Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
parigot

Klub Miłośników Zegarków Breitling

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Mazik77 maszyna wspaniała wstaw więcej zdjęć.

 

A co Koledzy powiecie o ty zegarkach? Jak dla mnie oba piękne. Początkowo moim typem tył Cuperocean, ale obecnie chyba bardziej skłaniam się ku  Coltowi, bardzo zyskuje na żywo. Superocean ma chyba zbyt wiele szczegółów na tarczy.

 

 

img_prod3962_0_o.jpg

img_prod4418_0_o.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hejka ponownie, dodaję zdjęcia na kauczukowym pasku.

post-70572-0-43614900-1444421826_thumb.jpgpost-70572-0-50541300-1444421863_thumb.jpgpost-70572-0-11289800-1444421865_thumb.jpg

 

Dodam ,że mechanizm (b17 wystepujący też w wyżej wstawionych modelach) spisuje się bardzo precyzyjnie, po tygodniu miałem różnicę  3,5 sekund do przodu (lecz dwa dni miał bardzo ekestremalne), obecnie na noc odstawiam go deklem do góry (zasłyszałem to od zegarmistrza Patek Philippe) i chyba spadło do sekundy...   

 

pudlarz, jak dla mnie superocean 44 jest mało czytelny, widziałem go na żywo ,bardzo się świeci oraz miałem wrazenie ,że cała tarcza zegarka jest bardzo mała a dominująca jest luneta.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Twoja maszyna ma 44mm? Kupiłeś w kraju z naszej dystrybucji?

To co piszesz o Superocenie to prawda, ale mimo wszystko fajnie współgra i wygląda bardzo rasowo.

 

Widziałeś na żywo Colta? Luneta mimo, że szczotkowana to jednak podobnie jak pozostałe, polerowane elementy koperty bardzo się świecą. Nie wiem może to kwestia oświetlenia w Aparcie ale bardzo się ten błysk sprawia że projekt w mojej ocenie staje się mocno krzykliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ucichł a ja odpowiedziałem dla pudlarza na pw (w dzień zadanych pytań).

Breitling ma ofensywę reklamową w wielu angielskich gazetach, jak promocja wygląda w Polsce ? Zegarki są dostępne w większych sieciach handlowych czy jest coś więcej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat ucichł a ja odpowiedziałem dla pudlarza na pw (w dzień zadanych pytań).

Breitling ma ofensywę reklamową w wielu angielskich gazetach, jak promocja wygląda w Polsce ? Zegarki są dostępne w większych sieciach handlowych czy jest coś więcej ?

 

Z tego co widać w magazynach kolorowych, to kampania reklamowa również i w Polsce ruszyła. Podobno ma to wpływ z problem z jakim musi się zmagać Breitling, tj. masą podróbek.  Tak jak z Rolexem. ;) Jak już widzą, że masz na ręce taki zegarek, to pewnie podróba. :( Nie wiem ile w tym prawdy, ale walczą o wizerunek m.in zwiększając ilość miejsc, w których się reklamują.

 

Z dostępnością w dużych miastach nie ma problemu. W trójmieście co najmniej dwa punkty sprzedażowe są.

 

Poza tym dopisuję się do klubu miłośników. Niestety na razie platoniczny ze mnie miłośnik. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem jeszcze krótką przygodę bez w wersji okrojonej ale jak dla mnie bez porównania do chrono... 

za to bransoleta w Breitlingu to mistrzostwo :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem jeszcze krótką przygodę bez w wersji okrojonej ale jak dla mnie bez porównania do chrono... 

za to bransoleta w Breitlingu to mistrzostwo :)

 

Ja Ci dam 'wersje okrojoną "  :P

 

Choć rzeczywiście w chrono , bardzo ładny :)


e8Me4oa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci dam 'wersje okrojoną "  :P

 

Choć rzeczywiście w chrono , bardzo ładny :)

wybacz...  :rolleyes:  to tylko moje zdanie... ten zegarek jest za duży bez chrono..

ale ale jest pocieszenie  :D Twoja wersja wygląda dużo lepiej na gumie niż bransolecie!  B)

 

ogólnie marka taka amerykancka troszeczkę. ale mam sentyment co tu dużo mówić, jeszcze na pewno wrócę jak będę miał jakąś okazje...

właśnie! irytujący jest dźwięk przy nakręcaniu nie sądzisz? ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka, Jestem posiadaczem pierwszego Breitlinga. Avenger Blackbird 44, przyjmiecie do klubu ?

 

Będę sparwdzał przez nastepne dni jego precyzyjnośc i napiszę coś więcej.

 

Na Twoim zdjęciu tego nie widać, ale ma śliczną, chropowatą tarcze, http://www.breitling.com/en/models/avenger/avenger-blackbird-44/ , akurat idealnie mi pasuje w tym modelu.

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne rozwinięcie tematu, w internecie widziałem Palikota z Breitlingiem Navitimer.

W kampanii (w gazetach) reklamowej występują: David Beckham oraz John Travolta. Pewnie poza $$$ noszą zegarki Breitlinga.

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak jakiegokolwiek zegarka na bransolecie spowodował ,że postanowiłem jednemu ze ,,swoich'' zafundować takową , wybór padł na Brajtka , efekt poniżej

 

OoaNAQ.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde na tym zdjęciu wygląda o wiele lepiej, niż na tym z nadgarstkowego :)


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde na tym zdjęciu wygląda o wiele lepiej, niż na tym z nadgarstkowego :)

Też mi się wydaje ,że ujęcie ze smartfona jest słabe . Celowo szukałem bransolety o układzie ogniw jaki występuje w oryginalnych bransoletach Breitlinga i wydawało mi się ,że jest OK .

 

Oa5zf7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym zdjęciu jest jeszcze bardziej OK :)

Układ ogniw to jedno, a drugie to to, że są elementy zarówno polerowane jak i satynowane tak jak w zegarku.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.