Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Mój nowy ulubieniec !

Lexxus ostatnio zauważyłem ,że także kobiety lubią model Superocean Heritage , w wersji na meshu i w mniejszej rozmiarówce świetnie się prezentuje na damskim nadgarstku .

Edytowane przez Drake

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lexxus ostatnio zauważyłem ,że także kobiety lubią model Superocean Heritage , w wersji na meshu i w mniejszej rozmiarówce świetnie się prezentuje na damskim nadgarstku .

Miałem wcześniej SOH w wersji 38mm , rzeczywiście dość kobieco wyglądał , choć był sprzedawany jako męski...


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedziałem za tym stołem, Obsługa na poziomie (chociaż nie znają cen na pamięć, sprawdzają dużo rzeczy w tablecie), dwie Panie czasami jeden mężczyzna, i zawsze ochrona przy drzwiach z słuchawką w uchu. Dwa oddzielne miejsca dla klientów. 

Mają jeszcze w Londynie mniejszy troszkę salon w Westfield z jednym miejscem dla klienta co jest nie wygodne. W moim przypadku wszedł facet z kolegą głośno się zachowujący i sprzedawca z którym byłem zajęty spoglądał na niego znajomo i komunikował się wzrokiem miałem wrażenie ,że mnie pogania bo poznał znajomego który przyszedł kupić dziś zegarek....bardzo mi się to nie spodobało, powiedział mi ,że upewni się czy mają ten towar i zadzwoni w przeciągu 2 dni...wyszedłem i zmieniłem butik na ten ze zdjęć...a od tamtego nie odbierałem telefonów.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, od razu przepraszam za jakość (robione na szybko)

jak zobaczyłem go na zdjęciu to po prostu mnie rozłożył...

ale mega negatywne zaskoczenie... zegarek za 30tys (w polsce) a jego jakość, waga (lekkość jak by nie miał mechanizmu w środku) to porażka.. :( 

całe szczęście że nie zamówiłem na ślepo z zagranicy bez przymiarki bo na pewno to byłby największy błąd w życiu :D

no ale teraz mam kolejny problem -w jakim kierunku iść haha! 

ok chciałem się podzielić przemyśleniami. Pozdrawiam :) 

post-83675-0-24438300-1442335227_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj ze sztuczne swiatla w salonie mocno potrafia oszpecic zegarek. Ale to prawda ze za ta cene to troche przesada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja nie mówię o wyglądzie bo jest super atrakcyjny. ale trzymając go w rękach jest taki hmmm "nadmuchany" i nie daje poczucia że jest to coś luksusowego. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie nie w wadze luksus tkwi. na przykład ultra cienkie drogie zegarki.

Równocześnie jeżeli marka zrobi tytanową kopertę zegarka, będzie on lżejszy niż ten sam model w wersji stalowej, ale który bardziej luksusowy ?

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe zegar automatyczny, cena jedyne 860k :)

 

11ac101fc9f84fa25602d9ebb92da736.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe zegar automatyczny, cena jedyne 860k :)

 

11ac101fc9f84fa25602d9ebb92da736.jpg

1. mechanizm tourbillon

2. indeksy godzinowe zaznaczone za pomocą diamentów

3. koperta ze złota różowego lub białego

4. tarcza z hebanu lub macicy perłowej ( do wyboru )

5. rotomat nakręcający zegarek gdyby auto stało dłuższy czas

 

w sumie okazja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jest to jako opcja do Bentleya Bentayga, Z tyłu widać mechanizm. Drogo, ciekawi mnie precyzja :] czy dopuszczają + - kilka sekund dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

860 tys to cena samochodu z zegarkiem czy to cena dodatkowa za zegarek?

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

padło to pytanie tutaj: https://www.hodinkee.com/blog/breitling-tourbillon-inside-the-bentley-Bentayga-SUV  a odpowiedz nie jest precyzyjna.

 

Zakładając ,że sam zegarek tyle kosztuje: są modele zegarków wartych więcej (i czasami bronię tych kosmicznych cen idących w setki tysięcy w opinii innych ludzi), ale zestawiając opcję w samochodzie wartą prawie tyle co sam samochód...mając świadomość ile pracy się wkłada w samochód a ile w zegarek (nie naręczny ,malutki) tych gabarytów (chociaż pewnie nie mam tej świadomości). Daje do myślenia dla kogo to tworzą ? widziałem na ebay kwarcowe zegarki do Bentleya Continentala opakowane drewnem za 50-80 funtów.  Podpowiedzią mogą być materiały. Dla przykładu na stronie Breitlinga model Transocean ze stali kosztuje ( w okolicach 30 tysięcy zł) natomiast model z kopertą i bransoletą z różowego złota wzrasta mniej więcej o 100 tysięcy złotych.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

860 tys to cena samochodu z zegarkiem czy to cena dodatkowa za zegarek?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Oczywiście chodzi o sam zegarek , jest to jedna z najdroższych o ile nie najdroższa opcja w historii motoryzacji . Obstawiam , ze największe rynki zbytu dla tego auta to kraje Zatoki Perskiej a dla tych klientów nie ma rzeczy nie do kupienia . Nie wykluczyłbym tez z grona potencjalnych nabywców milionerów z Chin i Rosji mimo kryzysu jaki podobno tam panuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegar jak i auto - brzydkie :)

Widocznie nie jesteś targetem tych produktów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy to jest oryginalne zapięcie?  http://allegro.pl/zapiecie-motylkowe-oryginalne-breitling-20mm-blysk-i5241760203.html

Wydaje mi się, że niestety nie. A jakie jest Wasze zdanie?

 

Łukasz

Mam od tego użytkownika zapięcie , co prawda zwykłe cierniowe , ale jest oryginalne.


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Lexxus, moje wątpliwości wzbudził napis Breitling po wewnętrznej. Taka chudzina cieniutka. Ale skoro tak twierdzisz to OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie, do posiadaczy Breitling SOH 42/44. Czy bezel jest ceramiczny? Czy metalowy malowany? I czy łatwo się rysuje?

 

Z góry dziękuje za info,

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.