Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie co do mojego Breitlinga superocean 42. 

Po nastawieniu godziny, gdy próbuję wkręcić koronkę spowrotem, robi ona jeden obrót i się blokuje. Muszę z nim pochodzić kilkanaście minut, by koronka mogła się wkręcić gładko do końca. Czy to jest jakiś poważny problem, czy normalna rzecz?

Edytowane przez wiktork6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Breitling Superocean II (zdjęcie z OceanicTime.blogspot.com)

 

BREITLING%2BSuperocean%2BII%2BCollection

 

Ciężka sprawa, z jednej strony bardziej podoba mi się uład indeksów godzinowych w aktualnej formie, jednak nowsza wersja wraca do designu starszych modeli (np. Superoceanów z 2000 r.), a jednocześnie jest węższa od aktualnej o 2 mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje. Bardzo mi się podobał. Długo zastanawiałem sie nad nim a Aerospacem ale ostatecznie wygrał M1. Obecnie poszukuje do niego dwóch ogniwek do bransolety. Jeśli ktoś ma takie na zbyciu chętnie odkupię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie trudno dokupic. Gdyby cos to wrzucaj na nato.

 

Edit. a dorzucę jeszcze jedno

post-31273-0-67673000-1428261658_thumb.jpg

Edytowane przez antiquarius.maximus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do niego pasek kauczukowy jak na poniższym zdjęciu ale w żaden sposób mi on nie leży. Będę starał sie szukać ogniwek. Może z czasem sie uda.

post-62846-0-77873600-1428261723_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brajtka na ręku jeszcze brak ale przypomniałem sobie o zdjęciu które kiedyś zrobiłem w alpach francuskich :)

 

82942190254444173957.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam bladego pojęcia, zegar był dosyć spory i wisiał tak ze 3 metry na ziemią, obok wejścia do stacji kolejki górskiej, 

jedyne co mi przychodzi do głowy że może za rogiem były toalety ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje ,,ryzyko'' ;) ,że Galactic zostanie w tym roku moim zegarkiem wakacyjnym , więc dokupiłem mu nato żeby go ożywić , co sądzicie ?? ujdzie w tłoku ??

 

b0c2d9b781f27c39.jpg

 

 

 

fc021e5f50752321.jpg

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Breitlingi "militarnej" proweniencji są stworzone dla nato. Możesz śmiało mu aplikowac czarny, zielony, granat I będzie mu do twarzy.

 

Pomarańcz i żółć na lato, też pewnie będzie ok.

Edytowane przez antiquarius.maximus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Istnieje ,,ryzyko'' ;) ,że Galactic zostanie w tym roku moim zegarkiem wakacyjnym , więc dokupiłem mu nato żeby go ożywić , co sądzicie ?? ujdzie w tłoku ??

 

b0c2d9b781f27c39.jpg

 

 

 

fc021e5f50752321.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Od kilku miesięcy rozglądałem się za swoim pierwszym zegarkiem. Moimi typami były marki: Tag Heuer, Omega, Breitling. Wybór padł na tę ostatnią markę, a dokładniej na model Breitling Avenger II GMT - model na stalowej bransolecie z czarną numerowaną tarczą. Zakup był możliwy dzięki udzielonej pomocy ze strony Pana Stanisława. Miałem się spotkać z stanim w sobotę, ale jak wszyscy wiemy szkoda że to tak się wszystko potoczyło...

 

Realizacja była błyskawiczna i w pełni profesjonalna. Avenger robi na mnie ogromne wrażenie, jest piękny. Poniżej przedstawiam zdjęcia:

 

IMG_2500.th.jpg IMG_2501.th.jpg IMG_2495.th.jpg IMG_2497.th.jpg IMG_2507.th.jpg

 

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów !

Witam wszystkich,

chciałbym poszerzyć moją kolekcję (mianowicie dokupić towarzysza dla mojego Superocean II 42 na gumie) i myślę właśnie o Avengerze II GMT. Czy ktoś z Was orientuje się czy ta bransoleta występuje w wersji matowej/satynowej. Niestety zdjęcia na oficjalnej stronie Breitlinga nie do końca pokazują czy bransoleta jest w połysku czy nie.

Jeśli bransoleta występuje w macie to co sądzicie o połączeniu jej z kopertą która jest wykonana na wysoki połysk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo zadam pytanie prościej:

czy bransolety Professional II lub III występują w wersjach matowych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Wersja matowa (z polerowanymi bokami) jest możliwa jako jedna z opcji do nowego Colta. Pro III.

Edytowane przez Tomaszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff super. dzięki, bo już się nastawiałem na omegę PO (albo coś innego bardzo oczywistego) ale to jednak nie to samo co B.

 

 

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :)

 

Być może niebawem dołączę do klubu, ale nie chciałbym bez Waszej pomocy :) 

Chciałbym usłyszeć Wasze opinie o tym modelu i konkretnej ofercie,  zegarek, który chcę kupić jest z 90 roku, po przeglądzie. Sprzedawany przez zegarmistrza, z 6 miesięczną gwarancją i zaświadczeniem o oryginalności. Nie ukrywam, że szalenie mi się podoba, nie chciałbym jednak wyrzucić w błoto 4,5 tys. złotych. Bez uprzedniej konsultacji z Wami :) Nie chcę podejmować decyzji zbyt emocjonalnie.

Będę wdzięczny za wszelkie uwagi, łącznie z tymi na temat ceny. Z góry serdecznie dziękuję :) zdjęcie nie jest zdjęciem oferowanego zegarka, przedstawia identyczny model. Dla mnie Wasze opinie są szalenie ważne,bo to będzie mój pierwszy Breitling w życiu :)

 

3177926.jpg?v=1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałbym.

Będzie wyglądał świetnie do lnianej marynarki i mokasynów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Przymierzam się do kupna Plutona z 94' i bardzo chętnie usłyszałbym wasze opinie o tej maszynie

post-78674-0-00300600-1431988069_thumb.jpg

post-78674-0-71501200-1431988070_thumb.jpg

post-78674-0-29553400-1431988071.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Fajny jak za dobra kasę to brać! Według mnie te zegarki bedą zyskiwac na wartości!

A tu mój troche starszy brat! ;):D

post-22413-0-92701700-1431988612_thumb.jpg

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.