-0-83505800-1433005003_thumb.jpg


СДЕЛАHО В СССР

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki poljot się trafił :)

Poljocik rzeczywiście jak marzenie, tylko pozazdrościć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten złoty Wostoczek, nie widziałem jeszcze takiego w złocie. Stan też zacny. Hipkowy deluksiak też ciekawy, bardzo podobają mi się indeksy w nim :)

 

U mnie ostatnio biednie, ale takie cuś udało się trafić :) Szkło ma jeszcze oryginalne, ale tarcza na 7-9 ma skazę. Nie wiem czy to nie jakiś składak, doinformuje mnie ktoś, bo jeszcze takiego w łapach nie miałem.

di-CNO4CWKV.jpg
di-VU4A7ICY.jpgdi-3XERUJ44.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten złoty Wostoczek, nie widziałem jeszcze takiego w złocie. Stan też zacny. Hipkowy deluksiak też ciekawy, bardzo podobają mi się indeksy w nim :)

 

U mnie ostatnio biednie, ale takie cuś udało się trafić :) Szkło ma jeszcze oryginalne, ale tarcza na 7-9 ma skazę. Nie wiem czy to nie jakiś składak, doinformuje mnie ktoś, bo jeszcze takiego w łapach nie miałem.

 

100% oryginał. Rzadki i piękny stalowy De Luxe. Nie narzekaj na stan bo mimo tej skazy jest super. Bardzo trudno znaleźć ten model z tak idealnymi liniami i napisami na tarczy. Na ogół zacierają się po latach. Gratuluję bo to super zegarek. I świetnie leży na nadgarstku.

I jeszcze w cyrylicy! :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki kchapek. Podoba mi się i to nawet bardzo, ale nie będę nosił. Wędruje do kasetki obok innych De Luxów :) Fajnie, że oryginał się trafił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny ten Poljocik :)

Podobają mi się te budziki piloty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadły w moje ręce Pobieda i Swiet na mechanizmach 15 kamiennych w pełni oryginalne w naprawdę niezłym stanie roczniki 1956  i 1959.

Odebrałem z przeglądu i czyszczenia ze smarowaniem - chodzą punktualnie na zerowej regulacji praktycznie. Fajnie byłoby nosić ale - pasek z podkładką tylko i wyłącznie, w oryginale w obu teleskop 16mm - obecne paski na moim nadgarstku się nie zapinają nawet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadły w moje ręce Pobieda i Swiet na mechanizmach 15 kamiennych w pełni oryginalne w naprawdę niezłym stanie roczniki 1956  i 1959.

Odebrałem z przeglądu i czyszczenia ze smarowaniem - chodzą punktualnie na zerowej regulacji praktycznie. Fajnie byłoby nosić ale - pasek z podkładką tylko i wyłącznie, w oryginale w obu teleskop 16mm - obecne paski na moim nadgarstku się nie zapinają nawet ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadły w moje ręce Pobieda i Swiet na mechanizmach 15 kamiennych w pełni oryginalne w naprawdę niezłym stanie roczniki 1956  i 1959.

Odebrałem z przeglądu i czyszczenia ze smarowaniem - chodzą punktualnie na zerowej regulacji praktycznie. Fajnie byłoby nosić ale - pasek z podkładką tylko i wyłącznie, w oryginale w obu teleskop 16mm - obecne paski na moim nadgarstku się nie zapinają nawet ;)

post-78685-0-90279300-1433100816_thumb.jpg

post-78685-0-80532400-1433100825_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/vostok-komandirski-automat-stal-90-lata-nowy-nos-i5366157432.html

 

Z ostatniej chwili  :wub:  Zastanawiam się kim jest z...4 Brał udział w innych aukcjach tego sprzedającego i wygrywał dużymi kwotami. Niezły kolekcjoner :) Godny przeciwnik <_<  :)  

 

Swoją drogą, w pesymistycznych wariantach, akurat obstawiałem właśnie taką cenę, ale skoro było to moje trudne, niepoprawne zegarkowe marzenie, a i ostatnio kolekcję mocno uszczupliłem, to i tak wpisałem dużo wyższą kwotę, niż tą, za którą się sprzedał  :ph34r:

Moja ulubiona seria wostoków "Generalskie" (nazywam ją Amfibia premium de luxe ^_^ ) Akurat mój ulubiony wostok z topu 10 pochodzi z tej serii.  Ogromna stalowa koperta, większa niż normalnie, automat na 21 kamieniach, oryginalna, o wyjątkowo estetycznym i prostym dizajnie rzadka tarcza, lepiej wykonana luma niż w pozostałych wostokach, większy, grubszy bezel.

 

Kurdę, muszę ją już założyć  :wub: Pójdzie na solidny pasior, którego to sobie już tydzień temu odłożyłem u zegarmistrza specjalnie dla tego Wostoka  :blink:  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadły w moje ręce Pobieda i Swiet na mechanizmach 15 kamiennych w pełni oryginalne w naprawdę niezłym stanie roczniki 1956  i 1959.

Odebrałem z przeglądu i czyszczenia ze smarowaniem - chodzą punktualnie na zerowej regulacji praktycznie. Fajnie byłoby nosić ale - pasek z podkładką tylko i wyłącznie, w oryginale w obu teleskop 16mm - obecne paski na moim nadgarstku się nie zapinają nawet ;)

 

Fantastyczne i rzadko widywane, piękne stany. Tarcze arcydzieło. Gdy patrzę na takie zegarki, to dziękuję Bogu, że mają one taką małą linię i tylko przez to takich nie kolekcjonuję... ufffff

Bo inaczej skąd bym brał pieniądze?  :D  :lol:  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie tak piękne jak kolegów ostatnie nabytki, ale myślę że warto pokazać - Pobieda i Swiet, mechanizmy 15 kamienne, całość w oryginale, w niezłym jak na swoje lata stanie - 1956 r i 1959 r. Tarcze ładnie giloszowane. Odebrane od majstra po przeglądzie i czyszczeniu ze smarowaniem, chodzą punktualnie praktycznie bez żadnej korekty na regulatorze. Mechanizmy z ładnym szlifem. Mam zamiar nosić ale muszę zamówić do nich paski z podkładkami. Teleskopy w oryginale 16 mm, a pasków nie jestem w stanie zapiąć na moim nadgarstku.

post-78685-0-74231700-1433101476_thumb.jpg

post-78685-0-87563700-1433101491_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.